Po obzvlášť silném únorovém úplňku je tu novoluní v Rybách, které bude velmi emotivní. Nastane v sobotu 13. března před půl dvanáctou. Nemusíte se lekat. Emoce se projeví tentokrát opravdu v dobrém slova smyslu. Planety se nám postavily tak, že budou nahrávat lásce a citům. Krásně tak budete moci naplno využít i svou intuici. Pokud si vás tedy někdo přitáhne, tak to bude mít důvod. Nesnažte se jít proti sobě samotným logikou a rozumem. Nechte srdce otevřené, jsou tu nové možnosti, příležitosti i šance na lásku. Vynechte „ale“ a „musím“ a raději se zeptejte na svá „proč ano“ a také „co si přeji“. Tak získáte snadněji to, oč usilujete.

 

Dokončení cyklu pro nový start

propusteni, emoce, uzavreni

Toto novoluní v Rybách je z astrologického hlediska posledním. Znamení Ryb totiž uzavírá zvěrokruh a zima tak pomalu končí. To pro vás značí také uzavření jedné životní etapy. Odpočinek a odpoutání se od toho, co vám již neprospívá, je opravdu důležité. Rozlučte se se vší bolestí, strachy a přijměte, pochopte a uzavřete vše minulé. Je to nutné, jen tak se otevřete nejen jaru a možnosti růstu, ale také všem novým možnostem a příležitostem. Toto očistné období může být pro někoho docela bolestivé a smutné, dovolte si vyplakat se, pustit emoce ven. Skvěle funguje i vědomá koupel (nebo sprcha, pokud nemáte možnost napustiti si vanu). Smyjte ze sebe vše, co vám již neprospívá nebo vás blokuje. Novoluní ve vodních Rybách vám k tomu energeticky pomůže.
 

Intuice i mimosmyslové schopnosti

napojeni, intuice, odpovedi

Kolem novoluní v Rybách je skvělé zapracovat i na svém duchovním světě. Toto znamení má k tomu blízko a tak snadno provede i vás. Potřebujete-li se například k něčemu rozhodnout nebo si něco zpracovat, pak se do toho pusťte. Mnohdy postačí si jen v klidu sednout, nebo lehnout a přesně položit svou otázku. Vaše intuice i napojení tam nahoru vás navedou. Nezapomínejte na to, že správně, pro vás správně, je to první, co přijde. Ať už to bude pocit, myšlenka, emoce nebo jasná vize. To, co bude následovat, ignorujte. To už si tam rozum podsouvá svoje moudra. A ty už nejsou v souladu s vaší duší, přicházejí jako reakce na základě předcházejících zkušeností. Proto se jimi nenechte odradit. Však už ve školce se říkalo: „první slovo platí, druhé leze z gatí“.
 

Tady a teď, přítomnost a bytí

samota, ujasneni myslenkem za novoluni v Rychach

Pokud to jenom trošku půjde, tak za novoluní v Rybách, nebo kolem něj, zpomalte, spíš se rovnou zastavte. Toto znamení značí podle astrologie také naši nevědomost. Ta se, ať chceme nebo ne, prolíná všemi oblastmi našeho života. Dovolte si proto jen tak být a nic neřešit. Vypněte si telefon, rádio i televizi. Vydržte alespoň pár desítek minut o samotě a v klidu. Jen si uvědomte své pocity. Co se děje? Nudíte se, nebo nevíte, co máte vlastně dělat? I toto je v pořádku. Tento stav vám krásně pomůže ujasnit si své myšlenky, zjistit, co je pro vás skutečně důležité.
Přítomný okamžik
Přítomný okamžik je jedinou realitou, kterou máte. Je docela pravděpodobné, že zjistíte, že se až příliš zabýváte detaily a tím, aby vše bylo dokonalé a perfektní. Jenže, ona i ta dokonalost je dost subjektivní a hlavně proměnlivá. To, co bylo včera skvělé, dnes už být nemusí. Naučte se na sebe tolik netlačit, navnímat si své emoce a častěji si dovolte jen tak být tady a teď.

Život nám přináší různé výzvy a zkoušky. Tou nejtěžší je přiznat si, že je něco, s čím bychom měli něco dělat a hlavně to udělat. Sama mám ráda docela jednoduché metody, které sice na první pohled mohou zdánlivě odvést pozornost jinam, ale jsou velmi účinné. Chcete také na sobě zapracovat a konečně si zpracovat to, co vás tíží, blokuje nebo omezuje? Skvělé, tak mrkněte na můj web. Najdete tam nejen osobní konzulatce, ale také různé programy a kurzy. A mimochodem v originále článku je i jeden odkaz na něco, co se teprve rodí.

 

Iluze, sen nebo holá skutečnost?
Energie novoluní v Rybách s sebou nese také iluze a falešné sny. Někomu se možná bude chtít rychle utéct od reality, tak se opijí vlastními představami. V poslední době je toho na všechny trošku moc, tak se není čemu divit, že bychom nejraději přehlédli všechny starosti a povinnosti. Nov je symbolem nových začátků, příležitostí a možností. A tento je plný fantazie a snění. Možná vám teď připadá, že si docela protiřečím, není to však tak. Ano, sněte, plánujte a zároveň nedělejte, že realita neexistuje. Je vaším odrazovým můstkem. Z něj klidně můžete vyskočit až do oblak, pokud budete mít jasný směr a cíl.
 

schody do nebe, plan akci a kroku

Jak to udělat?
Své sny a touhy si rozdělte na malé krůčky, ty se pak snadno plní a vy budete zároveň více motivovaní pro váš postup a posun. Takže si klidně sedněte a napište si konkrétní cíle a jednotlivé pomyslné schody, které vás do snových výšin dovedou.
 
Kouzelný nov i nový začátek!
S láskou vaše čarodějka Dana Chara
 
Foto: pixabay.com
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account