Vánoční ráno je vždy plné kouzel a nostalgie. Všechny nás čeká den plný štědrosti, vřelosti, smíchu a těšíme se na pár dní volna, kdy si konečně budeme moci užít tu pravou sváteční atmosféru s rodinou a přáteli. Každá domácnost má pro Štědrý den své tradice, ale možná vás bude zajímat, jak byste ho měli odstartovat vy podle znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své osobité vlastnosti a povahové rysy, díky kterým je tak jedinečné a úžasné. Načerpejte inspiraci z hvězd a užijte si den plný lásky a rodiny. 

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Dynamický a sebevědomý Beran není v žádném smyslu stydlivé znamení, a to znamená, že začne den s pořádným přívalem pozitivní energie a vánoční nálady. S láskou uvařte snídani pro celou rodinu, zapněte vánoční hudbu a všechny členy domácnosti s chutí vytáhněte z postele.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Toto znamení zvěrokruhu se vyznačuje svou láskyplností a trpělivostí. Připravte jako překvapení pro celou rodinu horké kakao, peřiny naaranžujte do obýváku a pokračujte ve sladkém nicnedělání s celou rodinou klidně celé ráno. 

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Odpalte vánoční bombu hned po ránu! Pusťte muziku na plné pecky a užijte si ranní příval energie s celou rodinou. Zvlášť vaše malé ratolesti ocení zahájení dne pozitivními emocemi, které hudba navodí snadno a rychle. Vše pod heslem: „Je tady Ježíšek!“

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci jsou podle znamení zvěrokruhu perfektní rodiče a jako takový budou mít hned po ránu plno práce s tím připravit pro celou rodinu ten nejlepší a nejkrásnější začátek celého dne. Nechte své drahé chvilku přispat a vy klidně vstaňte, jak je vaší přirozeností, velmi brzy. Je to totiž perfektní načasování pro rodinný brunch, který stihnete uspořádat.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Obraťte svou panovačnou náladu na pozitivní stranu věci a namotivujte celou rodinu, že začátek dne je ideální strávit kreativním tvořením. Vyrobte stylové prostírání z ubrousků, připravte s dětmi vánoční jmenovky na stůl a nebo vyrobte vlastní svícny. Fantazii se meze nekladou!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ujistěte se dopředu, že všechny vánoční filmy máte připravené do režimu „jen spustit“ a odstartujte Štědrý den se svojí rodinou u jedinečného domácího kina. Odpočinek je přesně to, co potřebujete nejvíce! Horká čokoláda, kakao nebo káva spolu s objetím vašich nejbližších vás bude dělat nejšťastnější celé ráno.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jediné, co potřebujete podle hvězd je být spolu. Splňte si toto přání! Je úplně jedno, jestli odstartujete den bohatou snídaní nebo si u snídaňového pultu jen společně „zobnete“ cukroví. Důležité je, že to budete dělat s těmi nejbližšími!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Možná se na oko tváříte, že vánoční svátky vás nechávají chladnými, ale hvězdy vědí, že opak je pravdou! Nebojte se pustit své skryté emoce na povrch a užijte si (nejen) Štědrý den s věcmi, které na oko odsuzujete. Cukroví, koledy, vánoční filmy a všeobecná pohoda vás učiní šťastnějšími, než si vůbec umíte představit.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Optimističtí a radostní Střelci nikdy nepřestanou rodinu zahrnovat láskou. A Štědrý den je k tomu jako stvořený! Vytvořte si svou vlastní tradici, jak strávit toto sváteční ráno. Můžete ho odstartovat třeba turnajem deskových her, výrobou Betléma nebo klidně domácí diskotékou. Chovejte se podle toho, na co budete mít právě chuť!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Toto znamení zvěrokruhu je známé svou dobrotou. Neváhejte zajistit krásné ráno sobě, ale i ostatním. Naplánujte si po snídani výpravu do místní charity, přineste dárky, teplou polévku nebo se přihlaste jako dobrovolník. Uvidíte, že vás tento start svátečního období vás než naplní.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jedinečný a vynalézaví Vodnáři mají vždy nějaké to eso v rukávu. Naplánujte pro sebe i své nejbližší ráno, na které nikdy nezapomenou. Co třeba tentokrát dát celé rodině jeden dárek dopředu? A klidně rovnou společný! Může to být třeba divadelní představení oblíbené vánoční hry nebo soukromá prohlídka zámku… Prostě cokoliv, o čem vaši nejbližší budou mluvit ještě mnoho let.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Soucistné, uklidňující a laskavé Ryby by se nejen na Štědrý den rozdali. Nic vám emocionálně tak neuspokojí, jako vidět radost v očích svých nejbližších. Splňte jim přesně to, co si přejí nejvíce. Může to být dlouhé lenošení v posteli nebo procházka v přírodě.

Foto: Shutterstock

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
2 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account