101

Ahoj, tentokrát zdravím Býky 😎 Broučkové, neusínejte na vavřínech. Víte proč? Aby se ten rok neudával tak nějak bez vás. Někteří máte pocit, že věci jsou jak jsou (což máte pravdu), a že s nimi nemůžete nic dělat (tady už s vámi nesouhlasím). Hele, v podstatě je to jednoduchý 😉 Ujasněte si, co a jak vlastně chcete a nechcete. Je to důležitý, hlavně ve vašem případě, protože v tom asi dost pokulháváte. Když chcete, aby vám rostla květina, musíte ji zalévat. Když chcete něco vypěstovat, musíte to nejdřív zasadit. Takže, Býci, zasaďte semínko do vesmíru. Je nekonečnej, takže se tutově někde chytne *angel* A to je celý, nic víc. Jenom ho zasaďte, zalévejte, a žijte dál SVŮJ život. Stejně tak, jako je vesmír nekonečnej, má i neomezené možnosti, takže si s tou svou představou můžete hrát, můžete ji měnit, přizpůsobovat, upravovat, prostě tunit. Vyňunějte si ji, protože si tím ňuňáte svůj život. A důležitá věc, před zasazením semínka nepodceňujte jeho přípravu.
Nebude to asi úplně hned, všechno má svůj čas, ale máte fakt velkou šanci změnit to, s čím jste nespokojení. Mnohým z vás se život otočí naruby, ale v dobrém. Čekají vás velké změny, pokud jim budete přístupní. A nutno dodat, že pozitivní. Takže se nebojte, jasný? Jen to ne! Protože tím to celý bloknete a zase se prd stane. Vesmír to neudělá, dokud nebudete připravení, protože ví, že by vám tím naložil víc, než unesete. Nesmíte to všechno vidět tak černě, jak to mnozí z vás vidí. Nevzdávejte to, nevzdávejte se představy, že to může být tak, jak chcete. Fakt MŮŽE! Je jedno, jestli řešíte práci, vztah, bydlení nebo všechno dohromady. Jasnou představu můžete mít o čemkoliv. Chce se tomu jen pověnovat 😉 Další důležitá věc, kterou vám musím sdělit – dívejte se kolem sebe! Příležitosti a šance ke změnám za vámi nepřijdou domů k televizi, musíte je vidět. Budou okolo vás a chytnou se ty, které sami uvidíte, kterých si všimnete.
To máte tak. Jestliže zabloudíte v lese, buď budete zoufale stát na místě a čekat, jestli vás někdo najde (pokud vás teda vůbec někdo hledá), nebo prostě někam půjdete a postaráte se o sebe. Je jedno, že nevíte kam. Prostě někam. Hlavně ven. Přijde mi totiž, že většina z vás má pocit, že je právě v tom lese. Že je tam tma, jste ztracení a nevíte, kudy kam, ani co dál. Někteří už rezignovali a přijmuli to jako svůj osud (tak takhle ne, děcka, koukejte přestat kňourat a dělejte něco!!!), jiní čekají na zachránce (je to vaše kaše, proč by vás z ní měl někdo tahat?) a některým už došlo, že takhle ne a vydali se na cestu ven. Nebo začali volat o pomoc. To je jedno. Prostě něco, cokoliv. Nesmíte usnout, vzdát to a ještě si zvykat na to, že je to blbý. Jen to tak vzít a ještě to přijmout. Kdepak. Chcete po vesmíru změnu, on po vás vyžaduje akci. A vzhledem k tomu, že si jen máte ujasnit co vlastně chcete, toho nechce zase tak moc. I když chápu, že je to mnohdy to nejtěžší. Vydolovat to ze sebe. Ale vy jste přece býci a máte sílu, takže to dáte! Pozor, zase to nepřežeňte, nemáte se zabejčit, musí to jít z vás. Vždyť to znáte.
Tak hlavu vzhůru a koukejte kolem sebe. Je tu spousta zajímavých věcí. A věřte nebo ne, některý z nich jsou tu i pro vás. Tak šup, běžte si je vzít!
 
Krásnej rok i vám *heart*
 
Tereza

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account