Líbí se vám určitý typ kabelek a jiný byste si na rameno nikdy nedala? Možná v tom má prsty vaše znamení. Charakteristické vlastnosti vašich hvězd se totiž promítají i do vkusu. Souhlasíte? Ať horoskopům věříte nebo ne, může se vám tato nová znalost hodit například při nakupování dárků. Je kamarádka Beran? Kterápak kabelka jí udělá radost?
To, že si vybíráte stále stejný styl kabelek, může ovlivňovat vaše znamení. Tak jako máte nároky na typ své práce, styl bydlení, tak proč ne na kabelku, kterou nosíte každý den a stává se vaší pravou rukou.
Váhy (23. září – 22. října)
O Váhách je známo, že v životě milují jemnější a klasické věci, takže žádnou květinovou kabelku u nich nenajdete. Upřednostňují jakýkoli design, který je strukturovaný a symetrický, takže volba padá na klasiku. Tím, že je toto znamení zaměřené na vztahy, vítězí u nich typ kabelek Hermes Kelly, kterou použila princezna Grace Kelly ke skrytí těhotenského bříška na fotografiích před paparazzi. A protože se Váhy často nemohou rozhodnout, zda volit dolní rukojeť nebo přes rameno, vítězí kabelky, které mají oboje.

Štír (23. října až 21. listopadu)
Jste intenzivní, vášnivá a drsná a čekáte, že takové bude i všechno ostatní. Vaše perfektní kabelka je spíše tmavá, luxusní, ale přesto praktická a užitečná. Cvočky nebo hroty okamžitě posílí vášnivý a neustálený vzhled.

Střelec (22. listopadu až 21. prosince)
Neexistuje žádné jiné znamení zvěrokruhu, které by bylo víc posedlé cestováním než Střelec. Proto budete potřebovat kabelku, která zvládne život, musí vám stačit a unést vše, co potřebujete, neboť jste stále v pohybu. Mimo to ale také milujete svobodu a kabelka vás nesmí omezovat. Pro vás a vašeho dobrodružného ducha doporučujeme velké shopper bagy nebo batohy.

Kozoroh (22. prosince až 19. ledna)
Není nic, co Kozoroh miluje víc, než tvrdou práci směřující k úspěchu. Jste dokonalá a sofistikovaná, takže vás to vede ke klasice. Potřebujete trochu výzvu, ale také chcete vědět, že na konci práce na vás čeká velká výplata. Milujete tradiční věci, ale nechcete nic příliš honosného. Potřebujete kabelku se sofistikovaným vkusem, která je stále stejně klasická a nadčasová jako vy a bude se hodit k jakémukoliv oblečení.

Vodnář (20. ledna až 18. února)
Milujete být nekonvenční a odmítáte hrát podle pravidel někoho jiného. Jste mimo tento svět, zkrátka někde výš. Máte ráda zábavu, inovace a intelektualismus. Pokud jde o kabelky, líbí se vám loga a chcete mít volné ruce. Vyhýbáte se výstředním a extravagantním kabelkám a spíše si vyberte tu,  která je tónovaná dolů a v barvě, která vás udrží v klidu.

Ryby (19. února až 20. března)
Jako nejchladnější a nejvěrnější znamení zvěrokruhu si zasloužíte kabelku, která bude stejně citlivá jako vy. Vzhledem k tomu, že jste se narodila pro život vodní, budete samozřejmě potřebovat dobrou plážovou tašku, kterou budete nosit všude. Milujete texturu, barvy i různé aplikace. Klasika vám přijde nudná.

Beran (21. března až 19. dubna)
Jako Berana vás málo co drží zpátky a máte ráda odvážné věci. Pokud jde o módu, jste kreativní a v pohodě, ale nesmí to stát moc údržby, která by vás omezovala ve vašem rušném životě. Přitahuje vás to ke kabelce, která zvyšuje vaši sebedůvěru, ale je zároveň všestranná, aby pomohla zvládat všechny vaše denní aktivity a držela krok s vaší energií.

Býk (20. dubna až 20. května)
Nikdo není tak vášnivý a oddaný jako Býk, takže jste ve skutečnosti dokonalým znamení zvěrokruhu a potřebujete kvalitní zpracování a praktičnost. Ale také víte, že rozmazlování je vaše oblíbená činnost, takže se nebojíte jít ani do luxusu, který vás bude zdobit léta.

Blíženec (21. května až 20. června)
Blíženci, vy jste naprosto nepředvídatelní. Jste známí jako nejmódnější ze všech znamení. Nebojíte se vyniknout, takže takový Gucci je pro vás přirozenou volbou.  Ale také víte, že váš život má dvě stránky. Na jedné straně potřebujete klasický kufřík, který je vhodný pro každodenní použití, a na druhé straně potřebujete funky kabelku, která uspokojí vaši druhou stránku.

Rak (21.června až 22. července)
Rak jako vodní znamení je přirozený pečovatel, nejvěrnější přítel plný empatie. Budete chtít kabelku, která se bez problémů stane součástí vaší rutiny. Potřebujete důvěryhodnou tašku, která vám bude dělat společníka roky a roky a bude vaším nejbližším společníkem. Sázíte na pravou kůži, která vám bude věrná.

Lev (23. července až 22. srpna)
O Lvech je známo, že mají rádi strukturu. Lví královská energie je magnetem na všechno – lidi, děti, hry, projekty. Na kabelkách máte ráda detaily, které přitahují pozornost. To může i vaše kabelka a vy jen s radostí sklízíte pochvalné komplimenty. Jste šťastné znamení, které potřebuje hravou kabelku, která je dost drzá na rande, ale i dostatečně praktická na víkendové procházky v parku.

Panna (23. srpna až 22. září)
Vaše praktické, analytické znamení Panny znamená, že potřebujete něco funkčního, co vám pomůže zůstat organizovaná. Potřebujete kabelku, která je robustní a vhodná pro každodenní použití, ale také něco, co v sobě nese i trochu zábavy. Ambiciózní Panna potřebuje strukturovaný bag s horním držadlem a popruhem, který unese všechny její potřebné věci, které budou v různých kapsách dobře organizované. Ale klidně může být v pastelově růžové barvě, která je stejně sladká jako vaše jemná duše.

Foto: Shutterstock, Pinterst.com; italské kabelky Arde.cz, archiv firem; purewow.com; yoogiscloset.com

Tagy:
1 Komentář
  1. Karla Pyšná 4 měsíce ago

    Nedávno jsem si pořídila novou kabelku a rozhodně nejsem věštec, ale vím, že je to ta pravá pro mě. Mám ráda kabelky různých barev a materiálů, a tenhle nový přírůstek do mé sbírky je prostě dokonalý. Mám pocit, že mi dodává sebevědomí, a hlavně mi ladí s mými outfity.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account