Krásné dny, moji milovaní, nám všem. Moc a moc vám děkuji za vaše komentáře, palečky i sdílení a protože si čas běží svůj maraton, už se také blíží nový týden a s ním i čas na nové týdenní poselství. Myslím, že se je opět nač těšit, tak pojďme na něj společně nahlédnout.

Na pomoc jsem si vzala nejen runy, ale i Šamanské orákulum, jenž nám přináší poselství ukrytá ve slovech duha, milovaná a hledání vize. Inu, vypadá to, že v pozici hledače ještě přeci jen chvíli zůstaneme. Vše má však svůj řád, a tak postupně.

Hledáš-li odpověď, znamení či cestu, pak jsi na správné cestě

Duha, ta jest příslibem lepších zítřků i připomínkou toho, že nic není černobílé a každá mince má svůj rub i líc. Je také spjata s mnoha mýty a legendami, a tak vás jistě nepřekvapí, že je nejen mostem mezi světy, ale rovněž jako určitá smlouva s Bohem. Duha symbolizuje posla, most, luk či hada. Snad i proto tedy není tajemstvím, že je jedním z mnoha znamení, které nám mohou býti jistou nápovědou či odpovědí na naše otázky. A nejen to, je spojením elegance a krásy, čistoty, lásky i pokory. Její nádherné barvy pak mají uklidňující či dokonce léčivé možnosti a schopnosti. V tomto týdnu nás tedy duha bude směrovat tím správným směrem. A budeme-li naslouchat a budeme otevření, pak nás čekají vskutku krásné a neopakovatelné zážitky propojení s Universem.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Láska má kořeny v nás – milujme se

Milovaná je ujištěním a zároveň připomínkou, že nikdy nejsme sami a že láska je cítit na každém kroku. Láska je totiž v nás, tudíž pokud pochybujeme a necítíme se být milováni, je čas si položit otázky:

“Jsem milovaná? Mám se ráda?”

Možná už odpověď znáte a možná také ne, avšak je jasná, moji drazí, ta se rodí v nás.

Pokud si tedy sami sebe nevážíme či snad sebou dokonce pohrdáme, nemáme se rádi, tak je to jako vykřičet si do světa, že lásku neznáme, nevěříme v ni, pohrdáme jí a vlastně sami sebe vnímáme ve velice nehezkých barvách. Přitom láska i sebeláska je tak krásný a povznášející pocit, stav, že jej lze sotva slovy popsat. Kdepak, lásku je třeba prožít a pak pochopíme, jak je krásné být milován.

Hledej vizi a najdeš sám sebe

Celý život jsme vlastně v pozici někoho, kdo stále něco hledá a buď nachází či nikoli. Důležité však je nevzdávat se a být trpělivý, neboť trpělivost je velice vzácná komodita, se kterou neumí každý z nás pracovat. Je třeba se zklidnit a mít na mysli, že je třeba zůstat vytrvalý a že vlastně vskutku po celý život nacházíme něco, co nás posouvá kupředu. A jakmile to něco najdeme, pak se naše pozornost přesune zase na další směr poznaní a hledání. Nu a přesně o tom je ono hledání. Objevovat nepoznané a jít si za tím, co chceme dosáhnout – svých snů, vizí, plánů. Ačkoliv si můžete klást otázku, že vlastně nevíte, co hledáte a kam míříte, je důležité si uvědomit, že ačkoli to vaše mysl netuší, vaše srdce ano. Naslouchejte jeho rytmu, jeho tepu a hledejte své vize, které si dovolte přetavit v realitu. V tu, kterou chcete skutečně žít.

Sowulo – Slunce

Nádherná runa, která nám padla pro tento týden, je runa nesoucí název Sowulo, Sowelo. Je příslibem toho, že budeme-li odvážní a připraveni vykročit ze svého stínu a postavit se čelem životním nástrahám, pak je nám božstvo i Universum nakloněno. Sowulo je pak jedna z nejpozitivnějších run vůbec. V jejím popisu stojí ochrana, pozitivní síla, vítězství, sláva.

Inu, čeká nás opět krásný týden, týden plný AHA-momentů, lásky i uvědomění si toho, že nikdy nejsme sami. Opatrujte se mi a užívejte života plnými doušky, tedy je-li to aspoň trochu možné. S úctou vaše Miriam, Mia

 

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
3 Komentářů
  1. NelaVávrová 10 měsíců ago

    Také hledám odpověď, snad se blízká na lepší časy 🙂

  2. Romana Mlynářová 10 měsíců ago

    Děkuji, je vzrušující hledání a cesta za vysněným cílem.

  3. Lenka Hudečková 10 měsíců ago

    Díky, snad bude vše OK 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account