Ahoooooooj! Tak přátelé, sedněte si, nebo to s váma šlehne!!! Tvl nevim, co se stalo, ale vypadá to, že se vše bude měnit k lepšímu. Už bylo na čase, co? Po všech těch peripetiích, nervech, nepohodě do sebe konečně začne všechno zapadat a vytvoří se tak další základ, na kterym budete moct stavět. Jinými slovy, jde se o levl vejš, drahouškové.

Z tý karty je patrný, že vás mám pochválit. Teda ne já, já to mam jen napsat 🙂 Pochválit vás chce sám pan Vesmír. Udělali jste kus práce, zvládli jste to, co mnohdy vypadalo jako nezvládnutelný, prošli jste vším, čím jste projít měli, každej tak nějak podle svýho, ale prošli. Letos budete rozkvétat.

Zaměřte se na svoje vlastní štěstí

Budete sklízet odměnu za loňské lekce. Za váš posun. Budete se konečně moct pohnout z místa a jít si tam, kam se vám bude chtít. Budete moct všechno, na co si jen vzpomenete, protože už víte, že jedinej, kdo vám kdy bránil ve štěstí, jste byli vy sami. Budete si dovolovat dříve zakázané a naopak si konečně zakážete to, o čem víte, že vás nějak limituje nebo vám nevyhovuje. Jasně, okolí bude asi trochu čumět, ale to vám bude jedno, protože jste už konečně pochopili, že nejdůležitější ve vašem životě jste vy. Už víte, že štěstí vám nepřinese to, že budete dělat šťastnym někoho jinýho, ale to, že se zaměříte na svoje štěstí. Začne z vás sálat jiná energie a díky tomu se začne měnit vaše realita. Začnete si do života přitahovat jiný lidi, jiný věci, jiný situace. Prosim vás, užijte si to. Dopřávejte si plnými doušky, restartujte se se všim všudy a zařiďte si ten život fakt tak, aby vám v něm bylo dobře. Dyť si to zasloužíte 😉 Když budete chtít udělat osobní horoskop, jsem k dispozici. Stačí napsat nebo zavolat 😉 Tak vám přeju krásnej rok podle vašich představ. Máte to ve svých rukou 😉

Tereza

Foto: Shutterstock

Tagy:
1 Komentář

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account