Střelci, ve vás se to bude teda tvrdě prát! Bude to takovej vnitřní souboj mezi dobrem a zlem, kterej se vám bude promítat i v reálu. Řekla bych, že u vás dojde k jakémusi vnitřnímu přenastavení. Což bude ve finále dobrý, ale ten proces jako takovej bude možná trošku náročnější. Zase se z toho neskládejte, teď to sice nezní moc lichotivě, ale víte, jak to je. Vesmír vám vždycky nadělí jen to, co jste schopni zvládnout. Díky tomu se taky dost posilníte. Myslím jako vnitřně. Ono to taky dost souvisí s tím vaším přizpůsobováním se ostatním. Už vám to pěkně leze na nervy, víte, že to děláte, ale tak nějak vám pořád s tím přestat. Kdo ví proč. I když to je teď stejně jedno. Důležitý je, že si to uvědomujete. A z toho je třeba vycházet. Vesmír vás prostě jen bude stavět do situací, který vás to naučej. Dřív nebo později. Jednoho dne budete s klidem říkat ne i ano. Nebudete se přiklánět jen k jednomu z těchto dvou slovíček. Možná to z toho úplně nevyplývá, ale i vaše situace se vyváží. Po tý smršti (neděste se toho slova), bude následovat vyrovnanost a harmonie. Budou situace, kde se budete muset prosadit víc, než byste čekali nebo chtěli a pak budou i ty, ve kterých bude potřeba naopak zjemnit. Nedostanete teď tedy návod na to, jak jednat. Musíte, jak jinak, než intuitivně.
A teď v klidu jo? Znovu zdůrazňuju, že není třeba se bát. Nečeká vás nic jinýho, než klasickej přirozenej proces. Tím si prostě projdete a hotovo. Na konci toho procesu už nikdy nebude nic jako dřív 🙂 Což je super zpráva, tak se přestaňte hroutit. Okamžitě!!! 😎 Všechno do sebe totiž dokonale zapadne, jako Jing a Jang. Takže v pohodě 😉 Někdy je fajn, když přijde bouřka a pročistí vzduch. Navíc, pro vaše znamení je to tak trochu typické. Naštvat se, udělat bordel a pak je zase klid po pěšině. Do dalšího naštvání 🙂 Někdy jste schopný rozstřílet na hadry nejen ostatní, ale i sebe. A to se taky zlepší, protože pochopíte, že mnohdy to ani není třeba. Uvědomíte si, že chyby, které vidíte jen na ostatních, děláte taky. Že nejste tak dokonalí, jak si myslíte a že po ostatních nemůžete vyžadovat to, čeho nejste sami schopni.
Dojde u vás i k upevnění jakýchsi morálních zásad. Jestli jste si mysleli, že už máte všechno zmáklý, a věřte mi, že je takových mezi vámi spousta, tak se pletete. Právě vás vyvádím z vašeho omylu, teď já, posléze to udělá i vesmír. Znovu zdůrazňuji, že je to tak všechno naprosto v pořádku. Takže s chutí do toho a žádný nervy. Tenhle rok budete trochu makat no. Tak zaberete, vy to umíte. Dlouho jste si váleli šunky, tak jste odpočatí 🙂 Hlavu vzhůru, děcka! Fakt to nebude tak zlý, jak si teď myslíte *angel* Ti z vás, kteří budou chtít vypracovat osobní horoskop, pište, volejte.
 
Tereza

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account