Příchod léta je v mnoha ohledech vzrušující záležitostí. Dost bylo minimalismu, teď se o slovo hlásí pestrost a hravost. Od pečujících tónovacích opalovacích krémů, energií pulzujících nových parfémů až po výrazné barvy vaší manikúry – sezóna změn je tady. Možná jste doposud ve svém kosmetickém salonu popustili uzdu fantazii maximálně s odstínem červené, ale čas vystoupit ze své komfortní zóny je tady. O slovo se hlásí syté, pastelové i neonové barvy, které zábavným způsobem podtrhnou vaši osobnost, ale zároveň umí vyvolat klid, pozitivitu a přidat vám na sebevědomí. Jaké to jsou? Jen čtěte dál…

Jaké barvy laků na nehty vyzkoušet pro vaši letní manikúru?

Foto: se souhlasem O.P.I

Oranžová

Oranžová je nová červená. Odstíny zralých pomerančů nebo mandarinek jsou naprosto ideální nejen pro vaši letní dovolenou. Pokaždé, když se podíváte na svoje nehty ucítíte neuvěřitelný příval energie! Profi tip: Oranžová skvěle funguje i v kombinaci rtěnky a laku na nehty. 

O.P.I., odstín Silicon Valley Girl

Foto: se souhlasem Gucci

Zelená

Možná jste to už zaznamenali na poli nových módních trendů, ale zelená je hitem! Navíc barvou hojnosti, osvěžení a klidu, která je prostě perfektní na teplejší měsíce. Tento odstín vám při každém pohledu bude evokovat představu limetkové margarity nebo čerstvě posekané trávy, nemyslíte?

Gucci, odstín 712 Melinda Green

Foto: se souhlasem Essie

Broskvová

„Nahá“ manikúra dominovala podzimu, ale milovníci minimalismu se s ní nemusí rozloučit ani s příchodem léta. Tlumený odstín neukradne lesk vašemu celkovému vzhledu, ale zároveň se postará o velmi lichotivý design vašich nehtů. 

Essie Expressie, odstín Buns Up

Foto: se souhlasem Zoya

Žlutá

Co může být lepšího než zavřít v létě oči a vystavit tvář slunečním paprskům? Podpořte tento pocit pikantním žlutým odstínem, který vám s sebou vezme sluneční svit kamkoliv. Pampeliškový odstín je v podstatě takové letní štěstí v lahvičce.

Zoya, odstín Darcy

Foto: se souhlasen Tenoverten

Modrá

Vytvořte si novou manikúru jako perfektní letní blues. Pastelové barvy dodají vašemu stylu zcela nový rozměr a padnou k jakémukoliv stylu oblečení od romantických šatů, po trendy denim nebo plážový outfit.

Tenoverten, odstín Riverside

Foto: se souhlasem Hermes

Růžová

Že je růžová barva jen pro panenky Barbie? Opak je pravdou! Využijte její nabíjející sílu a vyberte si z nepřeberného množství růžových odstínů od něžně starorůžové, malinové až po neonovou. S žádnou neuděláte v létě chybu.

Hermes, odstín Rose Indien

Foto: Shutterstock, se souhlasem Hermes, Tenoverten, Zoya, Essie, Gucci, O.P.I.

Zdroj: Wikipedia commons

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
4 Komentářů
 1. Lenka Hudečková 10 měsíců ago

  Vybrala bych si asi dva odstíny 🙂

 2. Naděžda Křičenská 10 měsíců ago

  Mně by se líbila broskvová barva.

 3. NelaVávrová 10 měsíců ago

  Paráda i když podobný článek už tu byl, tak stále pěkná inspirace, vybrala bych si 🙂

 4. Romana Mlynářová 10 měsíců ago

  Hravé odstíny.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account