Nevíte, jakou zemi navštívit? Zvažujete, která destinace se hodí právě pro vás? Můžete se inspirovat podle zvěrokruhu, zvolit cíl podle toho, jak nejlépe vyhovuje vašemu vnitřnímu založení podle hvězd. Cestujte s námi podle vašeho astrologického znamení. Přejeme vám šťastnou ruku při výběru!

Harmonii vesmíru a základní zákonitosti této vědy vám s vtipem a vnímavostí přiblíží královna astrologie, Linda Goodman ve svých čtivých a zajímavých knihách. Také doporučujeme nahlédnout do knih dalších renomovaných astrologů, jakými jsou např. Liz Green nebo Howard Sasportas, představitelé psychologického směru v astrologii, který u nás praktikuje např. vynikající astrolog Pavel Turnovský nebo astroložka Martina Lukášková. Velmi zajímavé jsou také přednášky Antonína Baudyše, který se mj. zabývá partnerskou astrologií.

My vám dnes na vaší cestě kolem světa nabídneme možnosti, jak se zorientovat v základních otázkách: Kam se vydat? Kterou zemi zvolit? Jaké aktivity nejlépe vyhovují mému temperamentu? Je to totiž především náš temperament, který rozhoduje naši volbu. Každé hvězdné znamení má svou osobní charakteristiku. Astrologie vám může pomoci rozhodnout se, kam se vydat na cestu, a v neposlední řadě se pobavíte nad tím, jak je tato věda přesná a zábavná.


Přejeme vám inspirativní čtení, aby vaše volba byla šťastným tahem této cestovatelské loterie. 

Každé znamení zvěrokruhu má v sobě něco jako vnitřní naladění se na určité vnější podmínky. Co vyhovuje ohnivému akčnímu Beranovi, nemusí preferovat klid a pohodu vyhledávající Rak. Proto je dobré v případě rodinných cest zvážit všechny možnosti a zvolit odpovídající kompromis. Někdy je to skutečná sázka do loterie, která může přinést nečekanou výhru.

Na cestu kolem světa se proto raději připravte zvážením základních charakteristik jednotlivých znamení zvěrokruhu:

Beran

Beran je energické aktivní znamení, které nedokáže polehávat na jedné pláži. Je to pravý průkopník všeho nového, rozený cestovatel. Má rád dobrodružství a aktivní odpočinek. Miluje adrenalinové cestování, horské túry, u moře možnost vyzkoušet si nové aktivity. Velké vlny stejně jako vysokohorské stezky jsou pro něho ideál. Doporučujeme Francii, Izrael, Španělsko, Toskánsko nebo exotiku Japonska.

Býk

Býk má rád luxus a pohodlí, obklopené krásnou přírodou. Bude preferovat klidný odpočinek s dobrým jídlem a krásy přírodních scenérií. Pětihvězdičkový hotel u azurové pláže nebo třeba pobyt na venkovském sídle. Doporučujeme Řecko, Turecko, francouzský venkov. Také Kypr je pro Býka vhodným místem k příjemnému odpočinku, stejně jako zelené Irsko.

Blíženec

Blíženec je labužník zážitků, neklidný cestovatel, který si přeje vidět a poznat co nejvíce zajímavých lidí a míst. Má rád ruch letovisek, atmosféru hospůdek cizokrajných kuchyní i sportovní aktivity na pláži plné turistů ze všech zemí světa. Je přátelský a vždy si rád popovídá a dozví se něco nového. Doporučujeme Belgii, Egypt, Sardinii a také USA se svou rozmanitostí mnoha kultur.

Rak

Rak odpočívá nejraději na klidném romantickém místě někde u vody, preferuje domácké prostředí i když je mimo svůj domov. Krásná jezera, klidné pláže, kempování v pohodlí, dobré jídlo, které rád uvaří svým blízkým, to je jeho vysněná cesta. Doporučujeme Skotsko, Nizozemsko, Kanadu. Nový Zéland si zamiluje každý Rak.

