Ahojda, tak jak jste přežili minulý týden? Byl to záhul nebo to nakonec nebylo tak strašný? Ať je to jak chce, je to za námi a čeká nás zasloužená odměna *gift*
Přátelé, byl to opět přerod, jsme zase o kousek dál. A vypadá to, že dokonce mladší a krásnější 😀 To za to stálo, ne? 🙂 Přijde mi, že se na nás řítí příval hojnosti. Nebo všeho, co potřebujeme, ono je to v podstatě totéž. No jasně, je to tu, vesmír odměňuje 😉 Ale! Není to o tom, že budeme jen brát, v domnění, že jako máme za co. Vesmír sice odměňuje, ale my z toho máme něco vytvořit.

Takže, ať už k vám v průběhu týdne přijde cokoli, vemte to a něco z toho udělejte. Nenechte to ležet, nenechávejte to na jindy, třeba na horší časy. Ne! Teď to přichází, a přichází to proto, že je to teď potřeba. Možná vám přijdou příležitosti nebo i něco hmotného proto, abyste mohli uskutečnit něco, na co se chystáte už dávno. Spíš mi to ale připadá, že to bude něco nového.
Možná zpočátku ani nebudete vědět, co s tím máte dělat. Prosím vás, nechci úplně říkat, že je to jedno, ale v podstatě ano. Berte to spíš jako úkol z vesmíru. Vy jste pro jeho uskutečnění ti praví. Takže až to přijde, tak to vezměte, poskládejte si to vedle sebe, chvíli na to koukejte a uvidíte, že z toho něco vykoukáte. Dělejte to jako děti, když si hrají s kostkami. Prostě je vezmou a něco z nich postaví. Je jedno, že to pak třeba spadne, začnou znovu, a tak pořád dokola, dokud je to baví. My už máme tu motoriku přeci jen líp vyvinutou, takže by nám to nemělo tak padat 🙂 O to víc to budeme různě přeskládávat, dolaďovat, prostě tunit…
Asi jste si všimli, že jsem dnes taková „mírnější“ 😉 To proto, že je to velmi jemná karta. A ono to spolu samozřejmě souvisí, protože to bude velmi jemný proces. A na to taky musíte reagovat. Nečekejte, že vedle vás z nebe spadne balvan, pro někoho možná nejlíp, kdyby mu spadl na hlavu, aby si ho vůbec všiml. Z nebe sice padat bude, ale velmi, velmi jemně. Třeba něco jako sníh nebo andělská peříčka nebo kapka rosy, prostě něco tak jemnýho, že vás v první chvíli ani nemusí napadnout, že by to mohlo být ono. Hele, je to tak jemný, že vám snad ani nebude připadat, že ten horoskop píšu já 🙂 A s jemností s tím taky zacházejte.
Hm, to jsem teda zvědavá, jak to udělám 😀 O vyčerpání zdrojů se v průběhu tvorby nemusíte bát, budete jich mít k dispozici přesně tolik, kolik bude třeba. Takže bez obav, žádné strachy. Jen splňte úkol, protože to nikdo jiný než vy udělat nemůže. A nepodceňujte to, protože celá ta věc bude mít mnohem větší význam, než si vůbec dovedete představit. Tak do toho, budeme mít ideální podmínky k tomu, aby to naše semínko mohlo vyklíčit, vyrůst a vykvést.
Jinak mám pocit, že to s námi ani nijak nesouvisí, na druhou stranu to bez nás nepůjde. Takže budeme takový prostředník mezi nebem a zemí. I když je dost možný, že zrovna tyhle dvě roviny se budou propojovat i v nás. Že si tím vytvářením věcí nebo plněním úkolu propojíme duchovní a materiální svět v sobě. A co bude výsledkem? No ano, rovnováha.
