Začíná mocné období Hada, které vám dodá nejen energii, ale také schopnost transformovat vše, co ve vašem životě není v pořádku. Využijte probouzející se síly přírody, která vám dodá jak potřebné nadšení, tak velkou schopnost se aktivně angažovat ve všem, čemu dáte pozornost. Odevzdejte životu všechny závislosti a negativní psychologické vzorce, které vás dlouhodobě obtěžují. Najděte a definujte svou životní vášeň a ihned se pusťte do práce. Pokud nebudete otálet, můžete toho v těchto dvou týdnech opravdu stihnout mnohé.
Období 1-Chicchan (Had) od 25. 03. – 06. 04. 2019
Po léčivém období Byliny se můžete pustit do práce se svým vlastním stínem. Neoddělujte dobré od špatného, ale spíš se naučte přijímat sebe bezpodmínečně. Když se naučíte brát věci, tak jak jsou, možná zjistíte, že nad vámi život dohlíží, a že vždy existuje to správné načasování. Změňte v sobě to, na co se doopravdy cítíte. Buďte k sobě shovívaví, protože přílišná tvrdost je nakonec stejně destruktivní jako přílišná laxnost.
Co se týká fyzického těla, zaměřte se na svůj intimní život. Jste spokojeni se svým sexuálním životem? Pokud ne, rozhodněte se pro to něco udělat. Jelikož jsme v čase Berana, zaměřte se především na své vlastní potřeby. Podpořte všechny své smysly a udělejte si radost nějakým dárkem, který si dlouho přejete. S partnerem se naučte o svých potřebách mluvit bez pocitu viny. Co se týká materiálních záležitostí, můžete očekávat dobrý obchod nebo značný úspěch, pokud nepropadnete přílišným obavám. Buďte odvážní a jednejte, protože čin má v sobě něco magického.
V rovině mysli se zaměřte na své myšlenky, které chováte k sobě nebo k ostatním. Pokud zjistíte, že o sobě nebo o druhých „mluvíte zlo“, tak s tím ihned přestaňte a zkuste zjistit pravé příčiny vašich negativních myšlenek. Nebude-li něčemu rozumět, pusťte se jednoduše do nějaké tvůrčí činnosti. Najděte si takové myšlenky, které vás budou podporovat, a vyhýbejte se v práci všem manipulativním jedincům. Dělejte jednoduše to, co vás baví, a sledujte, jak se dějí zázraky. Otevřete se tvůrčí inspiraci a dejte ji plný průchod. Kupte si nějakou knihu o sexu a inspirujte se novými myšlenkami.
V partnerské rovině se snažte být ke svému protějšku co nejupřímnější, a nebojte se mluvit i o svých negativních vlastnostech. Přiznejte se k pocitům, které vás samotné zneklidňují a dovolte si být přijímáni i ve vaší zranitelnosti. Pokud víte, že jste někomu vědomě či nevědomě ublížili, snažte se dotyčnému omluvit, ale nečekejte žádnou konkrétní reakci z druhé strany. Sami se nebojte svém partnerovi říct, co vás konkrétně zraňuje, aby se více dozvěděl o vašich emocionálních potřebách. Vyhněte se pokud možno veškerému obviňování, ale zároveň buďte co nejupřímnější. Pamatujte, že život po vás nevyžaduje dokonalost, ale především pravdomluvnost. Pravda ve vztahu intimitu prohlubuje, zatímco lež odcizuje.
Co se týká ducha, nastalo opravdu silné období, kdy se můžete výrazným způsobem posunout na zcela jinou úroveň. Máte šanci nejen si připomenout vaši opravdovou vášeň, ale pocítíte také potřebnou energii, která vám pomůže učinit zásadní změny ve vašem osobním i veřejném životě. Buďte ochotni za sebou zanechat role, které vám již neslouží, a vrhněte se naplno do procesu tvorby vašeho vlastního osobního příběhu. Věnujte se novým uměleckým činnostem nebo koníčkům, po kterých dlouho prahnete. Nebojte se začít znovu, přestože si myslíte, že jste už staří. Budete-li následovat svou vášeň, život se vám najednou otevře v jeho zázračných odstínech.

Napsal: Robert Policar
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account