Ahoj. Tak prosim vás, předem se omlouvám všem štírům za větu z minulého horoskopu ohledně čísel do Sportky. Napsala jsem ji, protože mi to přišlo vtipný. Nepřišlo to ale vtipný všem, jak jsem zjistila, takže odteď ne, že nebudu vtipná, ale když budu, tak to napíšu do závorky, aby zase nedošlo k nějakýmu nedorozumění. (Tohle myslim vážně.) Vám, kteří jste vsadili sami podle sebe, jak to mělo být, a vyhráli, tak gratuluju. Jestli tady vůbec někdo takovej je (teď jsem vtipná) 🙂 Ale pojďme radši na kartu, mně se moc líbí, tak jsem zvědavá, co z toho vyleze.

Vypadá to, že tenhle týden bude hodně o emocích. O vašich vnitřních procesech, řekněme až transformačních. Přátelé, nebraňte se jim! Jen je hezky nechte, ať s váma klidně mávaj, a dovolte si projevit všechny ty emoce, který vámi budou proudit. Hlavně nic nemaskujte, neskrejvejte a klidně všem ukažte, jak vám zrovna je. Nesnažte se to pochopit, nemá to úplně cenu, prostě to jen nechte, ať to jde ven. Všechny ty nánosy toho emočního bordelu, kterej jste za ta léta nasbírali, zahoďte. Zbavte se jich, už je nepotřebujete, o některých ani nevíte, hlavně jste je měli zahodit už dávno. Je to zbytečná zátěž, kterou s sebou vláčíte, a ta vás strašně moc brzdí. Nemůžete se kvůli ní dostat tam, kam potřebujete.

Takže když to vezmu kolem a kolem, čeká nás vlastně velmi osvobozující týden. To je super, ne? Udělat si v sobě takovou větší čístku, to je pecka. Jako když doma vygruntujete, umyjete okna a uklidíte si šuplíky u psacího stolu, prostě uděláte takový ty věci, který normálně neuklízíte, který děláte jednou za čas. To je nám pak doma krásně, to se nám to bydlí 🙂 Úplně se změní energie bytu. Stejně tak je to s náma. Jakmile se nám podaří zbavit se něčeho, co už nepotřebujeme, uklidit si v sobě, jde z nás pak jiná energie. Vnímáme to nejen my, ale i ostatní. Paradoxně v tom je taky rozdíl. Dokud jsme zaneřádění vším tím bordelem, strašně nám záleží na tom, jak nás vnímají ostatní. Je to pro nás tak důležitý, že pro to děláme spoustu věcí, i těch, které vůbec dělat nechceme, čímž samozřejmě jen zvětšujeme tu kupu hnoje, kterou s sebou vláčíme. Když se toho zbavíme, když si v sobě uklidíme, máme ze sebe hezkej pocit. Je nám dobře. Když vyjedete autem z myčky, jede prostě líp 🙂

Tohle je to samý. A to je taky ten moment, když jsme se sebou spokojení, kdy si toho ostatní začnou všímat, ale nám už je to tak nějak jedno. Už nám na tom nezáleží, je pro nás daleko důležitější, jak se cítíme my, jak je nám se sebou samými. Co si o tom myslí ostatní už nás netankuje. V tu chvíli se věci kolem vás začnou měnit. Všechen ten okolní svět se najednou změní. A proč? Protože se změnil váš úhel pohledu, protože jste udělali změnu, protože se cítíte jinak, protože už pro vás není důležitý, co říkají nebo co si myslí ostatní, protože vy máte jasno, vy víte nejlíp, co a proč potřebujete a víte, že názory druhých jsou jejich a ne vaše. V tom je ten klíč ke spokojenosti. Není to v dosaženém vzdělání, úspěchu, penězích, je to o tom, jak vám ve vašem životě je, jak se v něm cejtíte. Když si uvědomíte, že bez všech hodnocení, posuzování a předsudků o sobě i o ostatních je vám mnohem líp. A pak už nezbývá nic jiného než naskočit na svoji vlnu a nechat se vést nebo svést, jak chcete. Bez tlaku, prostě jen tak, protože se vám chce, ne proto, že vás do toho někdo nutí, a protože jste připraveni se hnout, posunout, něco změnit. Naprosto svobodně, lehce, s nadhledem. Tohle je cíl. Zbavit se všech nánosů a všeho, co k vám už nepatří, narovnat se a s lehkostí důstojně vykročit za tím, co vás už strašně dlouho volá… Tak asi tak. Užijte si to, celej ten proces, protože jak víte, i cesta je cíl 😉 

Tenhle týden jsou konzultace v Jičíně, po telefonu a roční osobní horoskopy (ty posílám jako audio nahrávku, takže je můžete poslouchat, jak dlouho budete chtít, jen tam neřikám “ahoj” 🙂 ). 

