172

Uvědomte si svou vlastní niternou moudrost, podle které se možná řídíte, aniž byste si toho byli zvlášť vědomi. Každý něčemu věří, a přestože se někdo považuje za ateistu, dává tím najevo, že má jasno v tom, čemu on sám věří. Život je neustálá škola a učební plán se mění s ním. Nebojte se neznáma, protože to je přítomno vždycky. Po celý život se něčemu učte a uvidíte, že budete působit stále svěžím dojmem.
Přesný úplněk proběhne v pondělí 17. června kolem půl jedenácté dopoledne. Vyhněte se zbytečným konfliktům s některými lidmi, a pokud i tak budete donuceni k nějakému řešení, buďte trpěliví i připraveni jednat. Možná se některým z vás mohly zdát poučené sny, a tak si je určitě zapište do svého oblíbeného deníku.
Vypěstujte v sobě moudrost
Neutíkejte před ničím, a naučte se jen tak spokojeně být. Záměrně zpomalte a naslouchejte hlasu poznání a příliš mu nevěřte. Ponořte se do svého srdce a naučte se vnímat jeho specifickou řeč. Uvědomte si, že váš život je zcela neopakovatelný, což znamená, že i vaše vnitřní moudrost je zcela výjimečná. Přesto se i neustále vzdělávejte a zbytečně neotálejte, protože mozek má tendenci chřadnout. Mozek je jako sval, který se musí neustále procvičovat, aby byl dostatečně výkonný. Naučte se nový jazyk nebo prohlubte své znalosti z angličtiny.
Síla detoxikace
Pokud budete cítit nutkání se očistit od fyzických i psychických neduhů, nastal ten správný čas. Pobývejte dnes hodně u vody a zkuste s ní mluvit, jako by to byla vaše babička. Svěřte se jí se všem vašimi problémy a rozhodněte se dále těmito tématy příliš netrápit. Po chvíli ucítíte, jak z vás něco padá a můžete dokonce vnímat určitou lehkost ve své duši. Také se zamyslete nad svými myšlenkami, zda druhým zbytečně v duchu neškodíte nebo sami sobě. Odpusťte si všechny životní situace, kdy jste šli proti sobě, ale netušili jste vážnost takového jednání. Obnovte důvěru v sebe sama a kupte si nějaké zdravé bylinky.
Podívejte se na své bývalé vztahy ke svým učitelům
Podle mayského kalendáře nastane tento úplněk v den 1-Akbal-7-Muluc (Voda)-2. Je to příznivý den pro odpuštění všem učitelům, kteří kdysi ranily vaše srdce. Vzpomeňte si na první učitelku nebo vychovatele, se kterým jste nevycházeli příliš dobře. Možná vám někdo v minulosti řekl něco nehezkého, což ovlivnilo váš vztah k vám samotným. Rovněž se zaměřte i na své rodiče, kteří vám mohli rovněž ublížit, přestože ne úmyslně. Modlete se za ochranu vašeho domova i vašich předků a uvidíte, že se energie vzedme.
Na co si dát pozor?
Nebuďte příliš impulsivní, a svou pravdu si nechte zatím u sebe. Neřešte nic důležitého a počkejte si na lepší okamžik. Naučte se něco nového a odpusťte si, že jste si některé věci v minulosti nedovolili. Zbytečně nechoďte do neznámých, nebezpečných míst a nezapomeňte se rozpomenout na své syn.
Napsal: Robert Policar
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account