Jediná věc, která je lepší než skvělý film nebo seriál na Netflixu, je skvělý seriál nebo film na Netflixu se spoustou nahoty. Ať už plánujete večer ve dvou nebo si naopak sama doma chcete pustit něco, aniž byste musela sáhnout po anonymním prohlížeči ve vašem počítači, máme pro vás pár tipů, u kterých se rozhodně vyplatí zmáčknout „play“. Jsou sexy, vzrušující, ale zároveň kultivovaně umělecké, takže vás vtáhnout do děje. 

Co si pustit v televizi, když toužíte po vášni? 

Foto: se souhlasem Netflix

A perfect ending

Tento bizarní film vám představí jednu velmi submisivní manželku, která nikdy nezažila orgasmus. Její kamarádky, které jsou všechny shodou okolností lesbičky, ji přesvědčí, aby se sešla s prostitutkou, která ji otevře dveře do světa vášně a sexu. 

Foto: se souhlasem Netflix

Bridgerton

Pokud jste ještě nenaskočili do rozjetého vlaku jménem seriál Bridgertonovi, teď je ten správný čas. Navzdory tomu, že se jedná o historický a dramatický seriál, jež je inspirovaný romány Julie Quinn, dočkáte se tam mnohem více než jen něžné romantiky. 

Foto: se souhlasem Netflix

Easy

Tato komediální seriál z roku 2016 má tři série, z nichž všechny jsou plné sexy scén a hříšných příběhů. Navíc se dočkáte skvělého hereckého obsazení. Aubrey Plaza, Judy Greer a Jane Adams vás provedou osudy obyvatel Chicaga, kteří se prodírají moderním bludištěm lásky, sexu, technologií a kultury. 

Foto: se souhlasem Netflix

Deadly illusions

Úspěšná spisovatelka zoufale hledá inspiraci k dalšímu psaní. Když najde novou chůvu pro svoje děti, postupně se jí smaže rozdíl mezi realitou a tím, co píše. V hlavní roli jedinečná Kristin Davis. Tohle drama vás bude rozhodně bavit! 

Foto: se souhlasem Netflix

Behind her eyes

To první co potřebujete vědět, než se pustíte do tohoto seriálu, je že věci mohou být někdy hodně matoucí. Ale než zůstanete v naprostém šoku čekat na finále, užijete si spoustu nespoutaného sexu, vášně a vzrušení. Příběh ženy, jež se zaplete se svým ženatým šéfem ve stejnou dobu, kdy se tajně spřátelí s jeho ženou, odhalí zajímavý milostný trojúhelník. 

Foto: se souhlasem Netflix

Vampire diaries

Sexy upíři, nesmrtelný sex a nepřetržité milostné trojúhelníky jsou pro vás důvodem, proč dát tomuto seriálu rozhodně šanci. Jedním z dalších důvodů je určitě i to, že hlavní ženská herecká postava je zamilovaná rovnou do dvou sexy (mrtvých) bratrů. 

Foto: se souhlasem Netflix

Newness

Když jejich vášeň začne uvadat, rozhodnou se dva mileniálové otevřít svůj vztah. Celý film působí super intimně – jako byste byli součástí jejich pouta a ne se jen z povzdálí dívali – což znamená, že o chvilku dříve či později budete mít sama chuť zalézt pod deku.

Foto: se souhlasem Netflix

Ginny and Georgia

Seriál Ginny a Georgia je komediálně-dramatický seriál, za kterým stojí úspěšná televizní producentka Sarah Lampert. Pokud na Netflixu hledáte jednu z nejrealističtějších sexuálních scén, pak vám stačí pustit si hned první epizodu, protože Ginny v ní zažívá své poprvé se svým sousedem, aniž by mu skutečně řekla, že to bylo poprvé. Navzdory tomu, že se jedná o nemotornou změt paží a nohou, očekávání a chtíče, neodtrhnete se od obrazovky. 

Foto: Shutterstock, se souhlasem Netflix

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
3 Komentářů
  1. Kristýna Štírová 2 roky ago

    Bridgertonovi mi přišli spíš trapní než romantičtí nebo jak to je. Hlavně na seriály teď nemám volný čas. Ale snažím se s tím něco dělat. Hodně mi s tím pomáhá virtuální asistentka. Původně mi ji doplnila známá, která taky podniká, a já tomu moc nevěřila. Myslela jsem si, že jde o něco úplně jiného. Ale nakonec jsem koukla sem: https://kvalitneseo.cz/administrativni-prace-pro-tvuj-web-nebo-e-shop/ a zjistila, že to vlastně nic není a je to jen parťačka, která vám pomůže s administrativou. 😉

  2. Hanka Vránová 2 roky ago

    Paráda, díky za tipy! 🙂 Abych pravdu řekla, tak nějaký vášnivý večer jsme si s manželem už pěkně dlouho neužili. Je to trochu citlivé téma, ale bohužel za to mohou jeho problémy s erekcí, které v poslední době má. Naštěstí to ale chce nějak řešit, tak jsme se dívali jaké jsou možnosti a zatím to vypadá, že asi nejlepším řešením bude kamagra. Dívala jsem se, že se dá sehnat například tady: https://kamagralove.com/ Co myslíte? Je to dobrý nápad?

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account