460

Začíná období Pohybu, ve kterém můžete očekávat změnu v různých oblastech vašeho života. Pokud dlouho čekáte na čas, kdy se do něčeho nového pustit, není lepší chvíle. Potkávejte se s novými lidmi, vyhledávejte nové zkušenosti, ale zároveň dávejte pozor na to, abyste nechtěli stihnout úplně vše, protože to by mohlo odnést vaše fyzické tělo. Nebojte se změn, protože to je to jediné, co je v životě jisté. Sledujte neviditelnou energii, která je přítomna za vším, co je viditelné.
Období 1-Caban (Země, Pohyb) od 16.05. – 28.05.2019
Po snovém období Ještěrky začíná období, ve kterém máte možnost se posunout na zcela novou úroveň. Pokud se hodláte stěhovat nebo se věnovat novému studiu, získávejte nové poznatky a potkávejte se s odborníky vašeho nového zájmu. První týden se zaměřte především na praktické a hmotné otázky. V druhé části týdnů se ponořte do práce svou myslí a potkávejte se s novými lidmi, kteří mohou být vašimi novými přáteli.
Co se týká těla, nastanou v něm změny. To, jestli budou pozitivní nebo negativní bude záviset nejen na vašem momentálním jednání, ale i vaší minulosti. Naučte se odpočívat a získávejte informace o tom, jak o své tělo nejlépe pečovat. Nezapomeňte, že každé tělo je jiné, a tak potřebuje specifický přístup. Vyzkoušejte nový druh cvičení nebo diety. Není důležité ani tak to, co je objektivně dobré, ale co je dobré především pro vás. To chce dobrou znalost svého těla, a tak mu naslouchejte. Když budete zanedbávat stravu nebo spánek, jednoho dne se tento deficit projeví, aby vás upozornil, že je nutná změna. Co se týká peněz, zamyslete se nad tím, jak s nim zacházíte a zkuste něco nového.
V rovině mysli nastal čas se zamyslet nad tím, jakou kvalitu mají vaše myšlenky. Možná, že vaše myšlenky v práci jsou geniální, ale co se týká vašich vztahů, neustále někoho pomlouváte. Na druhou stranu můžete být velmi soucitní a láskyplní k ostatním, ale o sobě si nic valného nemyslíte. Naučte se o sobě „nemluvit zlo“ a nehodnoťte osudy druhých, které nemáte šanci zcela pochopit. V pracovních záležitostech se možná objeví nové příležitosti, a tak se naučte rychle reagovat, aby vám potencionální šance neunikla pod rukami. Možná se seznámíte s někým novým v práci, což může být velmi inspirativní.
V oblasti vztahů mohou nastat změny. Je dobré se naučit na tyto změny dobře reagovat. Buďte flexibilní, a pokud na vás najednou nebude mít někdo tolik času, nezazlívejte mu to. Naopak se otevřete jiným lidem a uvidíte, že to může být ještě v mnoha ohledech lepší. Vnímejte atmosféru všech lidí, se kterými se setkáváte. Možná se někde budete více nudit a jiní lidé vás budou přitahovat. Často se stává, že člověk tyto změny těžko snáší a začne na druhých hledat chyby, aby si obhájil svou vlastní touhu po změně. Buďte k sobě upřímní a na nic se nevymlouvejte. Pracujte především na sobě, protože druhé nezměníte, a pokud ano, tak jen dočasně.
V rovině ducha nastalo významné období, ve kterém se můžete posunout o úroveň výš. Pokud toužíte dlouho po hluboké duševní změně, kterou podporujete nějakou svou oblíbenou praxí, můžete zažít buď velký posun, nebo totální nefunkčnost těchto metod. V každém případě to bude změna, která vám otevře dveře k novým oblastem objevování vaší opravdové moudrosti. Zkoušejte nové metody sebeobjevování a různých přístupů k meditaci. Hledejte to, co je vám nejbližší, což poznáte tak, že vás to jednoduše baví a naplňuje. Dejte pozor na slovíčko „Nevím“, které často znamená, že víte, že „Ne“. 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account