Podle mayské kosmologie vstupujeme do období Slunce, ve kterém se můžete otevřít vyšší inspiraci. Je to čas oslav, kdy můžeme děkovat životu za jeho dary. Nastal čas, ve kterém můžete dát průchod svým ideálům a zaměřit se na pozitivní aspekty svého života. Navštěvujte krásná přírodní místa, piště básně a společně oslavujte zázrak života. Měsíc květen navíc slunečnímu počasí přeje, což ještě více umocňuje sílu tohoto pozitivního znamení.
Období 1-Ahau-7 (Slunce, Květina) od 04. 05. – 16. 05. 2018
V následujících dnech se především zaměřte na světlejší stránku svého života. Pokud máte tendence k pesimismu, nastal čas to pozměnit. Vyhledávejte příjemnou společnost, pečujte o své tělo a rozvíjejte svou mysl tím, že se necháte obklopit vším, co vám připadá krásné. Nastal čas, kdy se máte radovat, oslavovat a obohacovat druhé svou přítomností. Často choďte do přírody a nechte na sebe působit síly Slunce. Možná brzy zjistíte, že se vám výrazně zlepšila nálada.
Na úrovni těla si uvědomte své fyzické potřeby. Cítíte se milováni? Jste po své intimní stránce spokojeni? Máte dostatek pohybu? Pokud jste se svým nynějším stavem spokojeni, tak si užívejte ještě víc, a pokud ne, máte příjemný úkol si dovolit něco pro sebe hezkého. Kupte si krásné šaty nebo parfém a zajděte na nějakou pěknou společenskou akci, která bude podle vašeho gusta. Dejte průchod své sluneční stránce a nebojte se projevit. Jestli neumíte tancovat, naučte se to. Tanec je projev radosti těla, která vás spojuje s radostí druhých. Poděkujte životu za dobré jídlo a zajištění a očekávejte příchozí hojnost.
Na úrovni mysli a práce nastal čas, kdy je dobré rozvinout vnitřní ticho, abyste slyšeli hlubší moudrost, vycházející z jádra vaší bytosti. Pokud na to nebudete mít náladu, obklopte se lidmi, kteří vás nejen povzbudí, ale navíc vás rozveselí nebo inspirují. Hledejte moudré a tvořivé lidi, protože toto období přeje především umělcům a lidem, kteří se věnují duchovním záležitostem. Zkuste si každý večer zapálit svíčku jako symbol Slunce a rozjímejte nad svým životem. V práci zkuste posílit vaše kolegiální vztahy a nebraňte se společnosti. Pozvěte své kolegy na nějaký koncert či akci, kde se lépe poznáte a pochopíte se i z lidské stránky.
V oblasti vztahů a emocí nastal čas, kdy si máte uvědomit jednotu se všemi lidmi, na které myslíte. Každá myšlenka i pocit vůči někomu je na jemné úrovni zaznamenán a druzí lidé je nevědomky cítí. Znamení Ahau je silně spojeno s předky, a tak si uvědomte především váš vztah k rodičům a prarodičům. Pokud není v pořádku, zkuste pro to něco udělat. Snažte se své blízké neměnit, ale zároveň si dovolte být sami sebou. Pokud jsou některé vztahy příliš komplikované, zkuste rodinné konstelace nebo poproste sny, aby vám s tímto vztahem pomohli. Někdy stačí jen upřímná modlitba, aby se staly zázraky. Ve svých partnerských a rodinných vztazích se zaměřte na to dobré. Pozvěte své blízké na koncert nebo jinou podobnou akci, kde se společně pobavíte a oslavíte život.
Na úrovni ducha se budou dít velké věci. Pokud se věnujete nějaké duchovní praxi, můžete pocítit kontakt s něčím, co vás dalece přesahuje. Toto něco nebude jen intelektuální přání, ale silný zážitek, který vám může změnit život. Napište životu dopis, ve kterém poděkujete za všechno dobré i špatné, co se vám stalo, protože víte, že vše je řízeno vyšší vůlí, která je vzhledem ke své komplikovanosti naprosto nepředvídatelná, ale vždy ví, co je pro vás v daný okamžik nejlepší. Naučte se životu důvěřovat a následujte „nenáhody“, kterých může rapidně přibývat. Zkuste napsat báseň, namalovat obraz či zpívat. Skrze umění se můžete napojit na vyšší vibrace Ducha, který nejenže vaši snahu ocení, ale navíc se můžete dočkat přicházející milosti nebo zázraku.
 
Napsal: Robert Policar
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account