Ahoj 🙂 Nové karty ještě nedorazily, tak jedu balíček znovu. Rýmička je konečně skoro pryč, tak je to i veselejší. Taky už vnímám ten nástup jara, i když je ještě docela kosa a fouká vítr. Ve vzduchu to prostě je, tak hurá 🙂 No a co je jaro? Jaro je začátek, třeba i života, probouzení se, síla, rozkvět, něco nového, mláďátka a tak 🙂 Ta karta mi to docela připomíná. A co nám říká?

Že se budeme pomalu probouzet. Nenechte zmást tím “pomalu”. Zase tak pomalý to nebude, abyste si nemysleli. V podstatě máme ještě chvíli čas, ale ten nejvyšší. Tak asi tak. Jo jo, budou se dít věci! Prosim vás, hlavně se tomu za žádných okolností nebraňte! Čím víc se budete snažit to zastavit nebo dělat, že se to neděje, tím hůř pro vás. Fakt. Tohle je vývoj, kterej už nezastavíte. Nebo jinak. Nebude se na vás čekat. Buď pojedete na vlně, nebo vás smete. Už vám ta nečinnost nebude procházet tak, jako dřív. Na to už není čas. Ti, kteří si pořád myslí, že to nějak půjde, budou vyvedeni z omylu. Záhy buď pochopí a přijmou tu skutečnost, nebo prostě ne. Víte, je to v pořádku. Už není čas. Už se nemůže čekat na každého jednotlivého probuzeného. Je potřeba změnit kolektivní vědomí. A to s sebou samozřejmě nese něco, co má sílu nás probrat. Nás lidi, pány tvorstva. Velký prd. Jsme banda pokrytců, sobců, hamounů. Nezajímá nás nic jinýho než vydělat prachy, koupit si to nejlepší, co si v rámci svých možností koupit můžeme. Pořád jen bereme a nedáváme, přírodu rveme na kusy a nic ji nevracíme. Jsme arogantní a myslíme si, že nám patří svět. Že se nám nemůže nic stát. Kdyby na týden nešla elektrika, zhroutí se nám svět. Co na týden, stačily by dva dny. Pokládáme se za nezničitelnou civilizaci a přitom jsme tak naivní, možná spíš blbý, že si ale vůbec neuvědomujeme, jak málo chybí k tomu, aby zanikla.
Proberme se už! Směřujeme ke konci! Nelze ani říct, pomalu, ale jistě. Můžeme říct jen jistě. Příroda, tedy celá planeta, se potřebuje znovu nadechnout. Potřebuje si odpočinout a zregenerovat, což s námi na palubě fakt nejde, protože my jsme ti, kteří jí dávají ten největší záhul. Uvědomte si jen ten paradox toho, jak se cítíme neohrožení a přitom nás všechny svírá a ovládá strach. Bojíme se, nejvíc o život. A tak děláme všechno proto, aby tady na Zemi pro nás skončil. Takže tak. Je opravdu nejvyšší čas se probrat! Nezapírám, že mě aktunost dnešního sdělení zaskočila, ale nedá se nic dělat. Kdo chtěl pozitivní, prosluněný horoskop, tak bohužel.
Ale víte co? Ono to o tom totiž vůbec není. Můžeme si tady pozitivně tlachat, ale k čemu to bude? Nemůžeme přece do nekonečna zavírat oči nad tím, co se kolem nás skutečně děje. Čím víc nám uniká realita, tím nebezpečnější prostředí si vytváříme. Všechno, co děláme, je postavený na hlavu. Vyhubíme zvířata, pokácíme stromy, ale uděláme si třetí rasu. Lidskou. Bezpohlavní. Ty vole nějaký “to”. Uděláme jim záchody, v Anglii už mění nákupní vozíky, protože genderovým hysterikům se na nich  nelíbí bezpečnostní pokyny, jelikož je na nich silueta ženy s dítětem. Jde prý o nehorázný projev sexismu a genderových předsudků! Tak! Takovýhle kraviny se řeší. Dokonce už jim dělají i vězení.
