166

Ahoj! Tradiční otázka na úvod – jak se máte? Karta, kterou jsem na tenhle týden vytáhla, je hlavní kartou celého balíčku. Je na obale. Manifestace. Možná na první pohled nepůsobí příliš pozitivně, já z ní ale vnímám určitou naději. Asi se teď budu trochu pohybovat po tenkým ledu. Nechci tím nic rozpoutat, tak to tak, prosím, berte. Nechci nikoho o ničem přesvědčovat, ať si každý dělá, co chce. Jen nechci, aby se tu strhla nějaká negativní diskuze. Když už jsem tu zmínila slovo “negativní”, přejdu rovnou k věci. Ano, řeč bude o aktuální situaci.

Chtěla řešit vztah se sebou a s muži. Což je super, většinou chtěj lidi řešit jen ty vztahy s opačným pohlavím. Říkala, že se rozvedla a že se teď vrací “domů”. Jako k sobě, k tomu, co jako malá opustila, ke všem schopnostem, který měla. Zmínila, že vnímá energie a že jí fialový konečky prstů. Já jsem tam furt nemohla chytit, o co vlastně jde, tak jsem se jí zeptala, proč přišla. Nechtěla už blokovat to, co k ní přichází. Inženýrka v ní se snažila rozumem a logickými argumenty převálcovat tu malou holčičku, říkejme jí třeba Anička. Chtěla v sobě vyřešit tenhle rozpor. Pořád mi tam něco chybělo, až mi hlavou prolítla věta o těch prstech na ruce. Řekla jsem jí, ať zavře oči a podívá se, co se v těch rukách vlastně děje. Viděla tam hrozný zmatek. Já to teď zkrátím, nebudu to tady citovat slovo od slova, nedala bych to už dohromady  Nejdřív se viděla jako dvě. Byla tam inženýrka a malá Anička. Bylo potřeba dát ty dvě dohromady, právě proto, aby nedocházelo ke všem těm rozporům. Pochopila, že inženýrka není špatná, že i to je ona, zrovna tak jako Anička. Když se ty dvě spojily, ruce se uklidnily, chaos zmizel, energie proudila. Soustředila se ale jen na to, co skrze ruce přichází zvenku. 

Otevřená všemu, čemu otevřená chce být

Chtěla jsem vědět, co jde naopak skrze ruce z ní. Nevím teď už přesně, co to bylo za emoce, ale souviselo to se strachem. Pustila těma rukama ven všechno, co šlo, všechno, co chtělo ven. Začala samu sebe vnímat jako pevnou bytost, která stojí nohama na zemi a přitom je otevřená všemu, ČEMU OTEVŘENÁ CHCE BÝT. Uvědomila si, že spoustu toho, co dělá, už dělat nemusí a že konečně může být sama sebou. Ta žena, kromě inženýrky, je i záchranářka. Řešily jsme tam ještě nějaké věci, ale mě to zase vrátilo k těm jejím rukám. “Představte si znovu ty ruce,” říkám jí. “Jak vypadá?” “Září,” odpověděla. “A odkud ta záře vychází?” ptám se. “Ze shora, jako z nebe.” To jsem chtěla slyšet! Přesně tohle jsem chtěla, aby si uvědomila, aby to viděla, aby to zaznělo. “Takže to nejde z vás, nijak to s vámi nesouvisí.” “Ne,” zněla odpověď. Super! “Tak co dělají ty vaše ruce, co uměj, jaký mají dar?” Chvíli bylo ticho a pak řekla, že dávají lásku. Že skrze ruce dává a přijímá lásku. Nechala jsem ji, ať si tý lásky vezme, kolik potřebuje. Ať si to dovolí, ať teď prostě jenom přijímá. Chtěla jsem, aby tu lásku, kterou pak nazvala sebeláskou, nechala prostoupit celým tělem. Když bylo hotovo, ptala jsem se znovu na ruce. “Dobrý, pořád září.” Víte, já jsem jí nemohla říct, co mi tam přišlo už ve chvíli, kdy jsem se k těm rukám začala vracet. Potřebovala jsem, aby to napadlo ji, aby si k tomu došla sama. Vždycky, když si k něčemu dojdeme sami, je to mnohem přínosnější, než když nám to někdo řekne. “Tak co s těma rukama budete dělat?” “Budu dávat tu lásku.” “Dobře. Tak si naproti sobě někoho představte a dejte mu ji. Jak to vypadá?” Je zvláštní, jak se člověku během odblokování mění výraz tváře. Ona najednou tak jakoby roztála. 