Ti, kteří si více ulítávají se nejspíš naučí stát nohama na zemi a naopak. Tohle ale nebude žádnej tvrdej proces, jako třeba ten minulý týden. Tohle půjde tak nějak ruku v ruce s tím naším plněním úkolu a bude to opět tak jemné, že si to velmi pravděpodobně začneme uvědomovat, až poté, co ten vnitřní proces skončí. Najednou si všimneme, že v určitých situacích jednáme jinak.
Hele, mně se to docela líbí. A víte proč? Protože to znamená, že zjemňujeme. Že už umíme chytit i jemný signály. Že už na nás nemusí padat balvan, abychom si všimli, že se něco děje. A to je dobře. Moc dobře.
PS: Holky, štěstí přeje i žádostem o ruku a svatbám. Kdo chcete, nebraňte se ani početí 🙂
Kluci, tady jeden tip 😎 
Vodnář
Nechte tomu volný průběh, ono se to uzdraví. Je jen potřeba to fakt nechat být. Neovlivňujte situaci svými myšlenkami a způsoby řešení, jen si to zbytečně komplikujete. Věnujte se něčemu, co vás baví a nechte život, ať si s tím poradí. On už s vámi má stejně svůj plán, tak si to prostě jen přizpůsobí. To je docela dobrý ne? Aspoň to máte bez práce 😉
Ryby
No, už by to chtělo se nějak rozhodnout. Jako jo, uvnitř to máte, to už víte, co a jak byste chtěli. Ale teď je potřeba udělat jednotlivé kroky nebo prozatím ten onen první krok v reálném životě. Nebojte se toho, moc nad tím nepřemýšlejte, prostě jděte a udělejte to. Uvědomte si, že bez toho se nepohnete dál. Jestli chcete stále přešlapovat na jednom místě a čekat, aniž byste věděli na co, ještě ke všemu, tak prosím. Ale je to zbytečná ztráta času. 
Beran
Víte, jak se říká přijít k tomu jako slepej k houslím? Tak si to představte. Představte si slepýho, jak hraje na housle. A to jste vy. Slepej prostě z not nezahraje. Ale! Oprostěte se od dávno navyklých vzorců, že se něco musí dělat tak a tak, jen aby to bylo přijatelný a příliš to nevybočovalo. Prostě to musí někam zapadat a bla bla bla .… na to! Vy totiž nechcete vidět na to, co máte hrát. Protože vy chcete hrát něco úplně jinýho. Vaše melodie je ve vás, koluje vám v žilách a vy ji slyšíte a cítíte. A to je to vaše. Víte to a to podle sebe a nenechte si do toho od nikoho kecat! 
Býk
Nemusí pršet, jen když kape. No, kdyby aspoň kapalo. Tady je sucho a prázdno. No nic, trochu života do toho umírání 🙂 Máte volbu. Buď budete stále donekonečna čekat, až se něco stane a život vám mezitím bude utíkat mezi prsty nebo se už přestaňte upjatě soustředit na to, že to holt vždycky není, tak jak chcete nebo si představujete a běžte si po svém. Nějaký důvod to asi má, jinak už by se to přece stalo. Hele, už zase bejčíte. Vykašlete se na to 😉
Blíženci
Ale tady nám někdo touží. No to je hezký. Ale nebuďte z toho tak smutní. Výsledek sice ještě není znám, a má to svůj důvod, tak nespěchejte. Nechte to uzrát. Tohle je přesně to, co teď máte vědět. HLAVNĚ NESPĚCHAT! Tak se obrňte trpělivostí, budete ji potřebovat, a dejte tomu prostor. Fakt. To je to nejlepší, co můžete udělat. Všechno má svůj čas a vy to stejně neurychlíte.
Rak
To, co neseme, je fakt těžký. Hele ale zamysleme se nad tím, je to opravdu všechno naše? Nezachraňujeme zase situaci, aby se věci daly do pořádku? Ono tím, že se to snažíme vyřešit za někoho jiného, se nic nespraví. Ten dotyčný nebo dotyční přijdou o svoji lekci a nemohou se tím pádem posunout dál, no a nás to zastaví, protože toho neseme víc, než jsme schopni unést. Tak si nad tím třeba zameditujte a udělejte inventuru. No a přebytek prostě vraťte.
