V úterý 25. října po tři čtvrtě na jednu odpoledne je tu přímo magické novoluní s částečným zatměním Slunce. Bude ho mít pod patronátem Štír, tak se v nás probudí nutkavá touha něco změnit. Co konkrétně? Třeba být skutečně takovým člověkem, jakým chcete v hloubi svého srdce být. Takže nový řád a systém do života přijde vhod.

Pozorování novoluní s částečným zatměním Slunce

Dalo by říct, že máme štěstí, že uvidíme Lunu při zatmění. Dokonce Měsíc zakryje Slunce v našich končinách téměř z 42 %. Nejvíce si novoluní s částečným zatměním vychutnají na severozápadě Ruska, tam bude prý tak 86 % měsíčního kotouče pokrývat Slunce. Parádní podívanou si užije skoro celá Evropa i většina obyvatel Dálného východu. Zatmění začne u nás zhruba ve čtvrt na dvanáct a potrvá dvě hodinyNejkrásnější fáze nastane ve čtvrt na jednu. Snad budou příznivé podmínky a vychutnáme si tajemný okamžik do sytosti. Vše by mělo být krásně viditelné i pouhým okem. Spousta hvězdáren má pro novoluní s částečným zatměním nachystán i program.

Tajný tip pro cestovatele

Budete v době novoluní s částečným zatměním někde v Egyptě poblíž Alexandrie? Pak se raději dívejte směrem na širé moře než na nebe. Jsem naprosto přesvědčená o tom, že uvidíte něco, co není snad ani popsatelné slovy. A budu vám moc vděčná, když se mi ozvete. Moc jsem chtěla u toho být, tak třeba najdu za sebe nějakého „zástupce“. Každopádně si léčivou energii užijte, nehodnoťte, rozum vypněte, nechte srdce i mysl dokořán. Během několika dní zjistíte, jaký úžasný efekt to mělo.

Foto: Pixabay

Čistka v sobě i kolem sebe

Vím, že každý nov je silný a představuje nové začátky, tento však bude hodně výjimečný. Ponořte se hluboko do svých myšlenek a upřímně si přiznejte, kde to ve vašem životě není, jak by mělo být. Rozlučte se se vším, co již neslouží, je zničené či vás jakkoliv energeticky stahuje dolů. Jakmile to uděláte, uleví se vám a nejen to, konečně pak může přijít něco nového, příznivějšího. Je docela možné, že přijdete někomu na lež či odhalíte faleš. Smutní však být nemusíte. Horší by bylo žit v nejistotě dál nebo sami sebe obelhávat, že to bude dobré. Pročistěte své okolí, prostor a nahlédněte i do temných zákoutí sebe samotných. Při novoluní s částečným zatměním totiž budete moci své strachy a obavy lépe zpracovat než v jiných dnech.

Odvaha, snění i jasné činy za novoluní s částečným zatměním

Foto: Pixabay

Kolem novoluní s částečným zatměním si také více všímejte svých snů. Sice mluví symbolicky, ale mohou vám dát jasné nápovědy. Ty se budu týkat hlavně toho, co je potřeba změnit. Pokud vám nepůjde usnout, popusťte uzdu své fantazie, sněte a představujte si v barvách, jak se chcete cítit, co prožívat a jak žít. Ani ty nápady a vize, které vypadají bláznivě, nezatracujte. Je čas pro akci. Vše, co si umíte představit, se může stát realitou. Buďte sami sebou, nesnažte se nikomu a ničemu přizpůsobit. Překročte své vlastní hranice a vytvořte si vědomě svůj vlastní nový život. Každou myšlenku či nápad si ve dnech kolem novoluní s částečným zatměním zapisujte. Později se tak k nim budete moci vrátit a zjistit, zda jejich síla a moc sílí nebo alespoň přetrvává a čeká na svou šanci.

Pravidelná dávka inspirace, motivace a rituálů v souladu s Lunou

Chcete vědět, na co se máte zaměřit a jak to udělat, aby to šlo ruku v ruce s energií Měsíce i jednotlivých znamení zvěrokruhu? Pak neváhejte a přidejte se do programu Rituály s Charou. V úvodu každého měsíce ode mě dostanete na e-mail konkrétní rituály k novu i k úplňku a také nějaké překvapení navíc. Pro svou dávku inspirace klikněte sem.

Sexualita, vztahy a koření života

Říká se, že zdravá sexualita je kořením života. Ve skutečnosti je to tak, že sexuální energie je jednou z hlavních oblastí, kde čerpáme svou životní sílu. A Štír, v němž je Luna, je pěkně vášnivé znamení. Tak nás i okolnosti povzbudí k oživení našich životů v ložnici (nebo někde jinde?). Nebojte se otevřeně mluvit s partnerem o svých touhách i svých fyzických potřebách. Pokud nemáte partnera, nesmutněte a zapřemýšlejte, jak si tuto životní oblast i tak naplnit a obohatit. A také se mrkněte, zda máte v pořádku své finance. Když to klape pod peřinou, tak se hojnost propisuje i do majetku a hmoty.

Foto: Pixabay

Přeji vám nádherné novoluní s částečným zatmění a užijte si ho ve všech směrem, i v ložnici!

S láskou Dana Chara

Foto: Pixabay

Tagy:
5 Komentářů
  1. Lenka Hudečková 2 roky ago

    Nic jsem neviděla, nemám pro to dobré podmínky 🙁

  2. Tak já jako obvykle neviděla nic.

  3. JanaŠrámčíková 2 roky ago

    my neviděli nic

  4. Romana Mlynářová 2 roky ago

    Uvidíme, co uvidíme.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account