Konec března za dveřmi a s ním snad další krásný víkend před námi. Jestli ještě nevíte, jak bude letos vypadat váš záhon nebo terasa, určitě si pořiďte tuto úžasnou knihu plnou bylinek od Albatrosmedia Bylinkopedie. Čerstvé bylinky do kuchyně a na čaje si díky této knize vypěstuje hravě sami. Některé ani nemusíte pěstovat, stačí si je natrhat na zahradě, nebo na louce. 

A kdo rád vaří, dobře ví, že by nebylo dobrého receptu právě bez koření. Inspiraci na recepty z cest vám nabídne Matěj Forman ve své unikátní kuchařce plné ilustrací Už se vaří, má panenko.
Na svých cestách potkal Matěj Forman, jeden z kapitánů divadelní lodi Tajemství, výtvarník a scénograf, řadu lidí. Někteří s ním zasedli u jednoho stolu, někteří jej nechali vstoupit i do kuchyně. Díky kresbám, na nichž Matěj přímo během vaření zachytil domácí receptury, a díky fotografiím Ireny Vodákové u toho můžete být i vy. 

A nezapomínáme ani na malé čtenáře, knihu Pohádky a MALÉhRY autorky Daniely Zbytovské, pokřtil s dalšími hosty, Petr Nárožný a děti se mají opravdu na co těšit.
 

Jak najít společnou řeč s pohádkovými bytostmi? Docela jednoduše! Stačí si vystřihnout loutky postaviček z našich pohádek, zazvonit na zvoneček a zahrát s nimi kamarádům divadlo. Uvidíte, že za chvíli s čarodějnicemi, strašidly nebo čerty naleznete společnou řeč! “Pohádky a MALÉhRY”, to je deset veselých pohádek, plných podivných pohádkových bytostí, spousta barevných obrázků a taky malé kartonové divadlo s loutkami, se kterými si každý může zahrát vlastní divadelní představení. 

Pohádky jsou pro mne vlastně terapie. Jak se dostat k sobě samé, jak pochopit, že zázraky se dějí všude kolem nás a že je možné každou situaci dovést ke šťastnému konci,“ dodává autorka Daniela Zbytovská.

Tak krásné jaro s knihou v ruce, milé ženy!

Kristina

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account