Na únorový Lví úplněk se můžeme těšit už v neděli 5. února chvíli před půl osmou večer. Stejně jako byl ten lednový, bude spíš mikroúplňkem. Měsíc opět bude dost daleko od Země a tak nám bude připadat menší a ne tak jasný. Na jeho síle to však neubere. Luna bude ve znamení ohnivého Lva a jeho patronem je zářivé Slunce. A když si uvědomíte, jací jsou lidé narození v tomto znamení, pak vám musí být jasné, že tu půjde o přirozenou autoritu a charisma, proud tvoření, kreativity i sebeprosazení se. Ano, asi bude psychicky náročnější, určitě však přínosný.

Stoupněte si rovnou doprostřed jeviště života

Pokud patříte mezi ty jedince, kteří si umí stát za svým, snadno se prosazujete a druzí vás přirozeně berou za vůdce, pak si možná řeknete, že Lví úplněk vám už nic dodat nemůže. Opak je pravdou. Využijte jeho vlivu na srovnání se s kritikou, jinými názory či tím, že pro jednou možná budete hrát druhé housle. Jen pozorujte své pocity a emoce. Doporučuji vám se svými dojmy na chvíli jen tak být a sledovat, co se stane, když nebudete reagovat hned. Pravděpodobně zjistíte, že se umíte ovládat lépe než jste si mysleli nebo budete vědět, v jakých oblastech na sobě zapracovat. Lví úplněk vám v práci na sobě pomůže.

Foto: Pixabay

Sebevědomí stoupá

Jste-li z opačné kategorie než lidé popsaní výše, pak jsou tu i pro vás dobré zprávy. Sebedůvěru Lví úplněk vyšvihne extra rychle. Oživte si své nápady, plány a sny. Ujasněte si také své priority. Přichází ten správný čas pro jejich představení světu. Tentokrát vás nikdo nepřehluší a budete nejen vidět a slyšet, ale také vám bude i nasloucháno. A to je podstatný rozdíl.

Pokud chcete své sebevědomí ještě více podpořit (nebo abyste si tuto zázračnou energii mohli dopřát i později), pak si pořiďte směs esenciálních olejů Confidence. Zaručuji, že stačí dát kapku do dlaní, rozetřít a přičichnou. A hned jste připraveni hrát hlavní roli.

Láska, romantika i flirtování i to je Lví úplněk

Foto: Pixabay

Zvednuté sebevědomí, které přináší Lví úplněk, bude mít pro vás další benefity. Snadněji se zamilujete nebo se minimálně skvěle pobavíte (ve velké společnosti i ve dvou). Jen pozor na to, že vztahy vzniklé právě za tohoto období budou velmi energické. Hrozí tak časté hádky, střety a konflikty. Takže pokud preferuje klidnější domácnost před italskou, tak si raději nedělejte velké naděje na společnou budoucnost. Na druhou stranu i sny budou živější. Tak vám krásně Lví úplněk může přihrát pravou lásku právě do snu.

Chcete mě jako průvodcem životem?

Nyní se mi plní diář spíše dlouhodobými klienty (můžeme tak společně systematicky pracovat na všech životních oblastech), ale mám v nabídce i jednorázové výklady. Veškeré informace zjistíte na mém webu. Dokonce už brzy zveřejním i novinku – můžete si domluvit akci naživo se mnou i se šamanem. A to už je pořádné energetické kombo. Pokud chcete zjistit více už teď, ozvěte se mi.

Lví úplněk nebo sněžný či hladový?

Sněžný úplněk svým názvem krásně odráží situaci, je uprostřed zimy. A také je celkem dost pravděpodobné, že ještě sněhová nadílka přijde. U starých Keltů se také můžeme setkat s označením ledový Měsíc. Noci bývaly extra chladné a nepříznivé počasí téměř pro cokoliv. Indiáni měli pro Lví úplněk název hladový. Zásoby na zimu se úžily, někdy dokonce ani již nebyly. I lov byl velmi nesnadný. Tento plný Měsíc se tak stal i symbolem smrti. V některých pramenech se mu dokonce říká Luna s kostmi.

Přeji vám magický Lví úplněk!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

Foto: Pixabay

Tagy:
16 Komentářů
 1. KláraOdehnalová 1 rokem ago

  Jsem zvědavá, co nám úplněk přinese.

 2. MartinaBěhalová 1 rokem ago

  Naštěstí nepatřím mezi ty co je úplněk ovlivňuje.

 3. Tamara Schovancova 1 rokem ago

  jsem na to zvědavá

 4. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  špatnou noc a včera šílenou bolest hlavy, dnes je to lepší…a ráno mi svítil měsíc přímo do postele

 5. NelaVávrová 1 rokem ago

  úplněk mi nedělá dobře 🙂

 6. Tak to jsem na to tedy zvědavá.

 7. Romana Mlynářová 1 rokem ago

  Uvidím, co úplněk přinese.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account