Krásné knihy k Vánocům neodmyslitelně patří. Zapojte se do soutěže o tyto tři knihy, které vás nebo vaše blízké zaručeně potěší.

Osm chutí Asie

Kniha Osm chutí Asie je první kuchařkou nakladatelství Smart Press, kterou nenapsal český autor. Shahaf Shabtay ale nejen svou knihu, ale i svou restauraci postavil na surovinách, které nakupuje v Čechách a od českých dodavatelů. Cílem jeho práce je umožnit vám zažít kousek Asie i doma v České republice. Vydejte se tedy spolu s ním a jeho knihou na cestu za taji asijské kuchyně i asijského životního stylu plného chutí, vůní a zážitků…

Svět na pánvi

aneb Cesta k šéfkuchařské čepici

Kuchařka šéfkuchaře Romana Dolejše vám umožní uvařit si autentické recepty ze všech míst, kde jako kuchař působil (Rakousko, Švýcarsko, Karibik, zaoceánská loď nebo soukromý ostrov), a navíc také nahlédnout do zákulisí kuchařské profese a zjistit, jak to chodí v kuchyních luxusních hotelů.

Domov je místo, odkud tě nevyhodí…ani když vyrosteš

Autorka, lékařka a pěstounka připravila ke 2. vydání pokračování příběhů o životě svých přijatých i biologických dětí. S velkou pokorou a laskavostí se rozhodla spolu s dětmi zveřejnit jejich osudy od dětství až do dospělosti.V novele popisuje, jak se spolu s manželem a svými dětmi rozhodli přijmout dítě z dětského domova a jak děti do rodiny postupně přicházely.

 
 
 
A jak se do vánoční soutěže můžete zapojit?
Stačí, když nám 14. prosince odpovíte na soutěžní otázku.
První uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 50. v pořadí, vyhraje knihu Osum chutí Asie.
Druhá uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 100. v pořadí, vyhraje knihu Svět na pánvi.
Třetí uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 150. v pořadí, vyhraje knihu Domov je místo, odkuď tě vyhodí…ani když vyrosteš.
 
Odpověď na soutěžní otázku najdete ZDE.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account