Vodnářské novoluní nastane v sobotu 21. ledna pár minut před desátou večer. Jen jednu noc před ním totiž vstoupí Slunce právě do znamení Vodnáře. A díky Plutu, které bude novu asistovat, může přijít nějaká skutečně osudová situace. Co ovlivní? Pravděpodobně naši práci nebo finance. Takže pokud o něčem uvažujete a potřebujete se rozhodnout, tak tento víkend si můžete být svou správnou volbou jisti.

Kariéra, práce a úspěch

Možná si říkáte, že řešit práci o víkendu se vám zrovna nechce. Ale protentokrát udělejte výjimku. Mrkněte po nabídkách, vyslechněte si přátele nebo se rovnou zamyslete nad vašimi odkládanými pracovními sny. Vždyť právě Vodnář je znamením, pro které jsou témata jako svoboda, finance a vztahy moc důležité. Nechte si dobít baterky, Vodnářské novoluní vám přinese štěstí v těchto oblastech.

Foto: Pixabay

Vodnářské novoluní promění i náhled na investování

Správné kroky, zdravý rozum i paní Štěstěna dodají ty správné esence pro vaše rozhodování týkající se investic. Chcete mít vysněné bydlení? Pak si všimněte, že i hypotéka najednou bude dostupnější. A tím se krásně také stmelí vaše rodina a všichni se začnou zase více usmívat. Žádné přání nebude přestřelené a nereálné. Parádní šance přijdou i v oblasti dalších investic. Co si budeme povídat, inflace stoupá a s ní i nervozita, jak to dopadne s úsporami. Za mě je top něco, co má a mělo vždy hodnotu, a to je zlato. Chcete-li spojit s člověkem, který najde pro vás schůdné řešení, dejte mi o sobě vědět.

Svoboda i velké plány

Foto: Pixabay

Každý nov si můžete představit jako novou startovní čáru. Ano, Slunce i Měsíc spolu začínají nový cyklus a stejně tak může dojít k restartu i v našich životech. Určete si své záměry na následující období. Propusťte to, co již neslouží nebo s vámi není v souladu, a naopak se vrhněte do realizace velkolepých plánů a snů. Jakmile uvěříte tomu, že jediný, kdo vám ve skutečnosti brání, jste vy sami, dovolíte si projevit se. Odpoutejte se od toho, co podle někoho musíte a začněte opět žít svůj vlastní život. Buďte sami sebou, opusťte staré vyjeté koleje. Ony stejně nikam nevedou. Vyplatí se také obklopit lidmi, kteří to mají podobně. Takové najdete i v této komunitě, zjistěte si více a nechte se inspirovat.

A když jsme u té svobody, víte, že existuje i směs esenciálních olejů, která vám pomůžete dosáhnout pocitu uvolnění? Pak se svoboda – Freedom může propsat do života naplno.

Vodnářské novoluní a vztahy

O víkendu rozhodně nezůstávejte doma. Vodnářské novoluní totiž rádo posílá nové přátele. Tak si určitě někam vyrazte nebo alespoň se ozvěte někomu, s kým jste dlouho nemluvili. A kdo je sám, ten má dokonce velkou šanci potkat lásku. Ať už to máte jakkoliv, sociální vazby jsou důležité pro každého. Za novu tedy půjde snadněji i oživení vztahů či navázání nových spojenectví. To platí pro osobní i pracovní rovinu. Zhmotnit si vysněné vztahy můžete i tak, že za Vodnářského novoluní budete usínat s jasnou vizí lidí, které máte rádi a chcete je mít stále poblíž. Do podvědomí se toto přání snadno propíše.

Foto: Pixabay

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Máte pocit, že s vámi úplňky a novoluní nějak moc cloumají? Může to být tím, že nemáte zpracovány některé energie jednotlivých znamení. V tomto případě pokračujte na můj web. Chcete mít každý měsíc svou dávku inspirace pro vhodné rituály k novoluní i úplňku? Pak vaše další kroky směřují opět za mnou. Je vám příjemnější konzultace? Vyberte si hned z několika variant.

Foto: Pixabay

Tagy:
10 Komentářů
 1. Michaela Spalovská 1 rokem ago

  Zajímavé, o vodnářském novoluní slyším poprvé.

 2. NelaVávrová 1 rokem ago

  mám se na co těšit, jupííí

 3. Romana Mlynářová 1 rokem ago

  Pěkný článek.

 4. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  velmi zajímavé… vodnáři, užívejte si!!!

 5. zajímavé o vodnářském novoluní jsem neměla nejmenší tušení

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account