Víte, co je nejhorší? Nikdo neví, kam tohle všechno vede, kam až to může zajít. Jistý je, že to je proti přírodě, ale krutě. Jsme fakt zhýralci, který už roupama nevědí coby. A ještě to bereme jako pokrok! Všechny menšiny se teď vyzdvihují. Homosexuálové, Romové, na který tady všichni makáme, teď ti, co se naroděj a budou si moc zvolit, jestli jsou holka nebo kluk. Chtěla bych napsat “my, normální lidi”, ale co je teda vlastně dneska normální? Totiž “normální člověk” nemá v dnešní společnosti žádnou cenu, vážení! Normální člověk je člověk, kterej se narodí, chudák má jasno v tom, že když má třeba pinďoura tak je kluk a je s tím v pohodě, a od něj se nechce nic jiného, než aby byl od mala řádně ochočován pro pozdější otrokářský život, který ve většině případů spočívá v tom, že onen člověk chodí každý den do práce, vydělává dost málo peněz, v podstatě jen tolik, aby mu zavřeli hubu a nemohl si moc vyskakovat, a z jeho daní, které tvoří skoro půlku jeho platu, se platí všechny ty kokotiny, který ty paka, co seděj ve vládě, vymýšlej. Ten člověk je natolik ochočen, že ty zmíněný paka ještě sám dobrovolně volí! A takhle si tady žije. Vcelku spokojeně, protože má pocit, že takhle to je a nic jiného mu nezbývá. Nemůže si žít líp, protože na to nemá čas ani prachy. Tak se prostě spokojil s tím, co má. Vlastně nespokojil, protože v pohodě s tím není. Naučil se v tom žít, řekněme.
Možná to pohlaví fakt nepotřebujem, jsme jen stroje na peníze. Nic víc se po nás nechce. Jo a ještě jedna z mála věcí – tenhle normální člověk, až jednoho dne, po tom, co celý život pracoval, půjde do důchodu, tak vlastně žádnej nedostane, protože stát na to nebude mít. Ale zase budeme mít nový, bezpohlavní etikety na nákupních vozících, který neurazí ani muže, ani ženy, budeme mít propacovanější síť toalet, to asi proto, abysme se z toho mohli všichni jednoho dne podělat, bez ohledu na to, jestli jako muž nebo žena, i když hovínka máme všichni stejný, no a budeme mít život plný překvapení, protože porodíme Martinu a jednoho dne nám domů přijde Martin.
Proč ne, stereotyp je fakt nuda a přeci jenom, mít celej život jedno pohlaví už tady bylo dost dlouho. Je čas na změnu. V tomhle případě další hřebíček do rakve lidstva. Už končim. Teď se může každý zamyslet sám nad sebou. Těm, kteří se cítí pobouřeni, či těm, kteří “očekávali” pozitivní horoskop dopředu říkám, že na optimismus není čas ani prostor. Věci jsou jak jsou. A lidstvo jako takové končí, pokud to takhle půjde dál. Přitom ten horoskop začal tak hezky. Stejně jako kdysi život tady na Zemi…
Tento týden jsou konzultace v Praze a karty po telefonu. Osobní horoskop po dnešní náloži asi nikdo chtít nebude 🙂 

