Jennifer Lopez známe jako zpěvačku, herečku, tanečnici a módní ikonu. Jen málokdo by hádal, že tato sexy jižanská diva dnes oslavuje 49 let. Pojďte se spolu s námi podívat na její nejikoničtější looky, které zvládnete vykouzlit na tváři i vy. Tak co, jste připravené?
Jennifer byla už od mala velmi nadaná. Již v období dospívání se věnovala tanci a v roce 1993 se jí naskytla příležitost zahrát si v hudebním videoklipu zpěvačky Janet Jackson. V roce 1998 byla nominována na prestižní cenu Zlatý globus za svoji roli ve filmu ,,Selena”. Nejvíc ji však máme spojenou s rolí Marisy v romantické komedii ,,Krásná pokojská”, kde si po boku Ralpha Fiennese prožila roli moderní Popelky. Známá je také pro svoji roli neústupné nevěsty Charlotte ve filmu ,,Příšerná tchýně“, kde si zahrála po boku legendární Jane Fondy.
Tak, jako se Jennifer dařilo ve filmu, velký úspěch na sebe nenechal dlouho čekat i v oblasti hudby. Je jen málo žen, které by neznaly její hity, kterými jsou písničky ,,Waiting for Tonight”, ,,Get Right“, ,,Papi” nebo ,,On the Floor”, který nazpívala společně s Pitbullem.

Ať už ale Jennifer vidíme v jakékoliv roli, vždy platí, že krom dokonalého outfitu je pokaždé krásně nalíčená.
Červené rty 

Jennifer má krásné plné rty, které se nebojí zvýraznit červenou rtěnkou. K jejímu typu pleti se velmi hodí rubínově červená. Pokud jste spíše bledulka, v obchodě se podívejte spíše po červených tónech do modra. (Což můžete vyzkoušet třeba na ruce.)
V protiváze ke rtům Jennifer zvolila decentní líčení očí, kterému dominuje šedý oční stín a černá oční linka, vedená od druhé třetiny horního víčka a ve vnějším koutku oka je zakončena nenápadným zobáčkem. Abyste se jejímu vzhledu co nejvěrněji přiblížila, určitě byste neměla zapomínat na kvalitní řasenku a precizní úpravu obočí, které můžete vytvarovat tužkou a speciální fixační řasenkou.
Pro dokončení tohoto looku na tvář naneste trochu růžové tvářenky a celé dílo poprašte pudrem, který eliminuje nadbytečný lesk.

Dramatické líčení

Dokonalou protiváhou předchozí fotografie je toto dramatické líčení, které k Jennifer v posledních letech neodmyslitelně patří.
Jeho základem je perfektně sjednocená pleť. Pokud trpíte na kruhy pod očima nebo nejrůznějšími neduhy, jakými jsou rozšířené žilky nebo akné, použijte korektor či rovnou naneste svůj oblíbený denní make-up, který sjednotí barvu vaší tváře a skryje všechny nedokonalosti.
I když má Jennifer krásné lícní kosti, z fotografie je patrné, že je pomohla zvýraznit konturovacím pudrem. Pokud ho nemáte zrovna po ruce, bude vám pro tyto účely stačit středně tmavě hnědý oční stín. (Nejprve však na ruce vyzkoušejte jeho odstín tak, aby ladil k pleti.) Stín následně naneste na štětec a jemně jej aplikujte pod lícní kosti do ztracena. V žádném případě byste neměla mít na tváři jasně zřetelnou hnědou čáru.
Stínem pak můžete jemně vykonturovat i oblast čela podél kořínků vlasů, čímž tvář opticky vymodelujete. Na lícní kosti následně aplikujte růžovou tvářenku. Obočí zvýrazněte tužkou a zafixujte gelem do požadovaného tvaru.
Aby vynikly oči, naneste na horní víčko středně hnědý oční stín. Do vnitřního ohybu oka pak naneste tmavě hnědý stín, který důkladně rozmažte v tzv. banánku (najdete ho ve vnitřním ohybu oka podél horní linie víčka) tak, abyste vytvořila přirozený přechod mezi světlejším a tmavším stínem. Oči pak zarámujte černou tužkou na oči a pro hvězdný efekt nalepte umělé řasy. Rty pak ponechte nahé, přetřené pouze leskem.

Nahý make-up

A nakonec tu máme jedno decentní líčení, které můžete nosit i do práce.
Základem líčení je sjednocená pleť, kterou Jennifer doplnila o jemně broskvovou tvářenku, která její tváři dodává šťavnatý a mladistvý vzhled. Pokud si na tento odstín troufnete, určitě dávejte pozor na pigmentaci produktu, který by pak mohl vypadat nepřirozeně.
Na horní víčko naneste krémově bílý oční stín a do ohybu oka, (do tzv. banánku, viz výše), naneste středně hnědý oční stín tak, aby zvýraznil linii vašeho oka. (Pokud vás trápí pokleslá víčka, tímto způsobem můžete svůj pohled opět krásně vymodelovat a definovat tvar oka.)
Nakonec oči orámujte tekutou oční linkou bez protažení zobáčku a na řasy naneste oblíbenou objemovou řasenku. Obočí je tentokrát přirozenější, bude tedy stačit, když jej pročešete kartáčkem a případné nedokonalosti vyplníte stínem na obočí.
Na rty aplikujte nude rtěnku v barvě vašich rtů se sametovým efektem, případně sáhněte po decentně zabarveném lesku.

Zdroj obrázků: Pinterest
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account