308

Jak jsem již na mém blogu ve svém krátkém příběhu uvedla, kromě své práce v médiích dlouhá léta jsem vedla různé formy cvičení žen i dětí. Před více než deseti lety mě ovšem začaly zajímat i jiné pohybové aktivity, jako jóga a čchi-kung. Jsou velice blahodárné a prospěšné jak pro naše tělo, tak pro naší mysl a duši, protože přispívaji k celkové harmonizaci a kultivaci těla, mysli a duše.
Jelikož z vlastní zkušenosti už velice dobře znám blahodárné účinky celostních přístupů ke zdraví, nedávno jsem začala studovat Školu přírodní léčby a živého čchi-kungu Michaely Sklářové v Praze.
Přesněji, lektorské studium živého čchi-kungu, které je akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, abych své odborné znalosti a zkušenosti mohla zájemcům předávat dál. V rámci zmíněného studia jako nastávající lektorky a lektoři máme i povinnou vlastní praxi v rozsahu 2×10 hodin.
Srdečně vás milé ženy, proto zvu na moji první ukázkovou hodinu, na kterou v dalším týdnu bude navazovat ještě jedna ukázková hodina.
Na co se můžete těšit?
Dozvíte se, proč právě sestava Osm kusů brokátů je klenotem mezi sestavami v 5 000 let staré historii čchi-kungu?
Proč je tak důležitá kloubní rozcvička a strečink?
Jaké jsou praktické tipy na dobití “baterek” v každodenním životě. 🙂
Pro koho je čchi-kung vhodný?
Pro laickou veřejnost – pro ženy a muže, které mají zájem posílit své zdraví, doplnit svou životní energii, zpomalit své náročné pracovní a životní tempo a chtějí také poznat, jak postupně dosáhnout vnitřní mír. *heart*
Pro pomáhající profese nejen ve zdravotnictví, dále pro všichni, kdo pracují ve stresovém prostředí – manažeři, podnikatelé, pedagogy a tak dále.
Zvu také studenti vysokých a středních škol, jak efektivně hospodařit se svou životní sílou a jak zvládat stresy v náročném období přípravy na zkoušky a státnice.
První ukázková hodina se koná již ve čtvrtek, 17. září od 17:30 hodin v parku na Karlínském náměstí, v Praze, blízko sídla ŽENY s.r.o. Sraz zájemců je před vchodem do budovy na Karlínské náměstí 238/6, Praha 8 – Karlín.
Těším se na vás 🙂
Eva
 
 
 
Foto: Eva

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account