Vodnář
Nechte to plavat. Nemá smysl se mořit s nějakou nápravou nebo záchranou. Tohle máte pustit a nechat jít. Čím dýl se tím budete zabývat, tím hůř pro vás. Běží vám čas, tak ho neztrácejte, ale užívejte. Ať to teď vypadá sebehůř, bude vám dobře, nebojte. 

Ryby
No, je to takovej průměr. Ani dobře, ani špatně. Což je možná to nejlepší, nemyslíte? Víte, přestaňte furt na něco čekat. Prostě nečekejte až něco. Jestli chcete něco dělat, dělejte to hned. Podmínky si k tomu vytvoříte ve chvíli, kdy s tím začnete. A hlavně vás to bude bavit, tak hurá do toho!

Beran
Vy jste zase přišli s řešením až po bitvě, co? Já nevim, ale tohle už snad není ani na poslední chvíli, ale spíš pozdě. Hlavně nechápu, proč jste s tím vůbec teď začínali. Co si od toho vlastně slibujete? Navíc všem je jasný, že to je stejně zbytečnej počin, tak co vám zase hráblo? Příště dělejte věci, když je dělat máte. Bude to nejlepší hlavně pro vás. 

Býk
No, hezky si odpočiňte. Položte si k někomu hlavu na rameno a jen tak buďte, klidně u toho můžete i spát. Hlavně úplně vypněte a nic neřešte. Pokud možno co nejdýl. No a až se z toho limbu proberete, najednou zjistíte, že už je to lepší 🙂

Blíženci
Už máte trochu jasnější hlavu, což je fajn. Pomalu se vám začíná rozkrývat i ta cesta, kterou jste tak dlouho hledali. Takže super, jen tak dál. Hezky podle sebe, podle toho, jak to cítíte. Nenásledujte tu cestu, následujte sebe. Ono se to spojí 😉 

Rak
Okolních vlivů je opravu spousta a ustát si to svoje nemusí být vždycky jednoduché, obzvlášť jedná-li se o oblast, které tak úplně nerozumíme. Uvědomte si jen, že nemusíte mít znalosti ani zkušenosti, máte pocity. Zapojte je. Intuice je mocná čarodějka. 

Lev
Tady zase někdo moc nad vším přemýšlí. No tak, nechte toho. Už jste asi pochopili, že toho moc nevymyslíte, tak proč si nad tím pořád lámete hlavu? Normálně to nechte bejt. Zaměřte se na něco úplně jinýho a tohle nechte samo svému osudu. Bude to dost velká úleva, nejen pro vás. 

Panna
No, sedli jste si na zadek a moc asi nechápete z čeho vlastně. Nevadí, jen chvíli zůstaňte sedět. Z týhle pozice získáte na celou věc úplně jinej úhel pohledu a i to vám pomůže. Jak se říká – všechno špatný pro něco dobrý 😉 

Váhy
No jen blbněte! Vy si tak dlouho budete zahrávat s ohněm, až to jednoho dne fakt chytne. Kdy už si tak umanutě přestanete stát za svým? Hele, ať se vám to líbí nebo ne, máte sice svou pravdu, ale tohle kvůli tomu trvá už strašně dlouho. Podřezáváte si větev sami pod sebou.  

Štír
Nezvírejte oči před tím, co se kolem vás děje. Nebo spíš před tím, co se děje vám. Když budete dělat, že to nevidíte, neznamená to, že to není. Navíc jste takhle ještě víc ohrožení. Tohle fakt není dobrej postup, udělejte to jakkoliv jinak.  

Střelec
No, dejte si to na onu pomyslnou misku vah a zvažte, co je pro vás nejlepší. Jestli to, či ono. Přestavte si, jak je vám u obou variant a budete mít hned jasno. Chce to samozřejmě víc pocitu než rozumu, to je jasný. Nenechte se výsledkem zmást, hlavně se jím řiďte!

Kozoroh
Tady se bude muset někdo rozhodnout, a to co nejdřív. Fakt s tím nečekejte, bylo by to zbytečný. Normálně to na férovku rozsekněte, ať se děje, co se děje. Ostatní zúčastnění budou možná čumět, ale vy budete těžit. Tak na co čekat? 😉
 
Vím, že to dneska bylo trochu drsnější. Ale asi je to potřeba. Píšu to tak, jak to přichází, vždycky. Tak když se budete chtít zlobit, zkuste si nejdřív uvědomit, co vás na tom vlastně štve a sami se sebou to proberte. Teprve pak mi můžete napsat, že jsem kráva 😉
Pusu 
Tereza
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account