Nechcete se v zoo spokojit jen s pohledem na zvířata ve výbězích nebo za sklem? Rádi byste byli ještě blíž a viděli, jak to na takovém africkém safari vlastně funguje? Přijeďte do Safari Parku Dvůr Králové nad Labem. Projet si ho teď můžete velmi stylově.

Safari Park ve Dvoře Králové vám ukáže zvířata, která opravdu žijí na africkém safari. Pěkně zblízka tu uvidíte zebry, žirafy, pakoně nebo třeba antilopy, k nimž v červnu přibyl nový přírůstek. Samici Debře se totiž narodilo první mládě. Dvůr tak navázal na úspěšnou tradici – tyto antilopy totiž rozmnožil jako první v zemi.

Budete tu navíc mít pocit, že jste opravdovou součástí výběhu. Safari Park si totiž můžete projet autem. Buď vlastním, ale lepší je využít místní Toyotu Yaris, a to hned ze dvou důvodů: Jednak má autentický zebří polep, a tak krásně splyne s prostředím a stádo nebo alespoň páreček zeber vás jistě s radostí přijde uvítat.

V druhé řadě má vůz od Toyoty šetrný hybridní pohon, který při takto pomalé jízdě jede většinu času v čistě elektrickém režimu a v tu chvíli má i nulové emise, což je mezi zvířaty velmi žádoucí. Navíc je velmi tichý, a tak tvory neruší. Ti se pak ochotně přijdou podívat, jakého tu mají nového návštěvníka. Žirafy zvědavě nakukující do okének nejsou žádnou výjimkou.

Foto: archiv

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account