Lev je znamení společenské, veselé, radostné a zaměřené na životní prožitky. Někdy je trochu sebestředné, ale rozhodně nemá problém se sebeláskou. V těchto dnech ji můžeme objevit my všichni, stačí chtít a dovolit si to. (Trochu symbolicky předchází akci Den, kdy se mám ráda, kterou v sobotu pořádají ŽENY s.r.o. :-))
Úplněk ve Lvu nastává 21. ledna ve 6:15 hod.
Úplněk ve Lvu nastává po půlce ledna, kdy už jsme se všichni více či méně zařadili do běžného života po Vánocích a oslavách Nového roku. Pokud jste si dali předsevzetí, která třeba úplně nevyšla a trápí vás to, právě teď je ten správný čas přestat se tím trýznit. Život žijeme jen jednou a jestli je důležité něco se naučit, pak je to odpouštění ostatním a taky sami sobě. Odpusťte si tedy vše, co třeba nevyšlo, netrapte se a radujte se ze života!
Pár dní okolo úplňku ve Lvu je vhodných pro společenské události, návštěvy divadel, setkání s přáteli… Naplánujte si na tento týden tedy alespoň jednu podobnou událost a jděte mezi lidi, prospěje vám jejich společnost. Zároveň si naplánujte minimálně jednu hezkou věc sami pro sebe, ať už se bude jednat o kadeřníku, návštěvu galerie nebo nákup nových šatů. Udělejte si radost a naučte se nemít výčitky, když děláte věci, ze kterých máte radost jen vy sami! 
Okolo úplňku ve Lvu máte rovněž příležitost udělat spoustu práce. Lev sice občas bojuje s leností, ale když je to třeba, umí vzít za práci. Ukažte, co ve vás je, a nebojte se mířit vysoko. Máte ambice? Nebojte se pro ně v těchto dnech něco udělat a pohnout se kupředu. 
Lev je znamení ambiciózní, zářivé a plné života, i když občas trochu sebestředné. Právě to se od ale od Lva můžeme naučit. Nestyďte se říct si o to, co chcete, bý úžasní a zářiví. Lev chápe, že svět je tady pro něj. A právě teď můžete pochopit, že je tady i pro vás. 🙂 Lvu přísluší srdce, krevní tlak a krevní oběh, tak si dávejte pozor a zbytečně se nerozčilujte. Krásné dny vám všem. *heart*

1 Komentář
  1. NelaVávrová 2 měsíce ago

    Zajímavé

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account