27277

Už jste si četli svůj horoskop lásky na tento měsíc? S největší pravděpodobností se to v něm bude hýřit superlativy, všemi lesky hvězdné oblohy a bájnými jednorožci. Jenže realita může být mnohdy úplně jiná. A právě proto jsme se inspirovali knihou Richarda MacDonalda, která se jmenuje Hnusná astrologie: Co vám váš astrolog neřekne!, a jež vás postaví rovnýma nohama do povahových vlastností jednotlivých znamení zvěrokruhu. Jaké je to randit s Beranem, Štírem nebo Pannou? Na co se připravit, když plánujete založit rodinu s Váhami nebo Blíženci? A které znamení se hodí k vašemu znamení nejlépe? Spousta otázek, na které dostanete v našem článku odpovědi. Jen čtěte dál…

Znamení zvěrokruhu ve vztahu: na co se připravit u jednotlivých znamení, než s nimi vyrazíte na rande?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Beran se rád zamilujete. Dělá to rád, když vyrazí v polední pauze na oběd, nebo na nákupu potravin. Okouzlit ho pro vás nebude těžké. Bude jako roztomilé štěňátko, které na vás upíná své kouzelné oči. Jenže… jejich okouzlení má většinou krátkou dobu expirace. Na vás bude udržet jeho touhu déle, než do prvního přespání. Ale dobrou zprávou je, že nic není nemožné!

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci vás ze začátku vztahu budou „dusit“ dárky, pozorností i náklonností. Bohužel mají obzvláště klaustrofobický přístup k dlouhodobým vztahům, a proto je vaším úkolem nezmizet z jejich zorného pole. Nespoléhejte se na moderní technologie a kujte železo dokud je žhavé. Občasné signály o společné budoucnosti, svatbě a dětech rozhodně nejsou v jejich případě od věci.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Když se Blíženec zamiluje, nemusí o tom všichni vědět. Jenže vy se musíte připravit na to, že to bude právě naopak! Všechny detaily vašeho vztahu bude s největší pravděpodobností do podrobností rozebírat se svými kamarády nebo rodinou. Můžete to brát jako lichotku (a nebo také ne), ale je nutné se na to připravit. Pokud se navíc rozhodnete váš vztah ukončit, počítejte s tím, že pro něj skončil svět.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Rak a láska? Nikdy ho to slovo s největší pravděpodobností neuslyšíte vyslovit. Přestože Raci milují milostné aféry, vztahy a jejich život provází mnoho zlomených srdcí. Všechno se ale odehrává pěkně v tichosti. Nečekejte ohňostroje milostných vzplanutí, opulentní dárky a milostné dopisy. Na druhou stranu, pokud zaseknete háček hodně hluboko, našla jste partnera pro všechna svá (nejen milostná) dobrodružství. 

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi jsou v lásce tak nějak předurčeni, aby byli zraňováni, mučeni a roztrháni na kousky. Bohužel si za to z velké části mohou tak nějak sami. Kdyby dokázali dříve myslet, než jednat, měli by rozhodně jednodušší milostnou cestu kamkoliv a ke komukoliv. Jenže to oni většinou rádi nedělají! V průběhu vztahu můžete očekávat, že se budou měnit jako chameleoni, kritizovat, chválit, hádat se a usmiřovat… Na vás je to přijmout a nebo jít o dům dále.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny musíte ve své lásce neustále ujišťovat. Ideálně každých 20 minut zdůrazňovat, jak moc je milujete, aby se necítili ohroženi a nestrádali pocitem, že už na ně nemáte v životě místo. V jejich dokonalém světě prostě musí být každá věc perfektní! A to včetně lásky. Zapomeňte na svoje občanské přešlapy s odepisováním, poházené prádlo na zemi nebo nedejbože milence. Vše bude (s nadsázkou řečeno) velice brzy odhaleno a potrestáno.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy vám řeknout, jak jsou skvělí milenci, partneři i manželé. Budou vás ujišťovat, jak s nimi byly všechny jejich předchozí partnerky spokojené, ale nikdy neprozradí důvod, proč jejich láska nevydržela. Podezřelé, že? V jejich případě platí více než kdy jindy: důvěřuj, ale prověřuj. 

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zamilovaný Štír je něco, na co většina žen nechce ani pomyslet… Bez nadsázky řečeno je prostě příliš nečitelný, nevypočitatelný a temný. Zaujalo vás to? Věřím! Přesně tento typ mužů ženy víc než přitahuje. Přidat můžeme ještě to, že neváhají překročit každé sexuální tabu a objevovat stále nové. Předpokládáme, že už jste jednou nohou venku z bytu a míříte na rande. Jen nám nevyčítejte, že jsme vás nevarovali…

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci se často zamilují do nevhodných lidí – takových, kteří budou ničit jejich ego a směřovat jejich duši k bolestivým zkušenostem. A přesně to oni milují! Většina z nich jsou hypochondři a trpí nekonečnými bolestmi svalů, naraženinami, nataženinami, alerigiemi a kdovíčím ještě. Jakmile přijde „vážnější“ nemoc v podobě nachlazení, je dobré vyklidit pole, protože jinak se místo přítelkyně stanete pečovatelkou na plný úvazek.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorohové mají veškerou vášeň dvou lidí tiše sledujících televizi. Nečekejte ohňostroje vášně, milostných vzplanutí a romantické překvapení. Připravte se, že spolu budete sedět na gauči ve sladěných vestách a stejných pantoflích. Člověk by si myslel, že jsou prostě nenároční a stydlivý. Ale ve skutečnosti jsou prostě robotičtí a nemají rádi emocionální reakce.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máte-li tu smůlu, že jste se zamilovala do Vodnáře, bude zbytečné si něco namlouvat, romantizovat a představovat. Budete však přesně od začátku vztahu vědět, na čem jste. Vodnáři jsou ve vztazích jasně čitelní, předvídatelní, ale zároveň velice oddaní. 

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ženy, které mají slabost pro muže ve znamení Ryb, se často cítí zdrceni, protože je bez důvodu opustili. Ale to je prostě součást jejich přesilové hry. Tím vás neustále budou udržovat v nejistotě a vy budete toužit dostat víc. Nejsou v tom žádné špatné úmysly, ale prostě jejich povaha. Tímto si vás snaží nechat horlivé, dokud se jednoho dne nerozhodnou, že už se nevrátí zpět.

Foto: Shutterstock

Zdroj: Nasty Astrology: What your astrologer won’t tell you! – Richard MacDonald, Collins & Brown

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
1 Komentář
  1. Romana Mlynářová 2 týdny ago

    Mám se nač těšit….

Napište komentář

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account