Začíná nejkrásnější období v roce, plné rozzářených světýlek, vánočních písniček a celý svět najednou voní po jablkách, skořici a perníčcích. Pokud na vás sváteční atmosféra působí čím dál více, a vy byste chtěli udělat radost každému člověku, kterého znáte, není důležité utratit velké částky. Radost totiž může udělat i malý dárek, který s láskou vyrobíte. A co teprve, když zabalíte originálně dárek (třeba jako je stírací los) tak, že ještě všem doslova vyrazíte dech? Navenek se totiž „obyčejná“ krabice, může po rozbalení stát hotovým zázrakem. 

Jak originálně zabalit vánoční losy jako dárek plný překvapení:

S tímto originálním nápadem přišly na workshopu Sazky úspěšné tvůrkyně DIY projektů – Tereza a Vlaďka, které na sociálních sítích můžete znát jako @srdce_jerabin a @vladkaaad

Foto: se souhlasem Sazka.cz

1. K výrobě stylového dárku budete potřebovat: papírovou krabici s víkem, vánoční losy od Sazky, lepicí pistoli, nožík, nůžky, stuhu na převázání a nejrůznější drobnosti a dekorace podle libosti.

TIP: Dopředu si vyberte, jaký los bude do vaší krabice ideální velikostí. Šikovná Zlatá šupina se vejde všude, na Zlatou rybku potřebujete velkorysejší box.

Foto: se souhlasem Sazka.cz

2. Začnete tím, že opatrně rozřízněte nožíkem hrany krabice. Nejlépe to jde, když je krabice takto položená a postupuje se směrem zevnitř ven.

Foto: se souhlasem Sazka.cz

3. Rozříznutím vzniknou plochy, které není můžete nedekorovat dle libosti.

Foto: se souhlasem Sazka.cz

4. Nejprve umístěte losy. My jsme si vybrali Vánoční přání a Zlatá šupina, které k sobě hezky ladí. A zbytek krabice? Fantazii se meze nekladou – doprostřed můžete dát třeba svíčku jako my, nebo jakýkoliv jiný dárek. A na zbylý prostor pak nejrůznější dekorace.

Foto: se souhlasem Sazka.cz

5. Doporučujeme si vše nejprve zkusit rozmístit nanečisto a teprve, až se nám bude výsledek líbit, začít lepit. Skvělé na tomto boxu je i to, že jej můžete vyzdobit na míru přesně tím, co obdarovaného potěší.

Foto: se souhlasem Sazka.cz

6. Pro ještě větší efekt při rozbalování jsme vylepšili i víko krabice. Zavěsili jsme na něj baňky a rolničky, a dovnitř krabice přidali světýlka s chytře zabalenou baterií jako dáreček.

Foto: se souhlasem Sazka.cz

7. Pak už stačí jen krabici zpátky složit, zavřít víkem a celou ji převázat stuhou. A vánoční kouzlo je na světě.

Foto: se souhlasem Sazka.cz

8. A malý tip na závěr: do losu Vánoční přání můžete vepsat přání nebo osobní vzkaz. Na Zlatou šupinu zase jméno obdarovaného. Tento los navíc skrývá další překvapení: malé vánoční poselství, které se objeví po setření.

Foto: se souhlasem Sazka.cz

Zdroj: Sazka.cz

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

9 Komentářů
 1. MartinaBěhalová 1 rokem ago

  Originální zabalení vánočního losu, také to letos zkusím.

 2. Tak na toto balení v krabičce jsem v tomto týdnu koukala v TV, opravdu pěkné a nápadité, líbilo se mi moc.

 3. MADAMACE 1 rokem ago

  Takový svící dáreček je moc pěkný.

 4. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  zajímavé nápady

 5. Kristýna Štírová 1 rokem ago

  Aha. 😀 Ona je to reklama na Sazku. No, tak co se dá dělat. Losy jsou teď k Vánocům docela oblíbené, tak co by ne. Já na inspiraci hodně dívám na https://pixouno.com/ kde jsou různé inspirace. Jsou to sice primárně propagační fotky z fotobanky, ale na druhou stranu, proč ne. Není to právě tohle, co určuje trendy? Každopádně každoročně jednu várku dárku stejně balím úplně klasicky na poslední chvíli většinou na Štědrý den dopoledne, zatímco odbíhám k vaření oběda. 😀

 6. LucieGajdíková 1 rokem ago

  Úžasné, krásné a kreativní

 7. NelaVávrová 1 rokem ago

  krasne, jen kdyby bylo tolik casu 🙂

 8. MariannaFabušová 1 rokem ago

  Zaujímavé rady,veru niekedy je ťažké niektoré darčeky zabaliť

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account