Pokud patříte mezi ty, kteří denně nos nějakou formu make-up péče a zároveň dobře víte, že SPF je nejlepší antiaging, je pravděpodobné, že budete fanouškem tónovacích opalovacích krémů. Pokud to zatím tak nemáte, pak vězte, že tyto takřka „magické“ kosmetické produkty se velice snadno postarají o sjednocení tónu pleti, zakryjí nějakou tu nedokonalost a to nejdůležitější: ochrání vás před škodlivými slunečními paprsky. Proč jsou tak oblíbené po celém světě? Protože patří mezi ty produkty, které vám nezanechají na pleti bílý filtr. A to se počítá!

Tónovací opalovací krémy si můžete koupit v několika různých složeních od tekutých, krémových nebo pudrových a zároveň v nepřeberném množství textur. Ať už tedy hledáte báječný all-in-one produkt, zdravě se opálit nebo jen chcete zdvojnásobit svůj ochranný faktor, tím, co hledáte je tónovací opalovací krém. 

Jaký tónovací opalovací krém vybrat?

Foto: se souhlasem La Roche-Posay

La Roche-Posay – SPF 50

Ano, minerální SPF produkty mají často špatný efekt v podobě bílého filtru na obličeji, ale Anthelios Mineral Tinted Sunscreen SPF 50 vás přesvědčí o opaku. Tato receptura je navíc bez parcelace a oleje a byla vytvořena speciálně pro snadno podrážděnou pleť.

La Roche-Posay Anthelios Light Fluid Sunscreen

Foto: se souhlasem Líčírna Organics

Ilia – SPF 40

Ilia Super Serun Skin Tint SPF 40 si oblíbíte z mnoha důvodů: kromě toho, že je k dispozici v 18 různých odstínech, má naprosto jedinečné složení. Za jeho úspěchem stojí kyselina hyaluronová, niacinamid a minerální sluneční filtry.

Ilia Super Serum Skin Tint, Líčírna Organics

Foto: se souhlasem Folly

Dr. Hauschka – SPF 30

Tónovací opalovací krém na obličeje s přírodními UV-filtry chrání vaši tvář před slunečním zářením i před jejím předčasným stárnutím. Hydratační výtažky z kdoulových semínek a opuncie pečují o pleť již během opalování. Krém je navíc vhodný i pro velmi citlivou pleť.

Dr. Hauschka Tinted Face SPF Sun Cream, Folly

Foto: se souhlasem Vichy

Vichy – SPF 60

Když Vichy pojmenovalo tuto formuli Capital Soleil, jasně definovali její účinky. Kromě složek, které poskytují ochranu proti slunci obsahuje 14 dalších minerálů, které pomáhají posilovat kožní bariéru. Univerzální odstín zanechá vaší pleť krásně rozjasněnou.

Vichy Capital Soleil Tinted Mineral Sunscreen

Foto: se souhlasem Sephora

Supergoop! – SPF 30

Pudr s ochranným faktorem SPF 30, jehož složení obsahuje 100 % širokospektrální minerální sluneční filtry, fixuje make-up, vyhlazuje a matuje vzhled pleti tím, že absorbuje lesk. Je to ideální pomocník pro nanášení SPF ochrany během dne.

Supergoop!, (Re)setting 100 % Mineral Powder, Sephora

Foto: se souhlasem Notino

Artdeco – SPF 50

Obzvláště během léta oceníte pudrový make-up Artdeco, který poskytuje dokonalé krytí, sjednocení, svěží vzhled a vysokou ochranu vůči slunečnímu záření. Navíc absorbuje nadměrný mráz pleti a zakrývá nedokonalosti.

Artdeco Sun Protection Powder Foundation, Notino

Foto: se souhlasem Notino

Omorovicza – SPF 20

Tento tónovací hydratační krém perfektně sjednocuje, dodává pleti potřebnou hydrataci, ale zároveň poskytuje ochranu před slunečním paprsky. Navíc se velice rychle vstřebává a snadno roztírá.

Omorovicza Complexion Perfector, Notin

Foto: Shutterstock, se souhlasem Notino, Folly, La Roche-Posay, Líčírna Organics, Vichy, Sephora

Zdroj: Wikipedia Commons, WHO

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
5 Komentářů
 1. Hanka Vránová 1 rokem ago

  Klasické opalováky samozřejmě znám a přes léto používám. V mém případě to ani jinak nejde. Tady tyto jsem ale teda ještě nikdy nezkoušela. Každopádně co se týče kosmetiky, tak já jsem nedávno narazila na toto – https://www.thepellamedit.com/ Hodně mě zaujaly hlavně ty jejich věci na péči o pleť. Nezkoušela jste náhodou některá?

 2. Tyto produkty vůbec neznám, nepoužívám, nekupuji….

 3. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  vůbec takové věci nepoužívám a jen žasnu

 4. NelaVávrová 1 rokem ago

  Ano to je výběr, některé vůbec neznám, jen ty ceny 🙁

 5. Romana Mlynářová 1 rokem ago

  To je výběr.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account