Nepadají teplotní rekordy v mrazu a ani tolik nesněží. Z hlediska zimních radovánek katastrofa, ale z toho módního jedno velké plus pro nošení sukní. A můžete provětrat i ty krátké. Vlastně všechny. Správně zkombinujte a užívejte si ženskosti. Hurá do sukní!
S pomocí útulné šály, klasického kabátu nebo kožené bundy, teplých punčocháčů a bot budete stylově oděna a připravena čelit chladu ve své oblíbené sukni. Jen tak mimochodem, Pařížanky, ikony stylu, se krátkých sukní nevzdávají ani v těch největších mrazech. Tak je pojďme nosit i my.
Materiál zimní sukně 
Při výběru vhodných zimních sukní myslete na materiály. Pro toto období se hodí nějaké teplejší, jako je džínovina, kůže, vlna, těžká bavlna a samet. Můžete si vybrat sukně z různých druhů délek, od mini sukní, po kolena, až po maxi sukně, které se snadno nosí při téměř každé příležitosti. Pokud jde o detail sukní, tmavé barvy jsou vhodnější, dále jednoduché vzory jako pruhy a geometrie. Nejlepší volbou jsou neprůhledné černé punčocháče. Jako zásobárna tepla nohou vám poslouží i legíny či vysoké nadkolenky a kozačky.

Foto: Pinterest.com/net-a-porter.com; miladies.com
Krátká sukně a dlouhý kabát
Jste-li milovnicí krátkých sukní, zvolte je ve zmíněných zimních materiálech, na nohy natáhněte průhledné či neprůhledné tmavé punčochy, navrch teplejší svetřík zastrkaný dovnitř a jako poslední pojistka tepla vám poslouží delší kabát, který noste klidně rozepnutý.

Foto: Pinterst.com/fashionfullfit.com
Dlouhá plisovaná
Většina žen jim absolutně propadla, neboť jsou tak pohodlné, chic a ženské. Ani v zimně se jich nevzdávejte. Sáhněte opět po teplejších materiálech. Zkombinujte s oversized svetrem, vysokými kozačkami či křivákem. Nezapomeňte vždy zvýraznit pas.

Foto: Pinterst.com/worldoutfits.com
Kožená všech délek
Jsou hitem letošní zimy a budou přetrvávat i do jara. Krátké mini kožené znáte, ale jen tak některé ženě nesluší nebo jí přijdou moc vyzývavé. Že tedy koženou sukni, ne? Jen tak ji nezavrhujte, nosí se totiž všech délek a letos speciálně ty v midi délce.
 
Foto: Pinterst.com/bep.pic.fi
Vlněná sukně
Zkuste nosit sukni vyrobenou z textilie, která skutečně indikuje teplo, jako je vlna. A pokud není příliš krátká, můžete pod ni mít i tenké punčochy. Bude vám teplo. 

Foto: Pinterst.com/yoursclothing.com 
FOTO: Pinterest.com/street style; Fustany.com; bmodish.com, whawhoweater.com; shutterstock.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account