Vodnář

Zase se to na vás trochu všechno valí, ale vypadá to, že už jste dostatečně poučeni ze svých činů, takže se sebou nenecháte tak vorat, jako tomu bývávalo. To je pecka! Na vás fakt úspěch! Jen si hezky stůjte za svým a nebojte se v případě potřeby požádat o pomoc. 

Ryby

Zapojte se do hry a zapojte taky toho někoho, kdo si do teď hrál s vámi. Je čas srovnat účty a dát dotyčné osobě najevo, že každá sranda něco stojí a že všechno jednou končí. Nebojte se do toho jít, máte jedinečnou možnost vyřešit věci dlouho neřešené. 

Beran

Berani, bravo, vypadá to, že se vám začíná dařit. No super, paráda, konečně, hurá! Máte možnost začít znovu a líp, je to takovej váš restart. Prosim vás neposerte to. Když vydržíte a překonáte sami sebe, to, co vás vždycky zabrzdí, tak máte vyhráno, a to fakt 😉 

Býk

Stop, stop, stop, stop, stop! Zastavte se, zastavte to, prostě zastavte. Ať děláte, co děláte, nepokračujte v tom. Máte být v klidu a rozmyslet si, co vlastně doopravdy chcete a podle toho jít dál. A rozhodně se nemáte nechat do ničeho nutit. Jeďte podle sebe a nikam nespěchejte.  

Blíženci

No tak, teď si prostě nesmíte sednout na zadek! Jestli to nejde dopředu, zůstaňte aspoň stát. To, co je před váma, se vám možná zdá velký a možná máte pocit, že jste se přecenili, ale věřte tomu, že fakt máte na to to zvládnout a celkem s přehledem. Takže hlavu vzhůru a do toho! 

Rak

Tak karta se snad konečně obrací. Hurá! Je před námi něco nového, nové období, nové zkušenosti, nové postoje, prostě něco nového. Nebraňte se tomu, bude to fajn. Možná dokonce přichází to, na co už delší dobu čekáte. 

Lev

Buďte shovívaví, a to ke všemu a všem. Neberte to jako sebezapření, ale jako nutnost, kterou bude situace vyžadovat. Určitě se vám to vyplatí. Teda neznamená to, že budete shovívaví ze zištnosti. Prostě jen takoví buďte, jistě brzy pochopíte proč.

Panna

Ajéje, panenky se zase trápí. No tak, nevěšte hlavu, život je přece krásnej 😉 Totiž takhle, vypadá to, že se v tom zbytečně moc patláte. Vykašlete se na to! Je to, jak to je, a hotovo, nemá smysl se trápit něčím, co nemůžete změnit. A hlavně, vy za to nemůžete, tak se netrapte. 

Váhy

Něco se u vás hnulo. Nebo ve vás? 🙂 To je jedno, každopádně je to fajn, hezky k sobě pusťte všechno, co to s sebou nese. Samozřejmě si to taky náležitě užívejte, a co je podstatné, buďte otevření všem změnám. Hurá!

Štír

Teď si musim dát bacha na hubu 🙂 Vypadá to, jako když se pohybujete se zavázanýma očima. Nějak nemáte směr, bloudíte v prostoru a tápete. Jenom tušíte, kam byste chtěli jít, což je super, od toho se odpíchněte. Jakmile víte kam, můžete jít i se zavázanýma očima. Jde to sice hůř, zase se ale musíte spolehnout na intuici, což je přesně to, co se po vás teď chce. Takže návod máte, tak můžete vyrazit.

Střelec

Přátelé, pauzičku to chce, pauzičku. Nedělejte žádná velká rozhodnutí, do ničeho se zbytečně nehrňte. Je čas relaxace, klidu a oddálení všeho, co si žádá nějaký závěr, nějaký balanc. Žádné kroky dopředu se dělat nebudou, fakt si dopřejte tu pohodičku a luxus času. Hýčkejte se. 

Kozoroh

Musíte do toho šlápnout a rozštípnout to. Máte nejvyšší čas, tak hurá do toho. Jak je vidět, vy víte, jak se rozhodnout, víte, co chcete, která strana je ta správná. Nezbývá tedy než udělat ten poslední krok, a to je právě to rozhodnutí. Tak s chutí do toho, máte se na co těšit.

No, a máme to 🙂 Dneska žádná Sportka, tak vás asi nebude psát tolik. Venku je krásně, tak my vezmem kočárek a jdem se projít, vy udělejte taky něco, na co máte chuť, a vlastně to dělejte pořád 😉 Mějte krásnej tejden  

Pusu 

Tereza

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account