Jste doma, nikam se nechystáte, maximálně na rychlou procházku se psem, pro nákup a šup zas zpět. Účesu moc času nevěnujete a jen to tak halabala zamotáte. Co to zkusit trochu jinak a vypadat doma šik i v teplákách? S těmihle účesy můžete i mezi lidi.
Jednoduchý a rychlý účes, tvář sjednotit BB krémem a trochu řasenky. Jste doma, nemusíte se parádit, ale také nemusíte začít strašit své spolubydlící. Jen ať je na vás hezký pohled. I vy se sama sobě budete líbit víc.

Drdol s čelenkou

Díky rychlému drdolu baletek budete vypadat skvěle a bude vás to stát malé úsilí. Vyčešte si horní culík a trochu natupírujte. Když máte, sáhněte po jednoduché čelence a dejte ji asi 5 cm od čela. Vlasy z ohonu zatočte do spirály a omotejte gumičku a připevněte pinetkami. Nakonec vlasy na temeni jemně povytahujte, ať si vytvoříte objem. A je to.

Rozpuštěné trochu jinak

Nosíte ráda rozpuštěné vlasy? Vyzkoušejte tento upgrade. Navíc vám nebudou padat do počítače, když budete pracovat. Vezměte pramen u obličeje a zatočte ho do spirály. Sepněte do X vlasovými pírky v blízkosti ucha. Krása.

Nebo spirálu z vlasů udělejte od čela a zafixujte opět pinetkami.

Hodně bohatý culík

Vypadá ohromně a je tak jednoduchý. Horní část vlasů spojte do ohonu a zbytek vlasů nechte volně. Z volných vlasů udělejte druhý culík těsně pod horním. Horní culík natupírujte do bohatosti a tím skryjete spodní. A máte parádní culík.

Cop, nebo drdol?

Ponecháte si ten, který se vám líbí, anebo je během dne vystřídáte. Sepněte vlasy do nízkého culíku a zapleťte cop, u kterého povytáhnete vlasy. Omotejte cop kolem gumičky a připevněte pinetkami.

A co dát do vlasů šátek?

Zdroj a foto: Shutterstock, Marieclaire.com; Pinterest.com

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account