Ahoj, ahoj, ahoooj 🙂 Jak se máte? Jen hlásím, že křest dopadl výborně. Moc děkuju všem, kteří jste mi psali. Díky! Víc už to nebudu zdržovat a pojďme rovnou na to 😉
Tento týden pojedeme v rytmu zrcadlení.
Více než kdy jindy se nám budou naše vnitřní procesy odrážet v okolním světě. Může se to projevovat tak, že vás někdo bude víc rozčilovat, s někým vám zase bude extrémně dobře, ale spíš to pojede po té divočejší vlně, tzn., že očekávejte spíše negativní emoce jako reakci na své okolí.
Abychom se mohli posunout, dá nám to ten svět „pěkně sežrat“.
Nezlobme se na něj za to, bohužel, na jemné signály většinou nereagujeme. Ať už to bude jak chce, hlavně se z toho nepokládejte! Nejde o to, že na nás bude někdo zlej, nechápající nebo kdo ví jakej. Jde o to, že si skrze druhé máme uvědomovat svoje vlastní postoje. Takže to berte pozitivně, jo? Nebraňte se tomu. Můžete si to celé ulehčit třeba meditací, ale nečekejte, že se vám to vyhne, když budete meditovat.

My tu srážku se sebou prostě potřebujeme, a vesmír to ví. Ten, kdo vás bude nejvíc vytáčet, bude vaše nejlepší zrcadlo. Po prvním náznaku vzteku si to, prosím, uvědomte, a pozorujte ho. Dívejte se, protože to bude ten nejcennější pohled, kterého se vám může dostat. Odneste si z něj to nejlepší pro vás. Pro každého to bude samozřejmě něco jiného.

A další důležitá věc – s tím, co se dozvíte, nebojujte. Nemá to cenu. Bojovali byste totiž sami se sebou a to je celkem marný boj. Jen to přijměte za své. Jste to vy. Nechtějte, aby to zmizelo, protože to jen potlačíte a ono to zase vyleze, nakonec v ještě větší síle. Jasný? Takže, díváme se kolem sebe, pozorujeme, nehodnotíme, neodsuzujeme, pouze přijímáme. Nic víc. I když se vám to nebude líbit sebevíc, z nějakého důvodu to k vám prostě patří. Vezměte to tak. I tohle jste vy 😉

Vodnář
Potřebujete trochu klidu a být více sami se sebou. Nenechte se rozptylovat, dopřejte si to. Máte pocit, že cesta nikam nevede a myslíte si, že musíte rychle vymyslet kudy a jak dál. Omyl, přátelé, opak je pravdou. Nevymýšlejte to. Nechte to přijít. Zůstaňte chvíli kde jste a v klidu si rozjímejte nad tím, jak byste to vlastně chtěli. Momentálně je to nejlepší, co můžete udělat.
Ryby
Dlouho jste si něco přáli a vytvářeli podmínky proto, aby to mohlo přijít. No? A je to tady 🙂 Sice možná nebudete vědět, co dřív vzít, ale tohle poznáte, nebojte. Hlavně, prosím vás, to nenechte proklouznout, ano?
Beran
Beránci, netruchlete. Je čas konat. Jste ve fázi, kdy pouhá tužba či nevyslovené přání nestačí. Tahle fáze už je za vámi. Vy v ní ale stále setrváváte a pak se divíte, že se nic neděje. Takže, vstávat a cvičit 😀 Je čas se prostě zvednout a za tím co chcete si jednoduše jít. Ono se to pohne, uvidíte.
Býk
No, neříká se mi to lehko, ale už se nesnažte. Tohle neoživíte. Ať už jde o vztah partnerský či pracovní, o cokoliv, do čeho stále cpete energii a stejně ve skrytu duše víte, že je to k ničemu. Přestaňte s tím. Tohle skončilo. Jakákoliv další snaha vás naprosto zbytečně vyčerpává a navíc bráníte příchodu novým příležitostem. Je mi jasný, že to není lehký a že stále doufáte, ale pusťte to, kvůli sobě.
Blíženci
Hm, že by sblížení na obzoru? Jo jo, už to tak vypadá. Nenechte se ale okouzlit příliš. Zachovejte si svůj zdravý pohled na svět. Užívejte si to, ale chtějte vidět věci takové, jaké doopravdy jsou. Sami už určitě víte, že se ty růžové brýle potom těžko sundávají.
Rak
Na okolí to možná bude působit, že jste do sebe příliš zahledění, ale budiž, nechte jej při tom 🙂 Vy jste teď jen uzavření ve svém vnitřním světě a přemýšlíte si, co a jak dál. Je to v pořádku. Jen si tu představu hezky vyňunějte. Nezapomínejte ale na to, že je to jen určitá fáze. Pak se budete muset zvednout a dělat konkrétní kroky v realitě. Na to je ještě čas, ale nezapomeňte to.
Lev
Už vás ten vliv okolí vážně štve a konečně si uvědomujete, že se nemůžete zavděčit všem. Ten, kdo se vám už delší dobu snaží pomoct se z toho vymanit, bude mít konečně příležitost. Tak dlouho jste ho neposlouchali a jeho řeči se vám zdály zbytečné, že už se toho ale možná nebude chtít účastnit. Ať tak či onak, poděkujte mu, za jeho snahu a trpělivost. Ten člověk vás má určitě rád. *heart*
Panna
Trošku bloudíte a máte pocit, že si s vámi život zahrává. Ono tak na první pohled i vypadá, ale nebojte, dá se s tím něco dělat. Nic není ztraceno. Chcete jít podle sebe, to je v pořádku. Tak se netrapte tím, jak to působí na okolí a ten zpropadenej systém. Neřešte to. Prostě jen otevřete oči a běžte. Každýmu je po tom … 😉
Váhy
Dávejte si pozor na svá rozhodnutí. Jejich důsledky by se mohly odrazit na rodině a bydlení. Jsou jisté věci, kterými můžete totálně rozhodit své zázemí. Buďte proto opatrní v tom, co a jak budete dělat. Pokud zvažujete stěhování, hypotéku, cokoliv s bydlením, počkejte s tím. Teď na to není vhodná doba. Věřte, že je vám lépe tam, kde momentálně jste.
Štír
Sbalte svoji polovičku a odjeďte aspoň na víkend někam, kde budete sami. Odpočívejte. Nechte se tím druhým rozmazlovat a hýčkat. Pamatujte si, jaké to je a až bude třeba, můžete to svému protějšku náležitě oplatit. Klid a pohoda je teď přesně to, co potřebujete. Kdo nemůžete odjet, vytvořte si příznivé podmínky k odpočinku doma.
Střelec
Jé, no to se mi líbí! Tady nám dochází k nějakému uzavírání vztahů. Takže zásnuby, žádosti o ruku, svatby, nové vztahy, i pracovní, takže obchody, smlouvy, transakce. Tenhle týden je pro to jako stvořený. Pozor ale, pouze v případě, že se budete rozhodovat na základě pocitu. 
Kozoroh
Všechno, na co sáhnete, se podaří! V případě, že vás čeká nějaké zásadní rozhodnutí, nebojte se ho, dobře to dopadne. Pokud vás nečeká a je něco, co už dlouho odkládáte, dokončete to, vyřešte to. Možná to bude znít poeticky, ale nemůžu jinak – nebe je vám nakloněno *gift*
 
Hotovo 🙂 Děkuju, že tenhle horoskop čtete. Děkuju, že jste a děkuju za všechny ty krásný věci, který mi píšete. Mějte krásný týden. Pusu :-*
 
Tereza

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account