Svatební trendy pro rok 2023

1. 3D květiny

Příroda, květiny a společná krása je něco, co vás okouzlí. Sukně v podobě sedmikrásek, nebo vzory připomínající květy. Velikosti se meze také nekladou. Návrháři experimentují již několik sezon a nyní našli to pravé ořechové.

2. Detaily

Ženské detaily nyní kralují svatebnímu průmyslu. Sochařské vlečky jsou populární již několik sezon, na oblibě si ale získají i šerpy v pase a především gázové materiály.

3. Bez ramínek

Nejmodernější výstřih „bez ramínek“ působí moderním dojmem a zároveň velmi přitažlivě. Co může být krásnějšího než pohádková nevinná princezna?

4. Bez ramínek, ale s rukávy

Tento trend je nadčasový a tak trochu pro ty odvážnější z řad nevěst. Celkový vzhled přidá na dramatičnosti a budete po celou dobu v centru pozornosti. Nejoblíbenější jsou samozřejmě objemné nabírané rukávy, díky nimž vypadají ramena a klíční kosti elegantně.

5. Průhlednost

Dost možná se jedná o jeden z nejvšudypřítomnějších trendů této sezony. Šaty působí étericky, občas nám mohou připomínat mraky. Transparentnost se dá promítat i do vztahu, kdy chceme jeden druhého znát se všemi jeho klady i zápory.

6. Barva

Návrháři si již několik sezon hrají s vícebarevnými potisky na bílém pozadí. Šaty působí svěžím dojmem a jsou tak trochu pro rebelky, které nechtějí klasickou bílou.

7. Závoje

Módní nádech na tradičním závoji, poloprůhledný materiál a hlavně, nejde jen o závoj přes hlavu, nýbrž klidně přes celé šaty.

Tagy:
6 Komentářů
 1. Hanka Vránová 1 rokem ago

  I když svatební šaty v nejbližší době určitě shánět nehodlám, tak musím uznat, že jsou fakt pěkné. 🙂 Já se teď spíš dívám po nějakých letních šatech. Zrovna před pár dny jsem projížděla různé eshopy a na https://www.happynature.cz/damske-bio-saty jsem narazila na moc pěkné bio šaty. Nikdy jsem si nic takového nekoupila, ale vlastně bych to ráda zkusila. Jaké máte s bio oblečením zkušenosti vy?

 2. Tereza Příhodová 1 rokem ago

  To budu muset poslat kamarádce, ta se právě v červnu bude vdávat. Přípravy už jsou v plném proudu ale už teď. Co vím, tak teď se svým nastávajícím vybírali zásnubní prsteny. Ukazovala mi které si vybrali na https://www.beny.cz/sperky/damske-sperky/vlastnosti-zasnubnitypprstenu/ Jsem moc zvědavá jak budou vypadat v reálu, zatím jsem je viděla jen na obrázku. 🙂

 3. Luxusní svatební šaty.

 4. Nádherné svatební šaty.

 5. Lenka Hudečková 2 roky ago

  Krása… já se už doufám, po třetí vdávat nebudu 🙂 🙂 🙂

 6. LucieGajdíková 2 roky ago

  Právě vybírám svatební šaty, děkuji za inspiraci 😊

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account