Ahoj, tak jak je vám v těch vedrech? V pohodě, nic neřikejte, asi tušim 😀 Jdeme rovnou na věc, přátelé, pač nemám kapacitu plodit něco navíc. Mrkněte na tu kartu, je fakt zajímavá!

Když to do úvodu shrnu, jedná se o to, že ve svých rozhodnutích k sobě máme být co nejúpřímnější. Z čehož jasně plyne, že ať už se tenhle týden budeme rozhodovat o čemkoli, a že bude o čem rozhodovat, máme se řídit tím, co se v nás doopravdy odehrává a navíc nebrat ohledy na nikoho a nic jiného! Tohle si dobře pamatuje, protože jen ta nejupřímnější rozhodnutí budou mít ten největší potenciál. Jakmile se ve svém rozhodování začnete přizpůsobovat, uvědomte si, že v tu chvíli neplníte svou vůli, ale vůli svého partnera, rodiče, dítěte, atd., tudíž se nejedná o vaše rozhodnutí, ale o rozhodnutí jejich. No a tahle rozhodnutí samozřejmě nevedou k úspěchu ani k ničemu dobrýmu. Takže tak. Jak víte, všechno jde ruku v ruce. Máte teď jedinečnou možnost si něco splnit, někam se posunout, s něčím hnout. Jak se to bude vyvíjet, je jen a jen na vás, tak si to zbytečně nekažte, když už tu ta možnost je. Nikdo by vás neměl brzdit, a pokud se to děje, je to jen proto, že to vy sami dovolujete. Pokud to tak je, včas to zastavte. Upevníte si nejen svůj záměr, ale i svoje hranice. Prostě spojíte příjemné s užitečným, a to by bylo, aby se to někde neprojevilo 😉 V podstatě byste měli fungovat jako takovej průtokáč. To, co se odehrává uvnitř, vzít a tak, jak to je, bez jakýhokoli hodnocení pustit ven nebo do vesmíru, jak chcete. Jedině tak to totiž bude fungovat. To je ve stručnosti všechno. Nic víc nepotřebujete. Já toho ze sebe víc v tom vedru stejně nevymáčknu a vám by se nic dlouhýho asi ani číst nechtělo. 

Co se týče konzultací, v Praze budu v pondělí a úterý, zbytek týdne Jičín, roční osobní horoskopy a telefon 😉 

Vodnář

U vás byl dlouho klid a zase potřebujete nějakou lekcičku, co? OK, máte ji mít, řiká vesmír. Jen si pamatujte, že není třeba zacházet do detailů, že už toho spoustu umíte, a tohle je o tom, spíš přijímat a pouštět než cokoli jinýho. Jasný? Zbytečně se do toho nenořte, k ničemu to nepovede.  

Ryby

Držte se sebe víc než kdy jindy. Přesně tak, jak je to v úvodu. Na nikoho a na nic, vy víte sami nejlíp, co je pro vás nejlepší a proč to či ono vlastně chcete. Ustůjte si to, zejména sami před sebou.  

Beran

Berani zase budou mít pocit, že nic nikam nevede, a budou mít tendence to zabalit. Bohužel ještě dřív, než se začne něco dít, takže si to vlastně sami tak nějak zazdí. K tomu ale nemusí dojít, když věci necháte plynout tak, jak plynou, a dáte jim čas, kterej fakt potřebujou. 

Býk

Neusněte na vavřínech, vážení. Bude zapotřebí vaší ostražitosti a bdělosti k tomu, aby se situace zdárně vyřešila a uzavřela. Tohle ještě fakt není konečná fáze, ještě budete muset malinko máknout. 

Blíženci

Blíženci se sblíží 🙂 No není to fajn? Hele, je jedno, jestli to bude nějaká bytost, jako člověk, zvíře, strom nebo něco úplně neživého. Prostě se sbližujte a užívejte si to, je to nějak potřeba 🙂 

Rak

Ale copak… Já vím, není to jednoduchý, ale fakt to není ani těžký. Je to jen o tom, jak k tomu budete přistupovat. Nakonec zjistíte, že všechno dobře dopadlo, a někteří z vás budou mít dokonce z prdele kliku. POZOR – nezapomeňte pak poslat slova díků a vyjádření vděčnosti tam nahoru… 

Lev

Držte se zpátky, ale buďte ve střehu. Do ničeho se zbytečně nežeňte, nic nehroťte a spíš vyčkávejte, co odkud přijde. Nemusíte čekat žádnej veleprůšvih, ale nepodceňujte situaci. Zkrátka ostražitost se vyplatí. 

Panna

Výborně, tady se někdo dostává do ráže! Super, jen tak dál. Využijte energie, která s váma cloumá a naprosto se jí oddejte. Ona už si s váma poradí a nasměruje vás tam, kde máte být. Hlavně se tomu nebraňte, jasný?  

Váhy

Dochází vám trpělivost. Není divu. Je to jen o tom, že v podstatě hledáte vinu u všech kolem a zatím vám pořád nedošlo, že to, na co čekáte, máte udělat sami. Zkuste to, aspoň nějakej vstřícnej krok udělejte. 

Štír

Koukám, že pozitivní naladění stále trvá 🙂 Hele, asi takhle, teď vám nezbývá nic jinýho než zavřít oči, zatnout zuby a prostě si tím projít. Nepokládejte se do toho emočně, prostě tím jen projděte, čistě pragmaticky. A uvědomte si, že už to příště zažívat nemusíte.  

Střelec

Střelečci, no hurá, že by se konečně blýskalo na lepší časy? No už to tak vypadá 🙂 Čeká vás něco nového, zajímavého, hezkého 🙂 Tak si to hezky užijte a nechte se unášet 😉 

Kozoroh

Hlavu vzhůru! To, že to teď nikam nevede, ještě neznamená, že se cesta neukáže později. Někdy je prostě potřeba vydržet, dát věcem čas a prostor, a tohle je přesně ten případ. Takže vydržte 😉 

Pro tento týden máme zase hotovo. Vydržte ta vedra, dělejte pro sebe to nejlepší a buďte vděční za všechno, co máte.  

Krásnej tejden všem 

Tereza

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account