Lev

Lev doslova zbožňuje slunce. A také luxus a pohodlí, nejlépe vyhlášeného letoviska. Být obklopen dokonalým servisem je pro Lva nezbytnost. Potřebuje zářit a být obdivován, je to společenský, velkorysý cestovatel ve velkém stylu. Doporučujeme Dubaj, Alpy, Egypt, Panenské ostrovy. Skvěle se lev cítí na jihu Francie.

Panna

Panna svou dovolenou nebo i cestu kolem světa pečlivě plánuje detail po detailu, chce být dokonale připravená. Je to skromné a precizní znamení, má ráda poznávací zájezdy, před luxusem dá vždy přednost spolehlivému penziónu. Také pobyt na ekofarmě v horách, kde může provozovat turistiku nebo jezdit na kole, jí vyhovuje. Doporučujeme Krétu, Francii, Švýcarsko. V Rakousku se Panna cítí jako doma.

Váhy

Váhy mají rádi místa, která vyzařují harmonii. Potřebují si odpočinout v klidu, obklopeni přátelským prostředím. Je to společenské znamení, které naplňuje cestování tvůrčím způsobem, umění a návštěvy galerií vždy začlení do svého cestovního plánu. Neradi cestují se skupinou, nejkrásnější dovolená je pro ně v páru. Doporučujeme Rakousko, Francii, Maroko. Romantika řeckých pláží Váhám naprosto vyhovuje.

Štír

Štír jako cestovatel je tak trochu zvláštní, rád relaxuje nezvyklými zážitky. Nevyhýbá se exotice a dobrodružství, vyhledává neobvyklá až nebezpečná místa, miluje například hory s divokými vodopády. Nic nenamítá ani proti komfortnímu odpočinku na osamělé pláží malého ostrova. Doporučujeme pobřeží Španělska a Portugalska nebo drsné Skotsko. Ani Norsko není pro Štíry neznámou krajinou.

Střelec

Střelec je typický cestovatel, miluje cestování nejvíc ze všech astrologických znamení. Na cestu kolem světa by se nejraději vydal několikrát do roka. A třeba jen s batohem, Střelec cestuje nalehko, aby co nejvíce viděl a zažil. Když ale procestuje celý svět, rád přijme pohostinnost luxusu v nějakém vyhlášeném letovisku. Doporučujeme Itálii, Japonsko, Španělsko. Africké safari je sen mnoha Střelců.

Kozoroh

Kozoroh umí pracovat s časem a penězi. Jako vysoce spolehlivé znamení zodpovědně vybírá, kde stráví svůj volný čas a utratí své peníze. Rád jezdí na svá oblíbená, prověřená místa, kde mu nedělá žádný problém zaplatit za pohodlí luxusu. Spolehlivost a pečlivost servisu vždy ocení. Miluje hory a místa, kde může v klidu obdivovat krásu přírody. Doporučujeme Alpy, Chorvatsko, Bulharsko. Kozoroh se nezalekne ani tajemného Islandu.

Vodnář

Vodnář je velmi nekomformní cestovatel, na své osobní cestě kolem světa stejně jako na cestě svým vnitřním vesmírem. Jako pravý individualista potřebuje nevšední a zajímavé zážitky, setkávání se zajímavými lidmi. Jeho záběr je široký, rád prozkoumá co nejvíc míst na své cestě za poznáním. Je vždy přátelský a ochotný pomoci, přítel všech ostatních cestovatelů. Doporučujeme Madagaskar, Mexiko, Arábii. Na kratší cesty Turecko.

Ryby 

Ryby stejně jako Raci milují vodu, moře je pro ně přirozenou volbou, kam zamířit si odpočinout. Vodní svět je pro ně ta pravá relaxace, ležet na pláži a poslouchat zvuky moře hudba ráje. Klidná plocha vodní hladiny horského jezera uklidňuje a povznáší jejich mysl. Odpočinek a vlídné emocionální zážitky potřebují nejvíce ze všech astrologických znamení, na krásné chvíle z cest pak vzpomínají celý rok. Doporučujeme Portugalsko, Egypt, ale třeba i Maltu nebo Brazílii. Karibik mnohé Ryby navštěvují opakovaně. 

Už víte kam se příště vydat? Že se stále neumíte rozhodnout? Zkuste své štěstí ZDE a jeďte rovnou na cestu kolem světa!

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account