Novoluní ve Lvu je o lásce. Také o kreativitě, vášni, radosti, dětech, zábavě a podnikatelských záměrech. Buďte kreativní a radostní, a láska vejde do vašeho života jako svěží déšť po dlouhém období sucha.
Buďte kreativní a nadšení, a vybudujete úspěšnou firmu. V těchto dnech energie Vesmírem doslova pulsuje, ale je velmi ohnivá, tak buďte opatrní a z poháru vášně se napijte přiměřeně, o takhle rozpálená kamna se každý spálí jen jednou.
Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu, je to okamžik pro nové příležitosti. Plánujte svou budoucnost, nechte za sebou minulost.
11. srpna 2018 v 11 h 57 min je energie znamení Lva na dva až tři dny aktivována procházejícím Měsícem. Měsíc se ocitne vedle Slunce, bude s ním v tzv. konjunkci, a to je velmi významné nejen pro Lvy.   
Tělesně náleží ke Lvu srdce, krevní oběh, krevní tlak, srdeční puls. Těmto oblastem těla věnujte zvýšenou péči, energie novoluní na ně působí obzvlášť intenzivně. Srdce je úzce spojeno s emocí radosti, hýčkejte ho v těchto dnech radostnými událostmi a veselou hravostí. Udělejte si kratší či delší dovolenou, odpočívejte a bavte se. Myslete na to, že mnoho ohně škodí nejen srdci.
Energie tohoto novoluní bude vášnivá. Ve Lvu je obvykle všechno vášnivé, ať otevřeným nebo subtilním, skrytým způsobem, a v těchto dnech ještě o to víc, protože ve Lvu se ocitnou dva základní symboly našeho vnitřního vesmíru. Buďte vášniví, ale nespalte se. Novoluní ve Lvu je totiž o ohni. O lásce, nadšení, vášni, o dominantní energii, která má velkou moc. O radosti, hře, kreativitě, zábavě, sexualitě, početí. Ale také o nebezpečí, protože nezvládnutá lví vášeň za sebou zanechává požáry a spáleniště.
Venuše a Mars jsou v blízkém spojení, velká hra lásky je v tomto novoluní rozehrána s mnoha zásahy do srdcí smrtelníků. Venuši částečně brzdí a napomíná Saturn, a možná je to dobře, nezávazné se může stát závazným, přestože Venuši se to nelíbí a Uran vyloženě protestuje. Po nás potopa? Užít si tady a teď a za nějaký čas jinde, i takové může být toto novoluní. Ale to už tady bylo, a vede to leda k infarktu nebo k pádu dynastií.
Jupiter svůj oheň přilévá do ohnivé energie Měsíce a Slunce ve Lvu, jaký nápoj asi vznikne? Speciální energetický nápoj tohoto novoluní může výborně prospívat, ale v nesprávné míře uškodit. Jako vždy záleží jen na nás, jak a k čemu získanou sílu použijeme. Máme možnost změnit mnohé, v tomto ohnivém nápoji lásky je jednou ze zásadních ingrediencí odvaha.
Lev, to je Slunce v naší duši. Lví energie může být spalující vášeň, ale i něžná radost, z které se rodí skutečná láska. Měsíc ve Lvu má vždy otevřenou náruč, ať je vysněným mužem, nebo Matkou Terezou.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account