Myšlenka – přesně to, co si myslím si jako magnet přitahujeme do svého života. A jen díky naší vědomé mysli se můžeme rozhodnout, čemu budeme věnovat pozornost. Vznikají tak nápady, které můžeme snáz zrealizovat. 
Rozhodnutí – pro to, abychom zrealizovali naše nápady, musíme se rozhodnout. Náš sen se tak může začít stávat jasnější a lehce ho můžeme začít realizovat. Jasným rozhodnutím se ze snu stává cíl. 
Emoce – ve chvíli, kdy smícháte svůj sen společně se svým cílem tak, jako by byl už skutečný, odevzdáme svůj záměr naší mysli. 
Činnost – naše mysl nám často brání konat a udělat první krok, protože jsou v ní uloženy naše staré zvyky. Pokud naše rozhodnutí spojíme s touhou dosáhnout něčeho nového, po čem toužíme, snadno se tak vydáme na cestu k cíli.  

 
  A nyní se posaďme, zavřeme oči a nechme svou představivost, aby vytvořila přesně takový život, po jakém toužíme. Pak se do toho života přenesme – na to místo přestaňme na ten vytoužený život myslet, kde chceme být, ale začněme myslet přímo z toho života, který chceme žít. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account