Moji nejmilejší, nový týden už opět ťuká na vrátka a nás čekají svátky jara v podobě Velikonoc. Přeji nám tedy, ať nový týden opět zvládneme a ustojíme s grácií a zároveň také spolu s nebeskými posly přináším další týdenní vhled. Inu, i tentokráte nás čeká vskutku nabitý týden. Pojďme tedy na to.

Anděl naděje – vždy je cesta

Ačkoli se mohou okolnosti kolem nás vyvíjet jiným směrem, než si v hloubi duše přejeme, důležité je nevzdávat se. Pamatujme, že vše zlé je pro něco dobré, a to i navzdory tomu, že právě teď oné situaci nerozumíme. Proto je důležité neztrácet víru a naději – koneckonců, jak se praví, naděje umírá jako poslední a kde je vůle, tam je i cesta. Zkusme tedy přijmout vše, co nám do života přichází, ponechme si v něm, co potřebujeme a nechejme to špatné odejít. Jsou to pro nás mnohdy zkušenosti, které jsou k nezaplacení a posouvají nás dál a dál. Naděje v lepší zítřky je na dosah.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Lucifer – odolejme pokušení

Také znáte ono volání pokušení, kdy víte, že nemůžete, a přece podlehnete? Tady opatrně, moji milovaní, čeká nás totiž pokušení, ze kterého není snadné vybruslit bez ztráty kytičky. Buďme tedy opatrní, pečlivě važme naše kroky, jednání i slova a  buďme ve střehu. Štěstí přeje připraveným a to, co se zdá zdánlivě býti jako výhoda, může být jen klam a iluze. Vyplatí se nám tedy stát nohama na zemi a nepouštět se do velkých vod, čas na hrdinství v podobě pokušení zkrátka není ideální.

Anděl zázraku – zázraky se dějí těm, kteří v ně věří

Stejně jako naděje, láska, tak i víra je tady od pradávna. I když se můžeme cítit jako bezradní, nešťastní a na pokraji svých sil, opak je pravdou. Najdeme-li alespoň v sobě malou jiskřičku naděje a víry, pak se začnou dít zázraky. Důležité však je, abychom se nevzdávali bez boje a těsně před cílem. Buďme silní, odvážní, pokorní a otevření zázrakům.

Poslední a opět uzavírající kartou je jasná myšlenka, chcete-li afirmace. Buďme pospolu, buďme s těmi, kteří stojí o naši přítomnost a buďme s těmi, s nimiž nám je krásně nejen na duši. Užívejme si vzájemné sounáležitosti a nenechme si ji nikým a ničím vzít. Mít někoho v dnešní nelehké době je darem a ještě větším darem je, máme-li se o koho opřít.

Přeji nám tedy, moji nejmilejší, krásné svátky jara, krásné okamžiky s těmi, kteří jsou vašim srdcím blízcí. Pozor na pokušení a na sejití z naší životní cesty. A nezapomínejme, prosím, naděje umírá jako poslední a zázraky se dějí.

Opatrujte se mi, s láskou vaše Mia a její Tajemný svět u Léni Miriam ❤️

 

Autor/zdroj: Lenka Miriam Vyškovská

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
1 Komentář
  1. Iva Pekařová 4 týdny ago

    Nám s manželem se teď dost zamlouvá dřevěná dekorace, kterou jsme viděli nedávno jakmile nám přišla do zpráv. Chceme si zase na domečku udělat pár změn a tak chceme mít moc fjan pořízení.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account