Konzultace budou tenhle týden v Jičíně a po telefonu. Můžete si taky objednat dárkový poukazy buď na roční osobní horoskopy nebo na konzultace. A když Jičín, tak i terapie koněm! Jo a pozor, u stájí je krytá hala, takže jedem za každého počasí, pač na nás pršet nebude.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pochopte, že nikdo není dokonalý, ani vy! Překonejte vnitřní tlak, abyste byli vždy jedničkou ve všem. Čím dříve to uděláte, tím dříve budete schopni přijmout své nedostatky a hlavně sebe samé – což vám uleví a udělá radost zároveň.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Abyste byli šťastní, nemusíte být v závazném vztahu. Jediný vztah, na kterém záleží nejvíce, je vztah mezi vámi, vaší myslí a vaší duší. Může to být nejvášnivější, nemilejší a nejdivočejší vztah vašeho života.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Přestaňte prokrastinovat. Je skvělé se přes léto soustředit jen na zábavu, ale odkládání důležitých rozhodnutí podvědomě trápí vaši povahu. Budete-li se schopni zbavit svých břemen z minulosti, otevře se vám zcela nový prostor pro zábavu, kterou si budete naplno užívat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zkuste se obklopit optimistickými lidmi, kteří vás podpoří v dobrých i zlých časech, a vysavače energie odstřihněte ze svého života. Když budete mít ve své rodině nebo přátelích náležitou podporu, získáte sebedůvěru, díky které budete mít pocit, že můžete vládnout světu.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Věnujte čas a energii něčemu většímu, než jste vy, a objevte v sobě velkorysého ducha. Pomoc ostatním vám umožní rozšířit své obzory a vyšle vám na cestu hrdosti a dobrosrdečnosti, kterou pro své psychické zdraví potřebujete.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Přestaňte se snažit zalíbit všem a soustřeďte se na své štěstí. Ve chvíli, kdy se zbavíte potřeby dělat druhým radost, budete mít pocit, že vás ostatní konečně respektují. Naučit se říkat ne a svobodně vyjadřovat svůj názor posílí vaše sebevědomí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nevěnujte se příliš jednomu způsobu myšlení nebo konkrétnímu úkolu. Zkuste se tentokrát na svůj život podívat z jiného úhlu a vcítit se do vaší rodiny či přátel. Pomůže vám k tomu rozhovor s někým blízkým, komu důvěřujete. 

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máte sklon k zášti a voláte po spravedlnosti skutků doby minulých. Ačkoliv si to možná neuvědomujete, nosíte s sebou váhu a problémy, které ovlivňují vaši přítomnost. Naučte se odpouštět a zapomínat. Uleví se vám!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Snažíte se vše zvládat s klidem, ale přesto mnohdy vám utečou nervy a můžete být víc hádavý než byste si přáli. A pak si to samozřejmě vyčítáte. Pokuste se však v klidu konverzovat, než se dostanete ke konfrontaci. To vám umožní vyhnout se dramatu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Udělejte si v práci volno a soustřeďte se chvilku na osobní život, který jste v posledních dnech zanedbávali. Vyražte s rodinou na výlet nebo si dopřejte masáž, při kterou se budete soustředit jen na sebe. Potřebujete to víc, než kdo jiný!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nedávejte nikomu záminku k tomu, aby vám říkal, že nejste dost dobří, protože to není pravda! Začněte pracovat na svém sebevědomí a přijměte, kdo jste. Vaši přátelé, rodina i kolegové v práci to budou následovat.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nenechte svůj život ovládnout starostmi o budoucnost, protože to ovlivňuje vaši přítomnost. Zkuste žít „teď a tady“! To vám pomůže odlehčit vaší mysli a víc si užívat života.

Foto: Shutterstock

Tagy:

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account