Krásný den milé dámy a milí příznivci tajemna. Jak jste si užili první jarní dny a co posun času? Jak jste jej zvládli? Pro mne osobně, ostatně jako všechny ostatní se nesly v duchu karet, čísel, konzultací, vhledů i náramků, které tvořím z drahých minerálů. Jediné, co jsem stihla zaznamenat, bylo to, že máme konečně venku déle světlo a člověk má tak najednou pocit, že toho zvládne mnohem více. Čeká nás první aprílový pracovní týden, tak věřím, že vás v sobotu nikdo nenachytal a pokud ano, že vám vykouzlil úsměv na rtech jako mně.

Nuže, pojďme tedy na další týden, kdy jsem si na pomoc k sobě přizvala Anděly a předky, kteří jsou posly již v pořadí čtrnáctého týdne tohoto roku.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Anděl strážný hlídá naše kroky – nikdy nejsme sami

I tento týden bude naše kroky strážit Anděl strážný, jenž nám je společníkem na každičkém našem kroku a zároveň ujištěním, že nikdy nejsme sami. A co víc, trápí-li nás pocit, že jsme na vše sami, že se nám nedaří, že se nemáme o koho opřít, opak je pravdou. Nádherná andělská energie je cítit na každičkém kroku a andělská znamení jsou všude, kam se podíváme. Určitě mi dáte za pravdu, že umí o své přítomnosti velice dobře dát vědět. Stačí jen mít srdce, mysl i oči otevřené a věřit, neboť náhody neexistují.

Nalezněte svoji mystickou sílu a přijměte ji – štěstěna je vám nakloněna

Tajemná a mystická, přesně taková je Velekněžka. Ta, která v sobě skrývá tajemství, svoji sílu a své vědění. Čeká nás nelehká práce na sobě samém a také nalezení sama sebe. Čas posunout se kupředu a uvědomit si, kdo jsme a kam kráčíme. Mít svá tajemství je v naprostém pořádku, avšak pozor na tajnůstkářství, které může být více na škodu, nežli k užitku. Poznejme sami sebe, nalezněme hranice a nebojme se poznávat nové a nepoznané. Každá situace, která se nám děje, nás posouvá kupředu a proto vše, co k nám nyní proudí, přijměme, nebojme se výzev a buďme odhodlaní je pokořit. Někdy je třeba přijmout určité riziko a tak mějme na mysli, že štěstí přeje připraveným.

Probuďme v sobě lovce

První aprílový týden nás rozhodně nenechá odpočívat. Ba naopak, bude nás nutit k akci, k činnosti a také k prosazení a dosažení toho, co chceme. Strach však musí jít stranou, neboť ten ještě nikomu nikterak nepomohl. Pozor však na záměnu strachu s pokorou, neboť to jsou dvě rozdílné věci a stěží byste našli společného jmenovatele. Pokora a úcta je v naprostém pořádku, strach je však něčím, co nás brzdí a brání v rozletu. Ne nadarmo platí pořekadlo: „Nesedávej panenko v koutě, budeš-li sedávat, nenajdou Tě.“ Je čas konat a chytnou příležitost za pačesy.

Čeká nás vskutku plodný a na zážitky zajímavý týden, který bude nejen prověrkou naší vůle a odhodlání, ale také ujištěním, že nad námi bdí nebeští poslové, kteří dokonale chrání naše kroky. Šiřme kolem sebe radost, poznání, světlo a buďme druhým majákem v bouři.

S úctou vaše Miriam, Mia

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
5 Komentářů
  1. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    Náhoda nebo osud, každý má na to svůj názor 😁
    A že máme každý svého anděla strážného, tak to asi bude 🧸🧸🧸

  2. NelaVávrová 1 rokem ago

    příležitost za pačesy stále chytám a nic 🙁

  3. Říká se, že náhoda přeje připraveným….no tak uvidíme 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account