Ahoj berani 🙂

Jak se máte? No koukám na to a vy se letos teda nudit nebudete 🙂 Bude to mazec a všechno proběhne tak strašně rychle, že než se nadějete, bude zase konec roku a po všem 🙂 Počkejte, klid teď hlavně, nestresujte se dopředu jo 🙂 Bude to sice fičák, ale v tom nejlepším smyslu slova 😉 Všechno bude tak nějak bouřit, nic nebude jak jste zvyklí a řekla bych, že v souvislosti s tím se to bude bouřit i ve vás. To, že události budou probíhat hodně rychle je fajn právě vzhledem k těm vašim emocím, protože než si stihnete uvědomit, co se děje, bude po všem a než se trochu rozkoukáte, bude se zase dít něco jinýho 🙂 Mě to tady furt nutí psát smajlíky, což bych brala jako důkaz toho, že se fakt nemáte čeho bát, protože to bude docela prdel. Vlastně se budete tím vším i bavit 😉 Připravte se na jízdu, která nezná hranice, a to naprosto ve všech směrech. Neexistují žádné mantinely, pokaždý, když si řeknete, že dál už to zajít nemůže, bude to tam.

2021 pro vás bude rok plnej změn. Velkejch změn, mnohdy dost zásadních. Ale pozor, všechno to budou změny, o který vy tam nahoru už dávno prosíte. Jen jste prostě neměli koule na to je začít dělat sami. Nebo jste se z toho různě vykrucovali a měli tisíc výmluv, proč to či ono nejde. No a teď přišel čas, kdy se vám to začne plnit. U mnoha z vás  všechno a do puntíku. Proč se to celý bude dít? Protože budete mít konečně jedinečnou možnost projevit všechny přednosti berana. Každej z vás bude mít šanci ukázat, kdo vlastně doopravdy je. Vy to furt tak jako zdárně maskujete, když už má dojít k tomu, že máte ukázat, kdo jste a jak to máte, tak buď přejdete do útoku a začnete trkat nebo utečete. Vždycky se z toho nějak vyvlíknete. Teď to nepůjde 🙂 Už ne 🙂 Bude to super! Protože mnozí z vás budou konečně pochopeni, mnohým z vás dojde, že bejt opravdovej je prostě lepší než se přetvařovat, že pravda je fakt pecka a že to zbytečný se vykrucování je nesmyslná fraška. My ostatní, jakožto vaše okolí, to oceníme taky. A jak! My do vás totiž trošku vidíme, a proto nám mnohdy vaše chování připadá nesmyslný a vůbec tomu nerozumíme. Jen jsme se naučili vás tak brát. Že to tak prostě máte. Ale za rohem si ťukáme na čelo a řikáme si “jak je tohle možný?”

Tak. A teď, když tohle víte, odpovězte si na otázku: Na koho tady vlastně furt něco hrajete? Před kým se snažíte schovat? Teď nechte jen přijít odpověď. Víte, možná to chvílema nebude jednoduchý, vzdát se sebe. Ono se to ve skutečnosti dít nebude, ale vy budete mít ten pocit. Zažeňte ho, není správnej. Pravda je ta, že se vůbec nebudete vzdávat sami sebe, ale naopak se k sobě budete dostávat. Já jsem teď zaběhla trochu do hloubky, ale myslim si, že se tím asi ani tak moc zabývat nebudete, právě proto, že na to nebudete mít čas ani prostor 🙂 Ono se to tak všechno prostě najednou stane a vy budete chvíli jen tupě koukat, pak se začnete postupně rozkoukávat a než se rozkoukáte, stane se zase něco jinýho 🙂 Takže jak řikám, nebojte se. Tenhle rok vám hodně dá. Fakt hodně. Změnám je přáno, vaší proměně taky, tak se nebraňte a běžte do toho. Ale ne hlavou proti zdi, jak je vám vlastní, když si nevíte rady. Hezky počkejte, až to začne a teprve podle toho, co se bude dít, začněte konat. Ale tak, aby to dávalo smysl a nebylo to kontraproduktivní 😉 Vy máte obrovskou sílu. Jen ji občas trochu blbě používáte 🙂 A to je škoda. Takže letos se víc soustřeďte, a pozor JEN SAMI NA SEBE!!!! Ne v tom smyslu, že budete sobci. Ale tak, že začnete konečně dělat věci tak, jak je doopravdy chcete, bez všech těch přetvářek, kamufláží a vykrucování se sami před sebou. Prostě asi takhle: už se na to vyserte, ať konečně můžete dostat to, co chcete. A to i od nás. My totiž víme, co od nás chcete. Ale nemůžeme vám to dát, když vy tvrdíte, že to tak vůbec neni 😀 Někdy je s váma fakt prdel. Někdy! 😀 Tak ať vám to všechno vyjde 😉

A když budete chtít vypracovat osobní roční horoskop, napište mi, já ho udělám. Když budete chtít 😉

 

Krásnej rok

 

Tereza

 

Foto: Shutterstock

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account