Měsíc prosinec se ve svém úvodu zrovna pěkně nepředvede. Mohou se objevit pocity zklamání a i takové, že vaše sny jsou nedosažitelné. Určitě nepropadejte panice a negativnímu myšlení. Nevzdávejte se, jen něco málo změňte a trošku se přizpůsobte momentální situaci. A co pomůže rychle? Návrat radosti do života! Inspirujte se u dětí. I ony se sice bojí, co třeba Mikuláš řekne, co přinese (nebo jaký bude čert), ale ta radost z drobností je pak nepopsatelná. Udělejte si také něčím radost a vraťte si úsměv do tváře.

Po úplňku přinese prosinec 2022 poznání vlastních strachů

Úplněk působí na každého, tento však bude mít trošku emocionální dozvuky. Jaké? Možná to budou dojmy, že se doma necítíte dobře, ve vztahu či mezi přáteli. Co s tím? Udělejte si pořádnou vnitřní inventuru. Čeho se ve skutečnosti bojíte? Proč nechcete být sami sebou? Proč jste tam, kde se necítíte dobře? Z čeho plyne vaše nespokojenost? Začněte se mít znovu rádi a vědomě si vyberte jinou cestu. Už nedovolte nikomu, ani sobě samotným, tlumit své  světlo.

Nevíte, jak na to? Chcete mou pomoc či radu? Osobní konzultaci/výklad si domluvíte a objednáte na mém webu. Ráda vám pomohu.

Dovolte si vyléčit svá zranění

Ani následující dny nebudou pro mnohé bohužel růžové. Ale život nám klacky pod nohy nehází, jen jsou věci, které mají svůj důvod. A o správném načasování to také je. Buďte trpěliví, vyčkávejte. Je to přechodné období. A také si takto ověříte, zda mají vaše sny a plány stále platnost. Uvolnění přinese už polovina měsíce prosinec. Jemně a láskyplně se rány zahojí. Dovolte si více odpočívat a nechat se vést. A nezáleží na tom, zda budete důvěřovat vnitřnímu rádci, vyššímu vedení nebo se svěříte do péče andělů.

Pasti cykličnosti

Chcete konečně žít jinak, v lásce a hojnosti? Pak se zamyslete, kde stále děláte stejné chyby. Ano, prosinec prozatím nevypadá moc nadějně. Ve skutečnosti však nadějeplný je. Kdo pochopí, jaké lekce se mu opakují, a co udělat jinak, bude vítězem. Pokud totiž budeme dělat stále totéž a očekávat jiné výsledky, tak to fungovat nebude. Chcete lépe překonat toto zmatené období? Pak tvořte. Malujte, zpívejte, tančete, cokoliv vás povzbudí.

Vánoční svátky a závěr roku

Nejkrásnější období roku bude opravdu příjemné. Hlavně v jednom ohledu. Získáme či obnovíme své napojení tam nahoru. Tak by se dalo říct, že skoro budeme umět číst myšlenky. A kdo ne, tak se mu bude lépe naslouchat a motivovat druhé. A příjemná komunikace je základem pro fungování vztahů. Těsně před koncem roku pevně převezměte otěže nad svým životem. Nenechávejte rozhodnutí na druhých, vzdali byste se své moci. Ale také převezměte odpovědnost za sebe. Nevíte, jak se rozhodnout? Přestaňte se nervovat, vždyť svou cestu můžete kdykoliv změnit.

Chcete vždy předem vědět, jaké období vás čeká a jak můžete svou budoucnost podpořit? Pak tu jsou pro vás Rituály s Charou. Svou měsíční dávku inspirace a nápověd získáte zde.

Jaké esence podpoří prosinec 2022?

Strach a obavy mohou naše myšlenky učinit negativními. Směs esenciálních olejů Courage s nimi však rychle zatočí a to se bude hodit hlavně Blížencům a Kozorohům. Raci, Váhy, Střelci a Vodnáři budou potřebovat zase dočerpat životní sílu. V tom jim bude nápomocna směs Prana. Zklidnění a zároveň prostor k sebevyjádření přináší Levandule. Tu ocení hlavně Berani, Býci a Štíři. A co Lvi, Panny a Ryby? Ti zatouží po přirozeném plynutí a pročistění těla, mysli i duše. To vše jim poskytne směs Flow B.

Nechcete přijít o žádné novinky ode mě? Zajistěte si spojení přes Youtube kanál, Instagram či Facebook.

Kouzelný prosinec všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

 

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky? Můžete mě jednoduše ohodnotit.

Rady na prosinec 2022 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Zpomalte a naslouchejte vnitřnímu hlasu. Na každý problém existuje řešení a dokonce jednoduché. Stačí neodmítat nabízenou pomoc. Vyslechněte své blízké, pomohou vám.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ať se vám děje cokoliv, buďte trpělivější a laskavější. A to jak k druhým, tak i k sobě. Vše se prolomí již velmi brzy a snadno. Dejte si rovnítko mezi věnovaný čas práci a zábavě.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dejte si pozor na své myšlenky. Vrací se totiž jako bumerang. Zamyslete se na tím, jaké vzkazy posíláte tam nahoru. Jsou to skutečně vaše přání nebo spíš jen obavy a strachy?

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nevzdávejte se, i když možná máte už pocit, že vás život trhá na kusy. Zjistíte tak, kolik síly ve vás ještě dřímá. Ze svých snů, které mají platnost, neslevujte, nakonec to vyjde.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pro vás má prosinec dobré zprávy. Překážky jsou pryč a vaše cesta je opět volná. Otevřete se novým příležitostem a možnostem. Budoucnost se vám otevírá dokořán.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vše se u vás obrací k lepšímu. Úspěch je zaslouženě váš. Máte důvod se opět usmívat. Celý prosinec bude velmi plodným, u vás možná i doslova. Zamiřte na cíl, neminete.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nenechte se převálcovat svými emocemi. Zachovejte klid. Pamatujte, že každé impulsivní reakce byste později litovali. Prověřte si také, komu můžete důvěřovat a komu už ne.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Prosinec pro vás nemá příliš dobré zprávy. Bude totiž hodně váznout komunikace, hlavně ta partnerská. Samota bude momentálně tím nejlepším řešením, ale jen na čas.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vše se začne postupně řešit a krystalizovat. Budete si více uvědomovat své priority a začnete je směle uspokojovat. Buďte vždy čestní a poctiví, pak vám to Vesmír vrátí zpět.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Prosinec vás postaví čelem k vašemu strachu. Čeho se obáváte? Bojíte se, že ztratíte svou lásku, přijdete o peníze či práci? Pročistěte už své myšlenky, uleví se vám.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Změnil se váš hodnotový systém, někdo z vašeho života odešel nebo jste upustili od špatných návyků. Skvělé, teď můžete odstartovat novou etapu. Brzy bude co oslavovat.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Možná má pro vás prosinec jen samá zklamání, ale určitě to tak nebude napořád. Tak vyčkávejte, odpočívejte a užívejte si kouzla přítomného okamžiku. Váš čas přijde.

Foto: Pixabay, Shutterstock

Tagy:
7 Komentářů
  1. No o klid se hodně snažím…

  2. Romana Mlynářová 2 roky ago

    Krásné věty. I Vám přeji pěkné chvilky.

  3. LucieGajdíková 2 roky ago

    Krásný pozitivně laděný horoskop 😁

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account