Nejspíše se všichni shodneme, že vévodkyně Catherine z Cambridge, kterou známe především jako vévodkyni Kate, to pokaždé ohromně sluší. Jak se tomuto ideálu krásy co nejvěrněji přiblížit? Vyzkoušejte její líčení i účes přímo sama na sobě. 

Vévodkyně Kate je jednou z nejsledovanějších osob současnosti. Není se čemu divit. Nejen, že je jednou z nejnovějších členek nejpopulárnější královské rodiny na světě, ale je výjimečná i díky svému střídmému, avšak osobitému stylu. 

Řada žen po celém světě Kate přijala za svoji ikonu. Oproti jiným totiž představuje klasické hodnoty, které ve světě showbusinessu poněkud chybí. 

Pojďte se s námi podívat, jak se i vy můžete za pomoci trochy líčidel proměnit v elegantní dámu, jakou vévodkyně Kate bezpochyby je. 

Líčení po vzoru Kate 

Kdo se o dění okolo královské rodiny zajímá dlouhodobě, ten jistě ví, že Kate svůj způsob líčení příliš nemění.  

Ačkoliv je experimentování s barvami jednou z mnoha ženských radostí, v tomto případě její postup jedině schvalujeme. S pozicí vévodkyně se totiž pojí jistá vážnost, která by neměla být žádným způsobem narušována. 

Postup 

Pokaždé, když se na Kate podíváme, můžeme si všimnout, že dává přednost výraznějším očím. Rty většinou zdobí buď bezbarvý balzám, nebo rtěnka v barvě jejích vlastních rtů. 

V líčení očí se ale nemusíte bát trochu přitlačit. Základem líčení je středně tmavý studený odstín hnědé, který je nanesen po celé ploše pohyblivého víčka. Oči jsou zpravidla orámovány tmavě hnědou tužkou na oči, kterou je zvýrazněna celá horní a částečně spodní linie řas. 

Co se týče horního víčka, lze si povšimnout, že je linka rozmazána štětcem do ztracena. Nejen tedy proto, aby oči vévodkyně nepůsobily příliš tvrdě a ohraničeně, ale také proto, že na oku přirozeně vznikne stínovaný efekt. 

Řasy si Kate líčí spíše přirozenějšími typy řasenek. Díky tomu jí odpadávají problémy s nepříjemnými hrudkami a slepením řas. 

Kate si také velmi potrpí na upravené obočí. Z fotografií je patrné, že dává přednost spíše produktům v tužce před pudry. Hlavně proto, že silueta jejího obočí je vždy jasně zřetelná. Pro dokonalý efekt pak stačí, když obočí pročešete kartáčkem na obočí a zafixujete jej gelem do požadovaného tvaru. 

Obličej jemně zahřejte konturováním. Tmavě hnědý konturovací prášek či tyčinku naneste do oblasti pod lícními kostmi a pokračujte dále podél spánků až na vnější stranu čela. Nakonec celé líčení zakončete lehkým popraškem neutrální tvářenky. 

Královské účesy 

I když má Kate nejraději vlasy rozpuštěné, k některým příležitostem je vhodnější zvolit reprezentativní účes. Ten pak vévodkyně nejčastěji doplní o apartní klobouček. 

Jednoduchý cop 

Možná nemáte po ránu čas na to, abyste vytvářela náročné vlasové kreace. To ale vůbec ničemu nevadí. Kate si totiž sama potrpí spíše na jednoduché, přesto ale velmi efektní způsoby úpravy vlasů. Jedním z nich je například tento jednoduchý cop, který zvládnete vyčarovat do pěti minut. 

Postup 

Aby byl účes co nejhezčí, měly by být vaše vlasy umyté a dokonale rozčesané.  

Pokud nemáte přirozeně vlnité vlasy, dejte nahřát kulmu a lehce natočte konečky vlasů. Následně je rozčešte, aby vlny nebyly příliš definované. 

Vlasy sčešte dozadu a rozdělte je na dva prameny, z nichž jeden bude výrazně tenčí. Vlasy z větší části k sobě připevněte gumičkou do nízkého copu na temeni hlavy. Nakonec menší pramen vlasů obtočte kolem gumičky tak, aby nebyla vidět. Vlasy připevněte menšími sponkami v odpovídající barvě. 

Rozpuštěné vlasy na elegantní způsob 

Jak již bylo řečeno, Kate si potrpí na rozpuštěné vlasy. Protože ale mohou vypadat méně formálně, přišla na způsob, jak je nosit, tak, aby byly naprosto dokonalé. 

Postup 

Stejně jako u předchozího účesu platí, že by vlasy měly být čisté a bezchybně rozčesané. Taktéž nahřejte kulmu a natočte konečky vlasů. Tentokrát však stačí, když vlasy rozčešete prsty. Díky tomu budou vlny působit slavnostněji, ale zároveň trochu nedbale. 

Vlasy sčešte z obličeje a spleťte je do klasického pleteného copu. Po obou stranách vlasy omotejte okolo hlavy a připevněte je barevně odpovídající sponkou.  

Jak se vám líbí styl vévodkyně Kate? 

Zdroj obrázků: Pinteres.com, Shutterstock

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account