Vánoce jsou pro každého vždy tím nejvíc emocionálním, sentimentálním a naplňujícím obdobím. Trávíme více času se svými blízkými a naplno si užíváme pohodu a odpočinek. Svátky jsou ale také ideální dobou k opětovnému spojení s tím, na čem opravdu záleží, ale také časem snění a plánů pro další rok. Jsou ale čtyři znamení zvěrokruhu, kterým jsou letos hvězdy více než nakloněny. Zajímá vás, jaké to jsou? Jen čtěte dál…

Jaké znamení zvěrokruhu budou mít ty nejkrásnější Vánoce ze všech?

Foto: Shutterstock

Panna

Sezóna Kozoroha je vaše! Jakmile Merkus – vaše vládnoucí planeta – vstoupila začátkem prosince do Kozoroha, aktivovala vás pátý dům zábavy, romantiky a potěšení. Tím se všechny Panny dostaly do toho nejlepšího rozpoložení mysli a otevřely svou pomyslnou třetí komnatu svátečního veselí. Čas účastnit se svátečních večírků s ošklivými vánočními svetry je tady! 

Foto: Shutterstock

Střelec

Střelci se narodili už do sváteční atmosféry, takže je logické, že mají tendenci ožívat s prvními vánočními světýlky. Slunce je tentokrát po většinu Vánoc ve Střelci, což je také jen jeden z důvodů, proč je toto roční období vaše! Koneckonců, vládne vám Jupiter – planete extravagance a požitkářství – což znamená, že váš způsob bytí nad rámec života je inspirací pro vás všechny! Jen se ujistěte, že nejste příliš frustrovaní, pokud věci nejdou úplně podle vašich představ. 

Foto: Shutterstock

Kozoroh

Slunce vstupuje do Kozoroha jen pár dní před Vánocemi, což znamená, že vaše síla vládne období svátků. Jakmile se 21. prosince uskutečnil zimní slunovrat, posunuly vás hvězdy do té nejlepší vánoční nálady! Jestli něco totiž dokáže zvládnout chaos, pak jste to vy! Koneckonců Merkus se již 29. prosince zastaví v Kozorohu, což je jen dalším důkazem toho, že tyto Vánoce patří vám.

Foto: Shutterstock

Ryby

Sezóna Ryb je ještě daleko, ale letošní sváteční období je přesto vaše. Retrográdní Jupiter skončil svou vládu 23. listopadu a nachází se přímo na 28 stupních Ryb – přesně na den Díkuvzdání. To způsobilo, že místo toho, abyste Vánoce udržovali v klidném režimu, máte obrovské nutkání ozdobit celý dům světýlky, napéct dvacet druhů cukroví a uspořádat to největší rodinné setkání všech dob! Jděte do toho! 

Foto: Shutterstock

Zdroj: Wikipedia Commons

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
4 Komentářů
  1. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    Večírky ani ošklivé vánoční svetry mi nic neříkají 🙂

  2. NelaVávrová 1 rokem ago

    Závidím ostatním 🙂

  3. Ač jsme poměrně velká rodina, koukám, že v daných znameních je snad narozen jen jeden její člen….nicméně nemyslím si, že snad by si ostatní Vánoce neužili.

  4. Romana Mlynářová 1 rokem ago

    Lidé v mém okolí si svátky skutečně užijí.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account