Pravý domácá časopis kmen obsahoval vzoreček pracího prášku s bělícím účinkem. Osahuje pouze ze 4 ingredience: perkarbonát sodný, uhličitan sodný, TAED a kyselinu citrónovou.

TAED (Tetraacetylethylendiamin) CAS 10543-57-4, aktivátor perkarbonátu sodného. Přidává se asi 5 % (50 g na kilogram) perkarbonátu sodného. TAED z něho uvolní peroxid již za nízké teploty.


Je vyvinutý především k praní plen, ale skvěle poslouží také k praní bílého prádla. Bělící účinek prášku má na starosti perkabonát sodný a jeho aktivátor (TAED), jedná se tedy o šetrné bělení bez chloru.
Prášek je vhodný na bílé i stálobarevné prádlo, můžete v něm tedy prát i naše svrchní kalhotky, AIO kapsy či doplňky s PUL vrstvou.
Ve složení prášku nenajdete desítky ingrediencí se složitými a velice chemicky znějícími názvy. Obsahuje čtyři jednoduché ingredience.
Před použitím si prostudujte etiketu na prášku a návod k použití. Kromě potřebných bezpečnostních upozornění (ta určitě nevynechejte!) tam najdete také informaci o tom, že plastová nádoba na prášek je použitelná opakovaně; když nám ji doručíte zpět do Bambooliku, znovu ji naplníme.
K dostání v balení 1 kg, nebo 5 kg.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account