Zkuste jednoduchou jarní očistu. Mám pro vás pár tipů, jak si udělat pořádek doma, ve svém těle i duši. *heart* Tak s chutí do toho!

Domov
–  Kromě klasického úklidu doporučuji jarní očistu šatníku i dalších prostor. Je fajn zbavit se starých účtenek, promazat počítač, vyhodit otlučené nádobí, věci, co se nám nikdy nelíbily a líbit nebudou, ať už je to cokoliv. Líbila se mi kniha Marie Kondó, která hezky popisuje, jak s věcmi zacházet, jak se rozhodovat, co si nechat a co vyhodit. Moc mi pomohla.
– Co vytřídíte, můžete prodat, dát na charitu nebo udělat radost někomu známému.
– Pro energetickou očistu prostoru využijte bylinky (šalvěj například), nebo vonné tyčinky (pozor! bez přidaných aromat, pouze čistě přírodní) nebo vykuřovadla (firma Rymer). Nechte bylinky nebo tyčinky doutnat, zavřete dveře v pokoji a potom pořádně vyvětrejte. Při čištění by neměl v místnosti nikdo být.
– Skvělá je sůl – pod postel, do rohů místnosti nebo podle fantazie. Už naše babičky ji hojně používali. Platí 1 kg na 1 měsíc, pak vyhodit. A pozor, sůl dejte pouze do nádob, v kterých nevaříte, nebo z nich nejíte. Stačí ta úplně nejobyčejnější sůl.

Tělo
– Opět skvělá sůl, tentokrát himalájská nebo z Mrtvého moře. Může si ji dát do koupele, udělat si s ní peeling nebo si udělat koupel nohou. Skvěle detoxikuje. Pak je fajn si lehnout, člověk může být trochu unavený.
– Čaje – kopřiva, ostropestřec a další bylinky. Ideálně venku natrhat a ráno popíjet.
– Zelené potraviny – chlorela, ječmen fungují velmi dobře.

Duše i tělo
– Kombinace australských esencí Purifying – Očista detoxikuje tělo a zbavuje nashromážděných negativních emocí (smutku, vzteku, starostí). Užívá se minimálně 14 dní 7 kapek ráno a večer pod jazyk.
– Obsahuje: Bush Iris – pro na lymfatický systém, zajišťuje plynulý tok lymfy v těle, Dagger Hakea – působí na játra, která čistí (emoce – vztek), Dog Rose – pro ledviny, (emoce – smutek), Wild Potato Bush – odvádí těžké kovy z těla, Bottlebrush – čistí tlusté střevo, odstraňuje emoční odpad z minulosti, dokáže člověka posunout dále a uzavřít minulost, Bauhinia – čistí tenké střevo 
– Purifying sama pravidelně na jaře užívám, dobře mě připraví a nastartuje na léto. 
– Součástí  Purifying směsi je esence Dagger Hakea, která čistí různé vzteky i z minulosti, proto je fajn si při užívání zkusit ještě s emocemi popracovat. Vzpomenout si, kdy mě kdo naštval a ještě jsem to nestrávila. Vrátit se k té situaci a buď si to s tím, kdo vás naštval vyříkat. Když to nejde, tak použít Hooponopono (známá havajská technika odpuštění) anebo techniku odpuštění od Iana Whitea, který ji připravil přímo k této esenci. A o tom zas příště
 
PŘEJI VÁM PRIMA JARNÍ ČIŠTĚNÍ 😀
Monika Tomíčková
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account