176
*heart*LMN s milou a usměvavou Petrou Lamlovou a hosty – Veronika Kašáková + Kristýna Janáčková. Zajímavé, příjemné, inspirativní setkání v kouzelné atmosféře krásného kina Lucerna. 

PŮLNOČNÍ *heart* LÁSKA  *heart* 

výpravné romantické drama film je natočen na motivy japonského filmu A Song to the Sun původní japonský název – Taijó no uta
 
 

     Hlavní hrdinkou je sedmnáctiletá Katie , kterou jedinečně ztvárnila Anabella Avery Thorne. Katie  trpí vzácným a nevyléčitelným onemocněním při kterém je i sebemenší vystavení slunečnímu světlu smrtelné.  Od dětství je celé dny zavřená ve svém domě a ven může vyjít jedině v noci. Společnost jí dělá nejlepší kamarádka a její otec, který o ní pečuje, chrání ji, učí ji a také ji fotografuje. Fotografování je jeho vášní. Ketie vyrůstá bez maminky, která jí zemřela  když Katie byla malá holčička. Po mamince tíhne k lásce k hudbě. Sama se díky internetu a mamince naučí hrát na kytaru .Skládá si vlastní texty i hudbu.Vypisuje se tak z každodenních citů a prožitků. Část Katiina svět se otevírá na místním nádraží kde s radostí hraje pro cestující na kytaru.  Její život se prudce změní, když jedné letní noci potká Charlieho Patrick Schwarzenegger  svou platonickou *heart*lásku, se kterým začne prožívat neobyčejný vztah plný *heart*lásky, poznání, života, splněných *angel*snů…..

 
Více neprozradím:) Tento film si zaslouží Vaší návštěvu….
 
Velice silný příběh, který Vás zasáhne. 
I smrt Vás může obohatit.
Smutný, bolestivý osud Vaší blízké, milované osoby Vám může navždy změnit život v tom  zlém, ale i v dobrém a ukázat Vám smysl a krásu života. 
 
Musím se přiznat, že jsem konec proplakala a nebyla jsem sama.
https://www.youtube.com/watch?v=vsPTqR5778Q
Věrohodně ztvárněné, krásná hudba a překrásné texty 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account