Ať už vaše plány na svátky zahrnují popíjení horké čokolády a sledování romantických komedií, pečení perníčků s rodinou nebo originální balení dárků, můžete si být jisti, že vaše nehty budou chtít vyzařovat stejné slavnostní vibrace. Po tlumeném podzimu a velkolepém návratu francouzské manikúry přicházejí na řadu zimní motivy, období hravosti a lesku. Těšíte se? My rozhodně ano! 

V téhle chvíli vůbec nezáleží na tom, jestli vánoční svátky berete s rezervou nebo hodláte svou domácnost vyzdobit přehlídkou světel. Sváteční vánoční manikúra může být minimalistická i pestrá zároveň. Navíc je to ideální kratochvíle, díky které se snadno dostanete do sváteční nálady bez ohledu na to, jak moc restů vás doma čeká. Právě proto jsme pro vás vybrali ty nejlepší designy vánoční manikúry, které stojí za to vyzkoušet letošní svátky.

Jakou vánoční manikúru vyzkoušet letošní svátky?

Foto: se souhlasem Polished Yogi / Pinterest

Sladká francouzská manikúra

Už jen samotný pohled na nehty ozdobené sladkými cukrátky ve vás vyvolají bláznivou chuť slavit. Zaoblený oválný tvar je skvělým kontrastem k diagonálním přímým liniím. Zkrátka ideální volba pro všechny módní minimalistky, které si přece jen chtějí užít krapet stylového vánočního klišé. 

Foto: se souhlasem Overglowedit / Pinterest

Perníčkové nehty

Perníková manikúra s třpytivými zlatými akcenty působí výrazně a přesto neutrálně. Definitivně však strhne k vašim rukám veškerou pozornost! Tip od profesionální manikérky: Místo toho, abyste si pokoušeli nakreslit si mini perníčky samy, zkuste místo toho využít trendy nálepky na nehty. Výsledkem bude méně stresu a potlesk okolí.

Foto: se souhlasem Samrosenails / Pinterest

Kostkované vánoční nehty

Patříte mezi svátky k milovníkům tradičního červeno-zeleného kostkovaného vzoru? Inspirujte se jím i pro vaše nehty! Jen si představte, jak stylově budete vypadat při otevírání svého prvního vánočního dárku zabaleného jak jinak než v kostkách.

Foto: se souhlasem Polished Yogi / Pinterest

Nehty ve stylu zimní říše divů

Nemůžete se rozhodnout, jestli letošní svátky chcete manikúru ozdobenou motivem vánočního stromečku, roztomilých zvířátek nebo sněhových vloček? Vlastně nemusíte! Slaďte vše dohromady v jednoduchém, přesto originálním designu. 

Foto: se souhlasem Poppolished / Pinterest

Manikúra s vánočními ozdobami

Retro vánoční ozdoby mají neuvěřitelné kouzlo. Patříte mezi jejich nadšené sběratelky? Pak jsou pro vás nehty s designem vintage vánočních ozdob jako stvořené. Jejich základ má čistý design v třpytivé bílé a dál už je vše na vaší fantazii. Mohou být křiklavé, mohou být minimalistické. Ale vždycky budou originální!

Foto: se souhlasem Gelsbybry / Pinterest

Zlatá francouzská manikúra

Hledáte snadný způsob, jak docílit toho, aby se vaše oblíbená francouzská manikúra změnila na něco opravdu luxusního? Zlatým lakem na nehty nešlápnete vedle. Chcete-li si takové nehty vytvořit doma, nalakujte je špičky černým lakem na nehty a naleštěte je díky zlatému chromovému prášku pomocí houpačkového aplikátoru. 

Foto: se souhlasem Overglowedit / Pinterest

Sváteční červená manikúra

Ikonická červená barva k Vánocům prostě neodmyslitelně patří. Abstraktní linie ji však dodají naprosto nový rozměr. Prostě ta pravá vánoční manikúra pro ty z vás, kteří milují klasický vzhled, ale zároveň se nebojí experimentovat.

Foto: se souhlasem Thehangedit / Pinterest

Nehty ve stylu sněžící koule

Tento nehtový design je jasným důkazem toho, že nemusíte nutně barvit svoje nehty do jasně červené nebo zelené, abyste hlasitě všem dali najevo, jak moc Vánoce milujete. Pokud nedokážete ani vystřihnout sněhovou vločku ze složeného papíru, natoč si ji nemalovat na svůj nehet, neváhejte využít profesionální samolepky na nehty a pak je přelakujte zlatě nebo stříbrně třpytivým svrchním lakem. 

Foto: se souhlasem Thehangedit

Manikúra s poselstvím

Pokud něco přesně definuje označení „svátky klidu a míru“, pak je to tato manikúra. I přestože na první pohled nekřičí do světa „miluju vánoce“, jejich sofistikovaný design je zkrátka nepřehlédnutelný. Zvolte je v krátké délce a neváhejte s nimi sladit i svůj vánoční outfit. Bílé šaty budou perfektně ladit! 

Foto: se souhlasem Poppolished

Barevné vánoční nehty

Nebojte se na svátky popustit uzdu své fantazii a užijte si všechny výrazné barvy, které si možná celý rok odříkáte. A užijte si je najednou! Tak nějak vypadá moderní vánoční nail art se všemi atributy, které by vám kdysi mohli připadat zastaralé nebo kýčové. Teď budete vládnout vy! 

Foto: Shutterstock, se souhlasem Polished Yogi, Overglowedit, Samrosenails, Poppolished, Gelsbybry, Thehandgedit / Pinterest

Zdroj: Wikipedia Commons, Pinterest

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
7 Komentářů
 1. PetraVelíková 1 rokem ago

  Jako vypadá to hezky, ale musí to být nepraktické. Dávám v tomto ohledu přednost přirozenému vzhledu.

 2. Tamara Schovancova 1 rokem ago

  miluji rudou manikuru

 3. Zajímavé vzory.

 4. MartinaBěhalová 1 rokem ago

  Obdivuji ženy s takovými nehty jsou moc pěkné. Bohužel kvůli práci nemůžu mít.

 5. asi hezké, nicméně si nedovedu představit, jak s takovými nehty vařím, peču a dělám další domácí práce

 6. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  nic pro mne, hezké nehty ano, ale co je moc, to je moc 🙂

 7. NelaVávrová 1 rokem ago

  krása, jen čím dál více žen volí umělost. Není nad přirozenou krásu. Krása ženy spočívá v upravených nehtech.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account