Čeká vás další návštěva ve vašem oblíbeném nehtovém salonu a vy stále nevíte, jakou barvu nebo design vybrat? Najděte inspiraci v přírodě stejně jako většina nehtových umělkyň. Stačí se rozhlédnout a zjistíte, že kolem sebe máte výrazné i pastelové barvy, jemné květinové vzory, duhu či něžné tóny béžové. Jaký design pro jarní manikúru u vás vítězí na celé čáře? 

Jakou manikúru zvolit na jaro? 

Foto: Shutterstock

1. Panensky bílá

Bude zářit pod slunečním světlem a dodávat vám energie mořské panny v noci. Trend panensky bílé barvy dominoval v zimě, ale neodmyslitelně patří i k jarní sezóně. Neváhejte vsadit na perleťový efekt s růžovými nebo fialovými záblesky.

Foto: Shutterstock

2. S motivem oblíbené květiny

Jaká je vaše nejoblíbenější jarní květina? Tulipán, narcis nebo třeba kopretina. Neváhejte ji přidat do designu svých jarních nehtů. A klidně třeba v kombinaci s oblíbenou pastelovou barvou.

Foto: Shutterstock

3. Svěže zelená

Zelená, kam se jen podíváš! Přichází období, kdy se zazelenávají všechny trávníky a ožívá většina vašich květin na terasách i v bytech. Nechte vaši jarní manikúru ožít s nimi.

Foto: Shutterstock

4. Sladce růžová

Pozitivní energie není v životě nikoho dost. Přivolejte si ji sladce růžovým lakem na nehty. Že je jen pro panenky Barbie? Opak je pravdou! Nosí ji s chutí třeba Michelle Obama nebo Diane Keaton. Následujte s láskou jejich vzoru.

Foto: Shutterstock

5. S květinovým vzorem

Květinové vzory vypadají na nehtech jako hotová umělecká díla. Požádejte ve vašem salonu o vytvoření jednoho z nich a garantujeme vám, že neuděláte chybu. 

Foto: Shutterstock

6. Se srdíčky

Máj, lásky čas! Užijte si impulzivní nával romantiky i díky své nové manikúře. Motiv srdíček je nestárnoucí klasikou, která vás jen tak neomrzí.

Foto: Shutterstock

7. Od každého něco

Nemůžete se rozhodnout jaký design pro své nehty tentokrát vybrat? Neváhejte vyzkoušet od každého něco a zkombinujte puntíky, květinové vzory, mat i lesk. Spojovacím motivem může být třeba jemná pastelová barva. 


 

Foto: Shutterstock

Zdroj: Nail art, Wikipedia Commons

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
5 Komentářů
 1. Kristýna Štírová 11 měsíců ago

  Taky máte jako spojené právě s kosmetikou a celkově takovým tím zkrášlováním? Mi se přes zimu vlastně ani moc nechce, ale jakmile je hezky, tak se u mě objeví první kosmetika a prostě kadeřnice, nehty, a další věci. Nebo já nevím, jestli je to tím dopaminem a vitamínem D ze sluníčka, nebo prostě tou dobrou náladou. Ale baví mě to. 🙂

 2. Jaroslava Korpášová 11 měsíců ago

  No ať si každý nosí, co se mu líbí. Mně to nic neříká, dlouhé nehty bych vůbec nesnesla a nalakované jsem nikdy nenosila.

 3. Lenka Hudečková 11 měsíců ago

  Krásné, ale já jsem skromná, mně stačí bezbarvý lak 🙂

 4. NelaVávrová 11 měsíců ago

  Krásná inspirace, hlavně upravené nehty jsou základ! Já jsem tedy pro přírodní nehty než viz. na obrázcích samá umělost. Bohužel poslední dobou se rozmohlo mít od umělých nehtů až po umělé řasy, prsa 🙁

 5. Romana Mlynářová 11 měsíců ago

  To vypadá nádherně, zvolila jsem růžový nádech. I ostatní jsou roztomilé.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account