Lev
Tohle bude osvobozující! Odpoutávejte se. Od všech a všeho, co vám nevyhovuje a co nechcete. Čím dřív se naučíte to pouštět, tím líp. Můžete se tím krásně vyventilovat. Bude to hlavně vnitřní proces, uleví se vám tím především na duši. Jen zavřete oči a představte si, jak z vás všechno, co k vám nepatří, padá nebo odchází. A nechte to tak dlouho, dokud bude třeba. Jen ať to všechno odejde. Vám už je to stejně k ničemu.
Panna
Hu huuu, že by něco na obzoru? Že by třeba láska? Nebo nové přátelství? No prostě něco nového, vztahového. A možná vás ze začátku ani nenapadne, že by z toho mohlo něco být. Protože to i vypadá, že byste se mohli seznámit přes nějaký konflikt. No, víc vám říkat nebudu, protože byste to pak měli moc jednoduchý. Jen se taky trochu těšte 😉
Váhy
Neztrácejte víru! Žádejte si dál. Máte velkou šanci, že se to už brzy vyplní. Nemusíte se na to zase ale zbytečně upínat. Prostě to vyšlete a nechte tomu čas. Neskládejte křídla. Naopak, roztáhněte je a leťte! A víte, co ještě? Nechte se nést. Ono už vás to někam zavane. Prospěje vám to, uvidíte 🙂
Štír
Tady vás asi trošku rozdělím na dva tábory. Jedni budou patřit do těch, kteří mají tendence se podvolovat ostatním a druzí budou naopak ti vůdčí. Myšleno samozřejmě ve vztazích. Ať už patříte do jedné nebo druhé skupiny, je to v podstatě jedno, buďte opatrní. Podléhači, vy se držte na uzdě a příliš nepodléhejte. No a velitelé, vy se taky hezky uklidněte a dejte si s tím rozkazováním chvíli pauzu, jo? On na to stejně není nikdo zvědavej. Prostě, a to platí pro obojí, cílem je rovnováha. Tak když jedni přidají a druzí uberou, bude to fajn 😉
Střelec
Tak jo, nejdřív si to dobře rozmyslete a pak teprve konejte. Na unáhlená rozhodnutí není čas ani prostor. Zaměřte se na celek i na detaily, fakt to nepodceňte. Spousta z vás tady teď může číst mezi řádky, ale není to cílem. Jak to na každého bude působit, ano? Takže, děcka, dvakrát měř, jednou řež v tomto případě platí dvojnásob. Jasný? Ať do něčeho zbytečně nezahučíte.
Kozoroh
Sílu máte, a velikou. Přímo koňskou 😀 A kůň chodí od zádi, nejen proto je tak silný. Takže? Žádná hlava, přátelé. Vy se hlavou jen zaměřte na to, co chcete, a to je vše. A pak prostě uplatněte svou sílu a dosáhněte toho. Máte k tomu celkem solidně našlápnuto. V žádném případě se nepodceňujte nebo si dokonce neříkejte, že vy na tohle nemáte nebo to nemůžete mít. Blbost! Jen pěkně mákněte, vyplatí se vám to 😉
Tak jo 🙂 Já mám hotovo 😀 To jsem to v tom autě hezky dopsala, takhle v Olomouci zrovna u Svatého kopečku 🙂 Jedu na Moravu s Andělskýma pohádkama. Těším se. Jenom vůbec nevím, kdy upeču to cukroví. A ještě ke všemu se mi do toho vůbec nechce *smile* No nic.
Mějte se krásně, užívejte každou volnou chvilku a jestli ji nemáte, tak si ji ale koukejte udělat! 😉
Ahoj *heart*

Tereza 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account