1) Trpělivost
Opravdu, opravdu nepatřím k trpělivým lidem. Mám trošku sklony k nervačení, když něco nejde; s vůlí na tom taky nejsem zrovna slavně. Vy ale víte, že toho psa prostě nesmíte zabít. Ani sebe nesmíte oběsit doma na půdě. Časem se prostě naučíte ocenit jiné věci, jako je třeba duha a jednorožci.
2) Pomíjivost hmotných statků
Ano, je to tak. Pořídili jste si nové voňavé kožené boty? Pravděpodobně budou vonět i Vašemu psovi. Nechali jste na stole upečenou bábovku? Věřte, že pes bude ten první, který vyzkouší, zda se povedla.
Osobně bych nikdy nevěřila tomu, čeho chuť moje fena bude zkoušet. Drát od wifi, bavlněné prostěradlo, pelech své kámošky či moje spodní prádlo patří k těm tradičním:-)

3) Vzhled fakt není důležitý
Říkáte si, že ty kalhoty, co nosíte “na ven” už vážně potřebují do pračky. V čistých ale jdete za psem. Asi tak do 3 vteřin od otevření kotce máte jeho/její otisk i na džínách i na bundě. Bývaly časy, kdy jsem měla drobný piercing v nose. Mé fence se ovšem nejspíš nelíbil a tak mi ho při bouřlivé vítačce z nosu drápkem vytáhla.
4) Na penězích nezáleží
To tak máte zrovna období, kdy jste jakože ve fázi šetření. Střádáte si na krásný důchod či pobyt na psychiatrii. Váš pes Vás ale dokáže vždy překvapit. Když už je prasátko skoro plné, rozcupuje si svůj pelech či se pomstí na sedačce. Zkoušeli jste si někdy, jen tak pro zajímavost, vypočítat, kolik Vás to psisko na měsíc stojí? Nebudete příjemně překvapeni. Kokinka, hračky, granule, knihy, o kterých pořád doufáte, že Vám dají návod, jak se z toho nezbláznit, sem tam nové vodítko či návštěva veterináře a najednou si zoufale přejete pracovat v České národní bance.
5) Vybrat si správného partnera
Ano, říká se, že protiklady se přitahují. Opravdu si ale myslíte, že Vašemu protikladu nebudou vadit chlupy v posteli, v kávě nebo v puse? Já jsem teda takového nenašla. Váš miláček prostě musí být podobně nemocný jako Vy. Musí to být někdo, kdo ustojí počůranou podlahu, rozkousaný externí disk a hlavně vydrží poslouchat ódy na to Vaše chlupaté dítě či (ve velmi pokročilém stádiu nemoci) s Vámi dokonce souhlasit.
Nejdůležitější věc, kterou mě to moje pekelné stvoření naučilo, je ale tahle: Svět je prostě fakt dobrý místo a VŽDYCKY se najde důvod, proč zavrtět ocáskem*heart*
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account