Pro batolata je nejlepší strava, která je lehce stravitelná, nekořeněná a jen mírně solená. Ideální svačina pro nejmenší by také měla obsahovat vyvážený poměr všech základních výživových složek, sacharidy, bílkoviny a kvalitní tuky. To vše přináší pomazánky Hamánek, které jsou nyní v dostání ve třech příchutích.
Dětské pomazánky Hamánek ve vysoké kvalitě pro malé děti s nízkým obsahem soli mají za úkol zpestřit dětský jídelníček a dodat batolatům potřebné živiny. Pomazánky jsou bez lepku, bez konzervačních látek a přidaných barviv. Mají navíc skvělou jemnou chuť, na které si děti jistě pochutnají.
Podávají se jednoduše s jakýmkoli pečivem, které je obvykle od jednoho roku už běžnou součástí dětského jídelníčku. Pomazánky mají dobrou konzistenci, takže je snadno namažete na jakékoli pečivo. Stejně tak mohou posloužit jako dip, do kterého si děti mohou namáčet nakrájenou zeleninu. Pomazánky Hamánek jsou k dispozici ve třech příchutích:
Krůtí se zeleninou, Zeleninová s červenou čočkou a novou příchutí je Tuňáková pomazánka se zeleninou.
Malé děti by měly mít ryby v jídelníčku jednou až dvakrát týdně. Nová tuňáková varianta pomazánky. Hamánek je skvělým způsobem, jak dětem dopřát ryby a jejich benefity způsobem, jaký jim bude chutnat.
Ryby jsou tolik důležité, protože obsahují omega-3 mastné kyseliny, které jsou zásadní pro správný růst a vývoj dětí.
Jedno balení pomazánek Hamánek (ve skle a s praktickým šroubovacím uzávěrem) obsahuje dvě až tři porce.
 
Doporučená cena je 29,90 Kč.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account